doen Knoop in je kussen Oogsttijd Alle rommel verzamelen! Buiten de lijntjes Floor knutsel magazine 7 Nodig Mooie lap stof meter moeten de deelnemers van de Berenloop op Terschelling zondag door het mulle zand ploeteren, als onderdeel van de hele of halve marathon. benen Eerlijk is eerlijk, muziek- en literatuurfes tival Crossing Border in Den Haag heeft één groot nadeel: je kunt lang niet alles zien. En dat wil je wel, want er staat weer een hoop moois op het programma. Het werk van striptekenaar Wasco bijvoor beeld, die niet doet aan binnen de lijntjes kleuren. Voor jonge boekenwurmen: het het festival sluit zondagochtend af met het Groot Kinderboeken Ontbijt in Thea ter aan het Spui. crossingborder.nl Zonder naald en draad geef je oude kussens in no time een tweede leven. Leg het kussen in het midden van de lap stof. Zorg dat er links en rechts van het kussen mini maal 30 cm extra stof over is. Vouw de stof om het kussen alsof je een cadeau inpakt. Sla dus eerst de bovenkant om het kussen en daarna de onderkant eroverheen. Maak van beide zijkanten een driehoek en sla ze links en rechts om het kussen. De uiteinden van de driehoeken vallen nu over elkaar. Pak de uiteinden en leg er een knoop in. Meer knutselideeën op pieceofmake.nl Oud kussen eventueel: (stof)schaar Watje van dichtbij haalt, is lekker, vinden ze bij Rotterdamse Oogst. Van speltbakkers en stads- barista's tot biokaasmakers en blijewijnboeren: op de Rotterdamse Oogst Markt op het Noord plein laten lokale producenten je deze zaterdag met alle liefde hun waar proeven. De volgende editie is op 3 december, rotlerdamseoogst.nl HANCO KOLK Word je gek van rondslingerende spullen in huis? Hou vandaag een snelle schoonmaak en verzamel alles wat nog geen vaste opberg plaats heeft in deze stoere metalen gereedschapskist van Storebror, die doet het ook leuk als woonaccessoire. €39,95. wonenmetlef.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 96