CONTACTA.NL I 8-9-10 november 2016 17 vrijblijvend een kavel te reserveren. Bij het concreter worden van de plannen stelt de gemeente een team aan om de ondernemer zo goed mogelijk te begeleiden en bij zaken zoals vergunningaanvragen. Samen groeien Het thema van Contacta.nl 2016 'Samen groeien' zit Goes als gegoten. Er is een levendige business-to-busi- ness, een hoogwaardig bedrijventerrein, een bloeiend winkelbestand en de gemeente faciliteert en stimu leert ondernemen op een breed gebied. De Ondernemerschap Stichting Goes Marketing zelf is een voorbeeld van het stimuleren van ondernemerschap. De stichting is onafhankelijk en vertegenwoordigt zowel ondernemers als gemeente om samen Goes als woon- en werkstad op de kaart te zetten. Goes doet heel veel op het gebied van evenementen waar ondernemers op kunnen inhaken. Zeker in de zomermaanden is er steeds iets te beleven. CuliFair, Goes Kinderstad en Goes Modestad om er enkele te noemen. Met het laatste evenement haalde Goes de landelijke media. Volgend jaar staan de gemeentelijke activiteiten in het thema Azië. Daarnaast weet ook het VNG Jaarcongres (Vereniging van Nederlandse Gemeenten) Goes volgend jaar te vinden. Weer een evenement van formaat met ongetwijfeld positieve effecten op de Goese bedrijvigheid. willen starten begeleiden we. Goes heeft er ook een site voor: www.startjewinkelingoes.nl" De Poel Ondernemers die op grotere schaal of in business- to-business willen starten kunnen terecht op de meubelboulevard of op een van de bedrijventerreinen 'De Poel'. "Het gaat heel goed op de bedrijventerreinen van De Poel. We zien al heel het jaar opvallend veel reserveringen van kavels voor De Poel II, nu de nieuwe aansluiting op de A58 in 2017 een feit is neemt dat alleen maar toe", vertelt Van de Vreugde. De Poel II is de etalage van Goes. Uitstekend zichtbaar vanaf de A58 en omgeven door ruime stukken groen en water. Infrastructuur "De gemeente beseft heel goed hoe belangrijk een goede infrastructuur is. De aansluiting op de A58 wordt nu een feit, maar ook de spoorweg onderdoorgang tussen Goes Zuid en Noord staat voor volgend jaar op de agenda", zegt De Koning. Ondernemers die Goes als goede uitvalsbasis voor hun afzetmarkt zien kunnen terecht bij een bedrijfscontactfunctionaris van de gemeente. Het is mogelijk om drie maanden lang KNOOPPUNT ZEELAND

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 82