OysrJsilar) Familieberichten Corrie Potappel 0 Mensen inq.nl Arie-Jan Bogert Maria Elisabeth Dekker - Mulder Rie X 'Ma' Marinus Pieter Glerum Pieter Sulsters weduwe van Lieven Daane Jan Bakker Corrie Daane-Potappel René den Engelsman Rinus kijk ook op zaterdag 5 november 2016 25 En zo blijven dan: geloof, hoop en liefde, maar de meeste van deze drie is de Liefde Verdrietig om de leegte die ze achterlaat, dankbaar om wie ze was en blij dat ze niet meer hoeft te lijden Zo nemen we afscheid van onze Moeder en Oma Zierikzee, 28 april 1936 Wemeldinge: Kruiningen: Grignoncourt (Fr.): t Goes, 3 november 2016 Rien en Chanida, Thanya Anneke en Jos Leo en Patricia Correspondentieadres: Nieuwenhove 11, 4416 HL Kruiningen Met veel dank aan de medewerkers van het team Thuiszorg van Cederhof, voor hun professionele en liefdevolle verzorging. Ma is nog bij ons thuis in de Dorpsstraat 37 te Wemeldinge. U kunt daar afscheid van haar nemen van dinsdag 8 t/m donderdag 10 november. Een korte gedenkdienst op 11 november a.s. om 13.00 uur in Dorpshuis De Wemel gaat vooraf aan de begrafenis om 14.00 uur op de Begraafplaats te Wemeldinge. Na afloop is er gelegenheid om te condoleren in Dorpshuis De Wemel. Een leven kwam tot rust in de palm van Gods Hand Bedroefd nemen wij afscheid van onze schoonbroer, oom en oudoom echtgenoot van onze zus Mien vader van Ingeborg en Esther Moge God hen sterken in hun verdriet. Corrie Ollebek t Catrien Ollebek t Corrie Ollebek en Cees Scheele t Catrien Ollebek en Martin Weeda Chris Ollebek t en Ria Lammens Tonnie Ollebek en Netty Nieuwelink Suus Ollebek en Rob de Smet Jan Ollebek en Marina Kusters Betsy Ollebek en Jan de Jonge Wim Ollebek en Annie Schuitvlot neven en nichten achterneven en achternichten Axel, 3 november 2016 Don't worry about a thing 'Cause every little thing gonna be alright Singing1 don't worry about a thing 'Cause every little thing gonna be alright - Bob Marley - Verdrietig maar ook opgelucht willen wij u laten weten dat onze vader en opa is overleden. Uit aller naam, Annemieke Bogert Jolanda Bogert De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Dankbaar haar gekend te hebben en vertrouwend op een later weerzien hebben we afscheid genomen van onze Jannie en Frans Met verslagenheid ontving ik het bericht dat plotseling is overleden mijn schoonzus Ik wens de kinderen veel sterkte toe. Renesse: Sjaak Lemsom Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de vader van onze vriend en oud-klasgenoot Youri den Engelsman, Heel veel sterkte aan jou, Youri, en aan de rest van de familie. Als je ons nodig hebt, zullen we altijd voor je klaar staan! Iwan, Amber, Ayla, Dorian, Dudu, Hidde, Jelle, Maaike, Marli, Merel, Naomi, Nilofar, Romy, Sanne, Stefan, Suzanna, Wesley, Wouter, Pepijn, Sander Na een liefdevolle verzorging in de "Koriander" is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder en oma sinds 14 maart 2002 weduwe van Jan Willem Joos (Jan) Dekker in de leeftijd van 85 jaar. Nieuwdorp: Wim en Cora Marcel en Mariska Evelien Wolphaartsdijk: Romy en Anlida Amanda John Linda Lewedorp: Eddy 3 november 2016 Correspondentieadres: Prinses Margrietstraat 60, 4455 AX Nieuwdorp Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van sinds 29 maart 2016 weduwnaar van Rudie Glerum-Cemeska 8 oktober 1928 Vlissinge 3 november 2016 Wij bewonderen zijn kracht, moed en optimisme. Hij was voor ons een vader, schoonvader en opa zoals iedereen zou wensen: lief, zorgzaam, betrokken en geïnteresseerd. Lieve Pa, wij ztdlenje enorm missen, jouw wilskracht blijft altijd in onze herinnering. Kees -in herinnering- Bart en Winya Josine en Raymond Dirk en Bianca Christian en Roelandt Roos Foppe Dirk Correspondentieadres: Familie A.C. Mijnlieff-Glerum Bilderdijklaan 13 4382 CB Vlissingen Pa is thuis. De afscheidsdienst zal gehouden worden op dinsdag 8 november om 14.30 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot samenzijn. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan hopen wij u op deze manier te bereiken. Onze speciale dank en respect gaan uit naar de lieve mensen van Ter Reede, Vlissingen, die Pa de laatste jaren met liefdevolle zorg hebben omringd. 'De Heer is mijn herder' Geheel onverwacht is overleden onze lieve vader, opa en overopa - sinds 12 september 2006 weduwnaar van Klaasje Tijmans - 25 februari 1923 t 2 november 2016 Wij zullen zijn liefde, hartelijkheid en betrokkenheid heel erg missen. Goes: Piet en Cocky, in liefdevolle herinnering Edwin en Natalie Brian Jayden Marco Son: Henk en Ineke Jenny en Wesley Nina Niek Petra en Bram De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op dinsdag 8 november om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De begrafenis zal omstreeks 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd rouwcentrum. Correspondentieadres: Van Bourgondiëstraat 7, 4461 LE Goes De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op dinsdag 8 november om 13:30 uur in het crema torium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 13:15 tot 13:25 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62