0 0 ZEELAND 17 Wie heeft de passie voor Zeeland het mooist op de foto gezet? Stem mee op de actie Fan van Zeeland. DE FOTO'S OP EEN RIJ Waarom ben jij Fan van Zeeland? Dat vroeg VW Zee land ook dit jaar aan inwo ners en bezoekers van de provincie. Het resulteerde in bijna 1.000 foto's op de website van Fan van Zeeland: fanvanzeeland.nl. De fotowedstrijd leverde een keur aan schitterende kijkjes op Zeeland op. Een jury van VW Zeeland en deze krant heeft in een eerste selec tieronde de twaalf mooiste foto's gekozen, die u hier ziet. Nu is de keus aan u: welke foto brengt de liefde voor Zeeland het mooist in beeld? Iedereen kan stemmen op zijn of haar favoriet via de website www.pzc.nl/foto- wedstrijd. De maker van de allermooi ste foto wint 250 euro. Voor de tweede plaats stelt VW Zeeland een Zeeuws pak ket ter waarde van 50 euro beschikbaar en voor de derde plaats een Routepakket ter waarde van 35 euro. De stemming sluit donder dag 17 november om 12.00 uur. De winnende foto's wor den zaterdag 19 november in deze krant gepubliceerd. René van den Berg Joop Kuyvenhoven Peggu van Rijswiik-Maatie Bianca Smit Arnold Stroosnijder Jan Hoogstrate Eugene Winthagen Lia Beeckman Vivian Wilbers Tommy Groen Melissa Goedbloed Sylka Mannaert zaterdag 5 november 2016 STEMMEN -sv r*>r. r f>. Mooi Zierikzee, Benen strekken op het strand, Wegrennen van de zee, Hier vind ik rust, Kleurrijk, Ballonvaart van Zierikzee naar Yerseke, Geveltjes kijken in Veere, Detail van schoonheid, De Westerlichttoren, Vlieg met mij mee, Vuurtoren Dishoek, Silhouet van jongens in Groede,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 54