Familieberichten O IHensenlinq.nl *^y!lnkbetuigirig Cornelis Hamelink Harm Heida 26 zaterdag 5 november 2016 Piet Blok Corrie Boon-de Caluwé Johan Buize Kees Jansen Kees Jansen Cor Mathilda Schütt Ben Dankaart Cornelia Minderhoud - Huibers kijk ook op Niet te redden Je ogen zijn gesloten, het einde komt in zicht je weet dat je gaat verliezen toch heb je je altijd op winnen gericht. Je hebt ervoor gevochten, je hebt er alles aan gedaan maar niemand kon je redden, je moet de hoop nu laten gaan. Tranen in m 'n ogen, tranen van de pijn die pijn die ik zal voelen, wanneer jij er niet zal zijn. Het einde is gekomen, het afscheid is nabij we staan nu metz'n allen, in een hele lange rij. JVe lopen langzaam, verder, daar lig je in een kist het is duidelijk te zien dat iedereen je nu al mist. Na een leven geleef d te hebben op jouw eigen wijze, heeft een bijzonder mens ons onverwacht verlaten. Met pijn nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze vader en opa echtgenoot van Mieke Soeten 8 december 1949 f 2 november 2016 Sluiskil Mieke Jansen-Soeten Gitta Emmen Jeroen en Corina Björn, Bente Londen Robbert-Jan en Barbara Bosjesweg 79 4541 AN Sluiskil Woensdag 9 november is vanaf 10.00 uur gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het centrum. Na de plechtigheid ontmoeten wij u graag in de koffie ruimte. Dinsdag 8 november is er gelegenheid om afscheid te nemen van Kees in het uitvaartcentrum tussen 19.00 en 19.30 uur. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde werknemer Wij wensen de familie en naasten veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers Uitzendbureau Startalent B.V. Nooit vragen, nooit klagen, altijd alles zelf dragen. Geheel onverwachts ging een bijzonder mens van ons heen, onze lieve pa en opa weduwnaar van Terneuzen,15-12-1931 t Sluiskil, 3-11-2016 Sjakie (in herinnering) Linda en Toine Joyce en Allen Jeffrey en Maïten Edy Jennifer Kevin Toby Suzan en Cor Michael en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Hoofdwegzuid 9, 4574 RT Zuiddorpe Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 10 november van 13:00 tot 13.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het Monuta crematorium, gelegen naast het voornoemde uitvaartcentrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren en bent u uitgenodigd in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. In plaats van kaarten Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden van mijn zorgzame man, onze lieve vader, opa en overgroot opa De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Jannie Blok - Fraanje Kinderen en kleinkinderen Goes, november 2016. Langs deze weg willen wij u bedanken voor de warme belangstelling gedurende het ziekzijn van en tijdens haar laatste afscheid. Zoveel mensen, bloemen, kaarten en lieve woorden. Samen met ons heeft u afscheid van Corrie genomen op een manier waaraan wij altijd in liefde zullen terugdenken. Robert Boon Peter en Kitty William, Céline Sluis, 5 november 2016 Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief of bloemen, wat het ook zij, was ons een troost in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons moed om verder te gaan. De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze broer, schoonbroer, oom en oud-oom hebben ons diep ontroerd. Daarvoor onze oprechte dank. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Johan in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend Een speciaal woord van dank aan Uitvaartverzorging Quataert. Familie Jansen-Buize Familie Leenhouts-Buize Nieuwvliet, november 2016 We zijn overweldigd en erg ontroerd door de grote belangstelling en het medeleven van u allen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve partner, onze lieve vader en opa Het heeft ons erg goed gedaan. Wij willen eenieder die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd dan ook hartelijk bedanken. Ria, Patrick Saskia Joran Nina 10 juni 1944 - 3 september 2016 Wij willen iedereen bedanken die tijdens het ziek zijn en na het overlijden van Harm een bezoekje bracht, een belletje deed, een boodschap haalde of zijn medeleven betuigde. We hebben daar veel steun aan gehad. Willy, Ronny en Monique Timon en Jade Terneuzen, november 2016 Voor de vele blijken van medeleven en de belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en zorgzame moeder willen wij u hartelijk danken. J. Minderhoud en Peter Meliskerke, november 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 210