üvsrJsilsrj fi HP O mensen inq.nl Familieberichten Corrie Potappel Arie-Jan Bogert ipi W& 'Ma' 1* «SMS Jan Bakker Maar de goedertierenheid des Heren is van eeuwigheid tot eeuwigheid over wie hem vrezen. Psalm 103:17 Wij ontvingen het bericht dat door de Here is thuisgehaald onze geliefde oudste broer, zwager en oom Jan Bakker echtgenoot van Mien Ollebek Wij wensen Mien, Ingeborg en Esther alle sterkte en Gods troost toe. Terneuzen: Lenie en Jan Loof Villa Park 111. USA: Jannie en Albert Vanderschoot Champion Lakes, Australië: Dinie en Geert Spyker Putten: Addie Bakker Harderwijk: Sarie en Rien Kooij Hoek: Dre en Dinie Bakker Neven en nichten Axel, 3 november 2016 Jan Bakker weduwe van Lieven Daane René den Engelsman Wat heb ik dan te verwachten, heer? Mijn hoop is alleen op u gevestigd. Psalm 39:8 Onze verslagenheid is groot door het bericht dat onze geliefde broer René den Engelsman Uit dit leven is weggaan. Met dankbaarheid denken we terug aan zijn brede inzet voor en betrokkenheid op de gemeente. Wij wensen zijn vrouw Nancy, de kinderen Youri en Kitty en ook de verder familie de troost van God toe. Namens de kerkenraad en gemeente van de GKV Terneuzen Dinand Krol, predikant Jan Vos, scriba 2 november 2016 mêMsiï VL: vv bHHI kijk ook op zaterdag 5 november 2016 25 De HEER is mijn herder, het ontbreekt mij aan niets. Psalm 231 Voor ons verdrietig, maar in het besef dat hij het einde als een bevrijding beschouwde, is door God thuisge haald mijn lieve man en onze zorgzame vader bijna 50 jaar getrouwd geweest met Wilhelmina Ollebek in de leeftijd van 78 jaar. Mien Bakker-Ollebek Ingeborg en Esther 3 november 2016 Hugo van der Goesstraat 4 4571 MC Axel Woensdag 9 november is er van 13.15 uur tot 13.50 uur gelegenheid tot condoleren in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 21 te Axel, waarna om 14.00 uur de samen komst begint. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het verenigingsgebouw van de kerk. Jan is thuis. Een leven kwam tot rust in de palm van Gods Hand Bedroefd nemen wij afscheid van onze schoonbroer, oom en oudoom echtgenoot van onze zus Mien vader van Ingeborg en Esther Moge God hen sterken in hun verdriet. Corrie Ollebek t Catrien Ollebek t Corrie Ollebek en Cees Scheele t Catrien Ollebek en Martin Weeda Chris Ollebek t en Ria Lammens Tonnie Ollebek en Netty Nieuwelink Suus Ollebek en Rob de Smet Jan Ollebek en Marina Kusters Betsy Ollebek en Jan de Jonge Wim Ollebek en Annie Schuitvlot neven en nichten achterneven en achternichten Axel, 3 november 2016 Don't worry about a thing 'Cause every little thing gonna be alright Singing' don't worry about a thing 'Cause every little thing gonna be alright - Bob Marley - Verdrietig maar ook opgelucht willen wij u laten weten dat onze vader en opa is overleden. Uit aller naam, Annemieke Bogert Jolanda Bogert De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Zierikzee, 28 april 1936 En zo blijven dan: geloof, hoop en liefde, maar de meeste van deze drie is de Liefde Verdrietig om de leegte die ze achterlaat, dankbaar om wie ze was en blij dat ze niet meer hoeft te lijden Zo nemen we afscheid van onze Moeder en Oma t Goes, 3 november 2016 Wemeldinge: Rien en Chanida, Thanya Kruiningen: Anneke en Jos Grignoncourt (Fr.): Leo en Patricia Correspondentieadres: Nieuwenhove 11, 4416 HL Kruiningen Met veel dank aan de medewerkers van het team Thuiszorg van Cederhof, voor hun professionele en liefdevolle verzorging. Ma is nog bij ons thuis in de Dorpsstraat 37 te Wemeldinge. U kunt daar afscheid van haar nemen van dinsdag 8 t/m donderdag 10 november. Een korte gedenkdienst op 11 november a.s. om 13.00 uur in Dorpshuis De Wemel gaat vooraf aan de begrafenis om 14.00 uur op de Begraafplaats te Wemeldinge. Na afloop is er gelegenheid om te condoleren in Dorpshuis De Wemel. Dankbaar haar gekend te hebben en vertrouwend op een later weerzien hebben we afscheid genomen van onze Jannie en Frans Kom naar mij, jullie die vermoeid zijn en onder lasten gebukt gaan, dan zal ik jullie rust geven. Mattheüs 1128 Enorm geschrokken en verbijsterd zijn wij door het plotseling overlijden van onze energieke en levenslustige neef, leder van ons koestert de mooie herinneringen aan het leven wat wij met hem mochten delen. We zullen hem nooit vergeten. Onze gedachten gaan uit naar Nancy, Youri en Kitty. Ons gebed voor hen is dat de Here hen wil bemoedigen, troosten en heel dicht bij hen wil zijn. Tinus en Catrien Dieleman John en Liesbeth Dieleman, Jurjen Marco en Sidonnie Dieleman, Suzan, Iris, Tijn Corina en Frank Meeusen, Laura, Sanne

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 209