reiskatern.nl Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc/Luxe1601 reiskatern.nl Exclusieve Lezersreis Malta Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Vanaf 9-daagse vliegreis Genieten op Curagao tijdens de wintermaanden! ^Qirberlin 8 dagen (kerst) 9-16-23 daagse zonvakantie naar het Lions Dive Beach Resort op Curagao Vier Kerst op MALTA Vanaf zaterdag 5 november 2016 Nu het in Nederland weer kouder wordt, is een vakantie naar Curagao een goed plan. Gemiddeld is het 29 graden en de zon schijnt altijd. Geniet van een heerlijk verblijf aan het strand, ontbijt met je voeten in het zand én uitzicht op zee, verken Willemstad, maak een eiland toer over Curagao en ga genieten van zon, zee en strand op een van de 37 natuurlijke stranden die Curagao rijk is. Het Resort: Lions Dive Beach Resort Curagao is het gezelligste, sportiefste én populairste hotel van Curagao! Direct gelegen aan het langste witte zandstrand van Curagao en naast de populaire Mambo Beach Boulevard. Het perfecte startpunt voor een heerlijke Caribische vakantie. Naast moderne hotelkamers, zijn er ook ruime appartementen en suites met 1 of 2 aparte slaapkamers en complete keuken. IdeaaL voor familie en vrienden. Kom tot rust op het schitterende, schaduwrijke privé strand, verken de fascinerende onderwaterwereld, geniet in de nabijgelegen historische binnenstad van Willemstad en struin over de naast het resort gelegen boulevard. De inwendige mens wordt prima verzorgd bij een van de vier bars restaurants en de sportievelingen komen aan hun trekken in het unieke 50 meter zwembad, bij de Body Beach Wellness Club, Ocean Encounters duikschool of met de diverse sportieve mogelijkheden in de omgeving van het resort. Inbegrepen: Vliegreis met Air Berlin vanaf Düsseldorf Privé transfer Hato Airport naar het resort Welkomstdrankje bij aankomst 7 x overnachten op basis van logies Hostess service Lezersreisprijs vanaf €978,-p.p. Adviesprijs vanaf 1128,-p.p. Korting reeds verwerkt in bovengenoemde lezersprijs. 08-11 tot 13-12-2016 300,- per boeking 03-01 tot 30-03-2017 150,- per boeking Alleen geldig bij vermelding van de actiecode luxe2016pzc Late Check out bij de dag van vertrek (indien mogelijk) Privé transfer van het resort naar Hato Airport Fles wijn op uw kamer bij aankomst 15 korting bij Santai Spa op een relax massage of lava stone massage Gratis gebruik van de spa faciliteiten van Santai Spa 15 korting op het ontbijt bij Hemingway 15 korting op de snorkeltrip, boot- en introductieduiken bij Ocean Encouters Duik/snorkel services 10 korting op de autohuur bij National Car Rental indien u vooraf uw huurauto boekt. De vanaf prijs is o.b.v. een standaard tweepersoonskamer voor een 9-daagse reis met 7 overnachtingen bij 2 personen. Kijk op www.lionsdivehotelcuracao.nl voor alle overige kamertypes. Niet inbegrepen: reserveringskosten €27,50 per boeking. Bijdrage GGTO garantie regeling €15,- per boeking. Actie periode: Boeken voor 30-11-2016 Meer informatie en boeken: Ga voor Genieten op Curagao tijdens de wintermaanden naar onze website reiskatern.nl/pzc/luxe1601 of bel met Lions Dive Travel 088 - 0243530 l>*J Lions Dive Beach Resort Curagao The natural place to stay De Maltezer archipel staat bekend om haar grote culturele rijkdom en archeologische schatten. Met een geschiedenis die meer dan 7000 jaar terug gaat en sterke invloeden heeft ondergaan van o.a. Feniciërs, Romeinen, Arabieren, Johannieter Ridders en Engelsen, is het niet gek dat Malta een culturele smeltkroes pur sang is geworden. Op Malta wordt Kerstmis zeer uitge breid gevierd. Tijdens deze dagen wordt het eiland omgetoverd tot een ultieme kerstbestemming met kribben, kerst stallen, evenementen en kerstconcer ten. Kerst staat niet alleen voor traditie maar het is ook een tijd van moed en plezier, er wordt uitgebreid gefeest, geborreld en gewinkeld. Straten zijn uitbundig versierd met heel veel kerst verlichting en geven het eiland, zodra het donker is geworden, een sprookjes achtige aanblik. Uw verblijf U verblijft in het viersterren hotel Seashells Resort Suncrest in St. Pauls Bay op basis van halfpension. Wijn, bier, softdrinks water en koffie en thee zijn inbegrepen bij het diner. U kunt gratis gebruik maken van het binnenzwem bad, de sauna, jacuzzi en fitnessruimte. Inbegrepen: Vlucht Amsterdam- Malta v.v. met gerenommeerde luchtvaartmaat schappij Alle luchthavenbelastingen en veilig heidstoeslagen Transfer vliegveld-hotel v.v. 7 overnachtingen in een tweeper soonskamer met bad/douche/toilet in hotel Seashells Resort Suncrest St. Pauls Bay Informatiebijeenkomst 7 x ontbijt 6 x diner incl. wijn, bier, softdrinks, water, koffie en thee x Kerstmis Gala Buffet incl. wijn, bier, softdrinks, water, koffie en thee Gratis gebruik van binnenzwembad, sauna, jacuzzi en fitnessruimte Excursie3 Oude Steden pano ramatour" o.l.v. lokale Nederlands sprekende gids Excursie "Maltezer Kersttradities en lichttour" Alle excursies, transfers in comforta bele touringcar Toeristenbelasting Nederlandse reisbegeleiding gedu rende de hele reis Datum prijs p.p. 22.12.2016-29.12.206 €995,- Prijs op basis van tweepersoonskamer. Toeslag éénpersoonskamer 125,00. Niet inbegrepen in de reissom maar eventueel facultatief bij te boeken diverse excursies (zie reisprogramma). Meer informatie en boeken: GavoorMaltanaaronzcwcbsitereiskatern.nl/pzc/MT1697 of bel met Mondial Tours (053)484 25 26, maandag t/m vrijdag tussen 09.00-15.00 uur of per e-mail: lezersreizen@mondial-tours.com IYIOmCIICII IOUTS voor V Vliegen met Air Berlin vanaf Düsseldorf V Tot 300,- korting V Extra lezersreizen voordeel Vertrek 8 november 2016 tot 28 maart 2017 v Luxe 4* resort aan het strand Vertrek: 22 december 2016 8-daagse vliegreis Viersterren hotel Op basis van halfpension Incl. gala-buffet Incl. 2 excursies

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 181