Familieberichten O IHensenlinq.nl Jacobus Levinus de Pauw TgliigiT3fflEffiE> Evert van Asselt Thijs Bolier Roos Jopse-ToHeman 26 zaterdag 5 november 2016 Piet Blok Janna Brëas-Verhoek "Wat we voor elkaar waren, blijven we voor altijd. Tot op het laatste moment hield je van het leven. We hebben genoten van je verhalen en van je humor. We hebben je op 94 jarige leeftijd moeten laten gaan. Mijn lieve man, onze Super papa, trotse opa en bompa - Ko - Echtgenoot van Riet de Pauw-Walrave Je stond altijd voor iedereen klaar. Riet de Pauw-Walrave Thera en Hans José en Jo Edwin en Viviana, Jari, Rens Debby en Remco, Maud, Lynn Lowieke t Louise Judith Marlies Hansweert, 3 november 2016 Familie de Pauw Sweelinckstraat 3 3281 TV Numansdorp Op dinsdag 8 november 2016 van 19.00 uur tot 20.00 uur is er de gelegenheid om afscheid van Ko te nemen in het uitvaartcentrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 in Goes. De afscheidsplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op woensdag 9 november 2016 om 11.30 uur in Crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 in Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er gelegenheid om met elkaar herinneringen op te halen in de condoleanceruimte aldaar. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Co de Pauw Oud-voorzitter, muzikant en erelid van onze vereniging Wij wensen zijn echtgenote Riet, kinderen, kleinkinderen en overige familieleden heel veel sterkte toe met dit verlies. Hansweert, 4 november 2016 Bestuur en leden Muziekvereniging Scheldegalm, Hansweert Bedroefd hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van mevrouw Marie Korshuize Mevrouw Korshuize was oud-medewerker en sinds 2010 vrijwilliger van SVRZ. Met haar liefdevolle zorg en aandacht die zij aan onze cliënten in Koriander en Hof Rietzanger gaf, verliezen wij een zeer gewaardeerde vrijwilliger. We zullen haar erg missen. Wij wensen haar partner, familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens vrijwilligers, cliënten en medewerkers, Dick Gorsse, locatiemanager SVRZ Borsele Gabrielle Davits, bestuurder SVRZ Vanwege de enorme belangstelling na het overlijden van is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. De vele kaarten en telefoontjes hebben ons enorm goed gedaan. Heel hartelijk dank daarvoor. Marian van Asselt-Schmelter Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Heinkenszand, november 2016 van Corrie Bolier - Meesen en (klein)kinderen Vlissingen, november 2016 Omdat het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens het kortstondig ziekbed en na het overlijden betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Het is voor ons allen een grote steun en troost geweest. Familie Brëas Wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belangstelling en medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en over-oma Pieter en Joke Jopse-Meerman Helen Jopse Allegonda Jopse en Jack Fraanje Klein- en achterkleinkinderen Goes, 5 november 2016 Ben Dankaart Alles waar je echt van houdt, zal je warmte blijven geven. Ook al is het niet gebleven, het blijft een deel van jou. Een stukje van je leven. Hiermee willen wij een ieder bedanken voor de steun in welke vorm dan ook na het overlijden van onze moeder, oma en klein omaatje Johanna Henderika de Kuijper-Leijdekkers Chris en Els Jongelie-de Kuijper Gerrit en Jolanda Dingemans-de Kuijper Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, november 2016 Voor de vele blijken van medeleven en de belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en zorgzame moeder Cornelia Minderhoud - Huibers willen wij u hartelijk danken. J. Minderhoud en Peter Meliskerke, november 2016 Ted van Mourik Johannes Nieuwenhuize kijk ook op De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Jannie Blok - Fraanje Kinderen en kleinkinderen Goes, november 2016. In plaats van kaarten Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden van mijn zorgzame man, onze lieve vader, opa en overgroot opa Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze moeders, ma en oma Uw aanwezigheid tijdens het afscheid en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Goes, 5 november 201 We zijn overweldigd en erg ontroerd door de grote belangstelling en het medeleven van u allen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve partner, onze lieve vader en opa Het heeft ons erg goed gedaan. Wij willen eenieder die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd dan ook hartelijk bedanken. Ria, Patrick Saskia Joran Nina Hierbij wil ik graag iedereen hartelijk bedanken die met mij heeft meegeleefd, in welke vorm dan ook, na het plotseling overlijden van mijn innig geliefde man Uw medeleven was voor mij een grote steun. Roos en Chico Gapinge, november 2016 't Kom goed. Via deze weg willen wij iedereen bedanken voor alle kaarten en steunbetuigingen die wij mochten ontvangen naar aanleiding van het overlijden van mijn lieve man, onze (schoon-) pa, opa en opi. S. Nieuwenhuize-Martoredjo Tannie en Thijs van Iwaarden Joke en Jan Meijer Klein- en achterkleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 174