vervolg zondag 6 november 2016
OVERIGE TV
RTL 8
ra SBS9
(D ZIGGO SPORT
COMEDY CENTRAL
£1 EUROSPORT
RTL7 III RTL 7
06.00 Ochtendprogramma's 14.00
Greenproject 14.30 RTL GP: Autocross -
Jaaroverzicht 201615.30 RTL GP:
Goodwood Revival 2016 16.30 RTL GP:
Rally Special 17.00 RTL Transportwereld
17.30 RTL Autowereld
18.00 E2EORTL7DARTS:
WORLD SERIES FINALS
Verslag darts. De top acht
uit de WorLd Series wordt aan
gevuld met zestien qualifiers,
die gaan bepalen wie de opvol
ger wordt van Michael van
Gerwen.
23.30 POLITIE OP JE HIELEN
Realityreekd over de snelste
en gevaarlijkste politieachter-
volgingen ooit, Bankoverval
lers, drugsdealers en andere
gewelddadige vluchtelingen
maken de wegen onveiLig met
bizarre sneLheden.
00.00 BUSINESS CLASS
Praatprogramma over de
actualiteit.
01.30 TELESHOP 7
06.30 Ochtendprogramma's 12.06
Jungleclub 12.25 Theaterkids 12.44 K3
kan het 13.13 Troetelbeertjes 13.42
Littlest Pet Shop 14.10 LEGO Elves 14.38
LEGO Friends 15.06 Miss Moon 15.18
Miss Moon 15.34 Draken: Beschermers
van Berk 16.03 Annedroids 16.32 Hallo
K317.00 The Real Housewives of Orange
County 18.00 Uitstel van executie 19.00
Help, mijn man is klusser! 20.00 CSI:
New York 20.55 CSI: New York 21.50 CSI:
New York 22.45 CSI: New York 23.40
Bones 01.30 Teleshop 8
SBS
06.00 Ochtendprogramma's 11.15
The Fresh Prince of Bel-Air 11.45
Full House 12.15 Astro TV 15.00 Ver
slaafd aan verzamelen 15.40 Verslaafd
aan verzamelen 16.25 Verslaafd aan
verzamelen 17.15 Verslaafd aan
verzamelen 18.05 Verslaafd aan
verzamelen 19.05 Verslaafd aan
verzamelen 20.00 ParaNorman:
Animatiefilm. 21.451 Hope They Serve
Beer in Heil: Komedie. 23.50 Joey 00.20
Joey 00.45 Joey 01.05 Astro TV
12.45 ZIGGO SPORT STUDIO
Sportmagazine.
13.00 ARSENAL-TOTTENHAM
HOTSPUR
Verslag.
15.00 ZIGGO SPORT STUDIO
Sportmagazine.
15.15 LIVERPOOL-WATFORD
Verslag.
17.15 ZIGGO SPORT STUDIO
Sportmagazine.
17.30 LEICESTER CITY-WEST
BROMWICH ALBION
Verslag.
19.30 VILLARREAL - REAL BETIS
VersLag uit de Primera Division.
20.30 ROUND UP (5/6 NOV)
21.30 RONDO
Sporttalkshow.
22.30 NBA BASKETBALL:
GRIZZLIES - TRAIL
BLAZERS
(advertentie)
06.00 That '70s Show 07.50 How I Met
Your Mother 08.55 Melissa Joey 09.40
That '70s Show (marathonuitzending)
12.05 How I Met Your Mother 13.50 Life
in Pieces 14.40 Celebrity Stand-Up
15.00 Modern Family 18.55 Young and
Hungry 19.50 Family Guy 21.00 Jeff
Ross Presents: Roast Cops 22.00
Celebrity Stand-Up 22.30 Modern Family
23.00 How I Met Your Mother 23.55 The
Roast of Donald Trump 01.10 Young And
Hungry 02.05 Brooklyn Nine-Nine 02.25
Nachtprogramma's
07.30 Ochtendprogramma's 11.30
Paardensport: Global Champions Tour in
Doha (Qatar) 13.00 Autosport: World
Endurance Championships in Shanghai
(China) 13.45 Voetbal: Serie A 16.00
Marathon van New York (USA) 17.00
Voetbal: Serie A 18.55 Bulletin 19.00
Voetbal: FIFA Football 19.30 Voetbal:
Ligue 1 (Frankrijk) 21.45 Watts 21.55
Nieuws: Bulletin 22.05 Watts 22.15
Voetbal: Major League Soccer (USA)
00.15 Nachtprogramma's
Omroep Zeeland
06.00 Ochtendprogramma's
09.00 Omroep Zeeland
Tekst-tv 18.00 Zeeland NU
18.10 Lessen in verdried
18.35 Zeeland NU 19.10 Les
sen in verdried 19.35 Zeeland
NU 20.10 Lessen in verdried
20.35 Zeeland NU 21.10 Les
sen in verdried 21.35 Zeeland
NU 22.10 Lessen in verdried
22.35 Zeeland NU 00.00
Nachtprogramma's
CTV Zeeland
06.00 Ochtend- en dagpro
gramma's 18.00 Zeeland So
cial 18.07 Zeeuws Bedrijf
19.00 Zeeland Social 19.08
ZonderZorgen 19.16 Mooi
19.24 Zeeuwse Zomer 19.31
Fix My Car 20.00 Zeeland So
cial 20.06 Zeven Minuten
Zeeland 20.14 CTV Cultuur
21.00 Zeeland Social 21.08
Cine TV 21.18 Wonen en
Leven 21.29 Helden en He-
roes 22.00 Zeeland Social
22.07 Zeeuws Bedrijf 23.00
Zeeland Social 23.08 Zonder
Zorgen 23.16 Mooi 23.23
Zeeuwse Zomer 23.31 Fix My
Car 00.00 Nachtprogramma's
één
09.00 Ochtendprogramma's
09.00 Herfstbeelden 10.00
Eucharistieviering 11.00
Herfstbeelden 11.40 Poca
hontas: Animatiefilm. 13.00
Het Journaal 13.30 Little
Manhattan: Romantische
komedie. 14.55 Clips 15.15
Sporza op zondag 18.00 Het
Journaal 18.10 Dagelijkse
kost weekend 19.00 Het
Journaal - Sportweekend
20.00 Dublin Zoo 20.30
Kalmte kan u redden 21.25
Professor T. 22.15 Billy Con
nolly's Tracks Across America
23.05 Het Journaal 23.25
Dagelijkse kost weekend
00.10 Nachtprogramma's
Canvas
09.00 Ochtendprogramma's
09.00 Herfstbeelden 12.30
Rolkrant 18.00 Alleen Elvis
blijft bestaan 19.30 Vranckx
20.00 Het Journaal 20.10 De
ketter en de kerkvorst 21.05
Blood and Gold: The Making
of Spain 21.55 pop-0-rama
22.25 De 16 23.00 Back to
Utopia 00.00 Nachtprogram
ma's
DISCOVERY
06.00 Ochtendprogramma's
09.25 Outback Truckers
10.10 WW2's Most Daring
Raids 11.00 Dark Woods Jus
tice 11.50 Alaskan Bush Pe
ople (Season 3 Specials)
12.40 Dual Survival 13.35
Edge of Alaska 14.30 Dead
liest Catch 15.25 Tanked
16.20 Treehouse Masters
17.15 Wheeler Dealers 18.10
Fast N' Loud 19.05 Salvage
Hunters 20.00 How Do They
Do It? Met Teun en Joep
21.00 Race for the White
House 22.00 WW2's Most
Daring Raids 23.00 NASA's
Unexplained Files 00.00
Nachtprogramma's
National Geographic
06.00 Ochtendprogramma's
09.05 Fish Tank Kings 10.00
China from Above 11.00 Live
Free or Die 12.00 Nazi Mega-
structures 13.00 Titanic
15.00 Drain the Titanic 16.00
Titanic 18.00 Fish Tank Kings
19.00 The Incredible Dr. Pol
20.00 China from Above
21.00 Facing... 23.00 Cos
mos: A Spacetime Odyssey
00.00 Nachtprogramma's
BBC I
07.00 Ochtend- en dagpro
gramma's 18.35 BBC News
18.50 BBC Regional News
and Weather 19.00 Country-
file Ramble for BBC Children
In Need 20.15 Strictly
Come Dancing: The Results
21.00 Planet Earth II 22.00
Poldark 23.00 BBC News
23.20 BBC Regional News
and Weather 23.30 Match of
the Day 2 01.00 Nachtpro
gramma's
BBC 2
07.15 Ochtend- en dagpro
gramma's 18.30 MOTD: FA
Cup Highlights 20.00 Inside
Obama's White House 21.00
Coast: The Great Guide 22.00
Operation Gold Rush with Dan
Snow 23.00 Mock the Week
23.30 Ql XL 00.15 Nacht-
programma's
ARD
06.20 Ochtend- en dagpro
gramma's 18.00 Sportschau
18.30 Bericht aus Berlin
18.50 LindenstraGe 19.20
Weltspiegel 20.00 Tages-
schau 20.15 Tatort 21.45
Anne Will 22.45 Tages-
themen 23.05 TTT - Titel
Thesen Temperamente 23.35
US-Wahl 2016: Wie ticken die
Amerikaner? 03.43 Nacht-
programma's
ZDF
06.00 Ochtend- en dagpro
gramma's 18.00 ZDF.repor-
tage 18.30 Terra Xpress
19.00 Heute 19.10 Berlin di-
rekt 19.30 Terra X 20.15
Herzkino: Wenn es Liebe ist:
Romantische tv-film. 21.45
Heute-journal 22.00 Beck
23.30 ZDF-History 00.15
Nachtprogramma's
WDR
06.30 Ochtend- en dagpro
gramma's 19.30 Westpol
20.00 Tagesschau 20.15
Wunderschön! 21.45 Sport
schau Bundesliga am Sonntag
22.05 Schnauze Simon 22.15
Sport Inside 22.45 NUHRge-
fragt 23.30 Zeiglers wunder-
bare Welt des FuGballs 00.00
Nachtprogramma's
TV5
06.00 Ochtend- en dagpro
gramma's 18.40 Paname
19.05 Sur la piste des sen-
teurs 20.00 #versionfrangaise
20.30 Journal France 2
21.00 Le Coup de sirocco:
Drama. 22.40 Court metrage:
Kortfilm. 23.00 Journal TSR
23.25 Tv5monde, le journal
Afrique 00.00 Nachtprogram-
ma's
58 zondag 6 november 2016
PZ