Onder het vriespunt Burgerbelang l^j slurpen Showtime B¥ Bord op schoot en een nachtje voor de buis BURGER Clinton of Trump? Wie er straks ook zijn intrek mag nemen in het Witte Huis, met deze hapjes en drankjes beleef je dinsdag de verkiezingsnacht sowieso in USA-stijl. 41, (i V T ▼>- marathonsessie van de ontknoping van de presidentsverkiezingen gaat bekijken. Begin in dat geval de avond met een écht lekkere burger. In Het ultieme burgergrittboek krijg je, naast klassieke en experi mentele burgerrecepten, ook grill geheimen, tips voor toppings en broodvariaties voor je kiezen. Coleslaw en potato wedges erbij en je bent klaar voor de start. €15 Veltman Uitgevers GRILLBOEK Je kunt maar beter een stevige bodem hebben als je de De sfeer tussen Trump en Clinton is op z'n zachtst gezegd ijzig te noemen. En dat terwijl de wereld juist wel wat meer eenheid kan ge bruiken. Niet cool, vinden ze bij Ben Jerry's, en dus is er een nieuwe telg aan de fami lie toegevoegd: One Sweet World. Dit karamel-koffie-ijs met marshmallows, chunky chocolade en karamel-swirls staat voor verbinding en een heid. Mooi gebaar om bij wijze van latenight- snackzo'n bak leeg te lepelen. €5,25 voor 500 ml benjerry.nl Als het grote stemmen tellen gaat beginnen, mag een gezins portie popcorn natuurlijk niet ontbreken. Nog steeds geen idee op wie jij zou stemmen? Dan is deze versie van Propercorn vast iets voor je. De smaak: Sweet Salty. Perfect voor wie niet kan kiezen. Voor het betere graaigevoel serveer je het in deze USA-popcornbakjes. €3,50 voor 4 stuks, bol.com Vul deze stevige drinkbeker van Uatt tot de rand toe met cola, sinas of een snelle homemade milkshake (vers fruit, sorbetijs en melk in de blender en klaar) en slurpen maar. €14,95 bol.com Tekst: Saskia Borst In de stemmi„s 40 zaterdag 5 november 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 129