BINNENKIJKEN Elke week kijken we binnen bij een inspirerend huis. Deze keer is dat in een drive-inwoning in Grave. Het is pas twee jaar geleden dat de jarenzeventig- woning vier maanden op z'n kop stond wegens een ingrijpende verbouwing. Sinds dien heeft de vrouw des huizes Sandra Gremmen (39) er een hobby bij: interieurstyling. Ze maakt moodboards, ontwerpt meubels, wisselt maandelijks in gelijste posters en haalt elke zon dag als man Pieter Brands (42) en zoon Finn (11) naar voetbal zijn, het huis overhoop om nieuwe foto's te maken voor haar Insta- gram-account. „Als het niet te veel geld kost en niet te rommelig wordt, mag ik mijn gang gaan", zegt Sandra. „Pieter vindt alles best, al zucht hij wel als hij op de bank ploft dat-ie zoveel kussens en plaids moet verplaatsen." San dra had snel haar eigen stijl ge vonden. „Ik ben wild van vintage, van industrieel design. Dat com bineer ik met moderne spullen." Zo ligt er een strak kleed onder de tafel die van een oude fa- briekskar is gemaakt en staan er hippe stoelen van Zuiver om de boereneettafel. „Ik ben niet bang voor gekke combinaties. Ik ga niet voor veilig. Het moet stoer en eigen zijn, en verrassend." Daarom verandert ze vaak van in richting door items te verplaatsen en nieuwe aanwinsten die ze bijvoorbeeld op markten op de kopt tikt te vervangen. „Maar dan zorg ik wel dat ik de oude din gen eerst heb verkocht, an ders wordt het een uitdrage rij." Om een heid te cre ëren, kiest ze elk half jaar voor een kleur- thema. „Voor de winter wordt dat diepbordeaux, met gouden ac centen. Warm en feestelijk met het oog op de kerst. Met dat kille Scandinavische heb ik het hele maal gehad." Tekst: Jolanda van der Ploeg Foto's: Arie Kievit Gamehol Zoon Finn kreeg onlangs zijn eigen chill- ruimte in de garage, daar valt de Playstation minder uit de toon dan binnen. Wild van vintage 24 zaterdag 5 november 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 113