luisteren I O In Brood top Waar luister je naar? Lady Gaga Michael Bublé So What's Next Muzikale ontdekkingen festival wTips W¥ Je gelooft je oren niet (1978) (1977) (1978) (1979) (1978) Babs van Rens (21 jaar) uit Reusel „Dit is lekkere poprock, niet supervrolijk, niet te veel ballade maar gewoon goed stevig zonder door te slaan. Het gaat erover dat je minder in jezelf moet keren, maar juist naar buiten moet treden. Oftewel datje actie moet ondernemen. Vorig jaar was ik bij een concert van de band en aanstaande 11 november ga ik weer naar hun concert in de Ziggo Dome." magazine 21 Samenstelling: Sanne Tegelaar Vandaag is de geboortedag van Herman Brood, geboren in 1947. Hij stierf op 11 juLi 2001 na een sprong van het Hilton in Amsterdam. 1 Saturday Night Rock 'n Roll Junkie Still Believe Never be clever Dope Sucks Do I Ever - Kensington POP Na drie albums vol glossy elektropop maakte het geflopte slotdeel, Artpop, duidelijk dat Lady Gaga op dood spoor was beland. Op Joannede tweede naam van Stefani Germanotta (30), ontdoet de zangeres zich van veel van haar excentriciteit. Ze zingt, soms verrassend eenvoudige, popliedjes. Met een vleugje soul, een snufje country, maar vooral veel Gaga. Want haar geweldige stem sneeuwde de afgelopen jaren weieens onder in de parade van vleesjurken, pruiken en wande lende kunstex posities. Niet alle songs zijn even sterk. Maar hoogtepunten zijn power- ballad Diamond Heart, de lekker vette Mariah Carey- pastiche Come to Mama en het zwarte popbriljantje Sinner's Prayer. —Stefan Raatgever POP/SWING Hij noemt het zelf 'het album dat ik altijd al wilde maken', maar een radicale stijlbreuk met het verleden van Michael Bublé bevat Nobody but Me niet. De Canadese crooner mixt nog steeds ouderwetse swing Jazz is de basis, maar het Eind- hovens muziek festival So What's Next is zoveel meer door de cross overs met hip hop, soul, world, elektronisch en klassiek. Op zeven locaties in de stad treden vandaag en morgen diverse ar tiesten op als harpist Brandee Younger (zie foto), trompettist Ibrahim Maalouf (Red 8 Btack Light) en singer-song- writer Laura Mvula. sowhatsnext.nl Machinale tips kunnen aardig uit pakken, maar als je liever op de muzi kale smaak van een mens van vlees en bloed vertrouwt, is er de app Combo.fm. Daarin trakteren muziek liefhebbers je op nummers die je nog niet eerder hoorde, met tekst en uitLeg waarom ze iets goed vinden. Ben je het eens, dan voeg je het toe aan je Spo- tify of Apple Music-account. met suiker zoete pop. Zingen kan Bublé en zijn schrij versteam heeft hem met I Believe in You (pop met een country-randje) een openingstrack bezorgd die op vrijwel elk radiostadion past. Maar verder is Bublés negende album vooral goed voor zijn grote kolonie fans. —Stefan Raatgever

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 110