fA Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Joost Petrus Paulus Zagers Sjef Zagers Piet de Regt Hans van Helsland COLOFON Familieberichten Valentina Emelie Valentien van Hoeij-De G&eet Sjef- Johannes Francies Ad Wisse Jean-Pout Wittekens familieberichten vrijdag 4 november 2016 19 Je was groot in je eenvoud en gelukkig met kleine dingen. We zullen je missen... Verdrietig, maar met heel veel bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma weduwe van Philemon van Hoeij Zij overleed op 2 november 2016 in de leeftijd van 67jaar. St. Jansteen: Eric en Ankie Sjoerd en Rosie Jasper Correspondentieadres: Zustersstraat 7, 4564 HC St. Jansteen U kunt afscheid nemen van Valentien in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 7 november van 18.45 tot 19.15 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 8 november om 16.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Ter Schorre, afdeling 2-b voorde liefdevolle verzorging. Wnt diep in je hart zit, kan je door de dood niet verliezen. Wij geven u kennis van het overlijden van mijn lieve man en onze vader echtgenoot van Maria Louise Theodora Desitter Middelburg, 29 juni 1942 t Terneuzen, 1 november 2016 Marja Zagers-Desitter Marcel Peter Correspondentieadres: Weststraat 85, 4527 BS Aardenburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 9 november van 9:15 tot 9:45 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal om 10. 00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het Monuta crematorium, gelegen naast het voornoemde uitvaartcentrum. Na de plechtigheid bent u uitgenodigd in de koffiekamer van het crematorium voor een informeel samenzijn. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. We hebben afscheid genomen van onze broer, zwager en oom Wij wensen Marja, Marcel en Peter veel sterkte toe. Marjan, Bart, Astrid en kinderen Herinneringen verbinden wat het oog niet meer ziet. Ik kan gaan slapen zonder zorgen Want slapend kom ik bij U thuis Alleen bij U ben ik geborgen Gij doet mij rusten tot de morgen En wonen in een veilig huis Psalm 4:3 Dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden geven wij u kennis dat, in ons bijzijn, is overleden mijn man, onze vader en opa 's-Heer Arendskerke, 15 september 1936 Goes, 1 november 2016 Kamperland: Truus de Regt-Nieuwenhuijse Heinkenszand: Anja en Norman Sjors en Sophie Frits Goes: Jacqueline en Fred Roosendaal: Petra en Dorothé Heer Janszdorp 23 4493 EA Kamperland De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op zaterdag 5 november om 13.30 uur in De Ark in Kamperland, Veerweg 100. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren in Hoeve Land Et Zeezicht, Sint Felix- weg 3 in Kamperland. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum Ter Weel locatie Abbekindershof in Goes To live outside the law you must be honest Bob Dylan Na een geduldig en dapper gedragen ziekte is van ons heengegaan onze oudste broer Hij overleed in de leeftijd van 57 jaar. Ellen Peter Carla en Marco Rutger, Kristel, Bonnie Pa en Ma beiden in herinnering 28 oktober 2016 Correspondentieadres: Schoolweg 37, 4531 CA Terneuzen We hebben op 3 november 2016 in besloten kring afscheid van hem genomen in het crematorium te Terneuzen. Heden hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ad is jarenlang verzorger geweest, eerst bij Middelburg en later bij FC Dauwendaele. Later was hij lange tijd als vrijwilliger verbonden aan FC Dauwendaele van de z.g. 'klusploeg'. Gedurende vele jaren heeft hij met veel inzet zijn werk als vrijwilliger voor onze vereniging gedaan. Wij hebben zijn humor, medeleven en inzet enorm gewaardeerd. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en overige familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van FC Dauwendaele Middelburg Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega echtgenoot van Mirjam Willekens-Asselman in de leeftijd van 54 jaar. Wij wensen Mirjam, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Namens alle collega's van Handhaving Support B.V. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG- EN WEEKBLADEN Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. - familieberichten -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 81