Familieberichten O IHensenlinq.nl Ü7S/"J2ll3fi 18 vrijdag 4 november 2016 Colinda van Damme Libèr Baarends Bedroefd nemen wij afscheid van een echte verenigingsman Liber Baarends Liber heeft jarenlang enorm veel betekend voor V.V. Breskens. Dank en waardering voor al zijn inzet op o.a. bestuurlijk en organisatorisch gebied. "Liber, we zullen goed zorgen voor Baersande" We wensen Ria, Miranda en familie heel veel sterkte toe. Bestuur, Leden, Vrijwilligers Voetbal Vereniging Breskens "Ome Rien" René den Engelsman René den Engelsman René den Engelsman Vol ongeloof en verbijstering hebben wij vernomen dat onze oud-collega René den Engelsman is overleden. Wij herinneren hem als een integer en aimabel persoon. Wij wensen Nancy, Youri, Kitty en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Namens alle medewerkers van Boidin Assurantiën Peter en Peggy Mol Met verbijstering en met heel veel verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van René den Engelsman Voor ons was René niet alleen in alle opzichten een onvoorstelbaar goede collega maar allereerst een dierbare vriend. We vinden het een eer om hem gekend te hebben en hij zal altijd deel van ons blijven uitmaken. Er zijn eigenlijk geen woorden om onze gevoelens te omschrijven. Onze innige deelneming gaat uit naar Nancy, Youri en Kitty en de familie. We wensen hen alle moge lijke sterkte toe om dit onvoorstelbare verlies te kunnen dragen. Casey Xavier en Mare Suijkerbuijk Met droefheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van de heer René den Engelsman vader van onze leerling Kitty (T4A) en oud-leerling Youri. René was actief betrokken bij onze school. Dit droevige bericht heeft ons allen diep getroffen. Wij zullen Kitty de komende tijd op school extra steunen en begeleiden. Wij wensen Kitty, Youri, mevrouw Den Engelsman, verdere familie en vrienden veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Raad van Toezicht, management, personeel, leerlingen, medezeggenschapsraad en ouderraad van Stedelijke scholengemeenschap De Rede Terneuzen Lieve Kitty, Het verlies van je papa heeft ons heel erg geraakt. We leven dan ook erg met je mee. We denken heel vaak aan je en zullen er altijd voor je zijn Heel veel sterkte, je klasgenoten Anne, Danielle, Daphne, Daria, Dzejla, Isa, Jamila, Jesse,Juan Pablo, Justin, Kevin, Lindi, Lotte, Madelief, Manon, Mirre, Naomy, Nova, Sophie, Tirza, Tristen, Valentijn, Yasemin, alle leerlingen van T4B en je mentoren Ingeborg Calon en Peter Suy kijk ook op Na een paar moeilijke jaren is toch nog onverwachts overleden onze broer, zwager en oom Wij wensen Ria, Miranda, Maud en familie veel sterkte met dit verlies Goes Zetten liddelburg Goes Goes Zevenaar Rien en Francien Baarends - Traas Jan en Marlies Baarends - Weijmans Rob en Tanja Baarends - Oosthoek Niek en Thea Baarends - van Rutten Ank en John Bakker - Baarends Jopie en Adrie Boone - Baarends Neven en nichten Dag lieve buurman van het strand, dag lieve, Bedankt voor alles! Alex en Marjon Er is een plek waar ik naartoe ga Waar niemand mij kent Het is niet eenzaam Het is iets wat nodig is Ik ben klaar om de voeten onder mij te verliezen Matt Simons Bedroefd hebben wij afscheid genomen van onze lieve mama, dochter, zus en tante In de leeftijd van 49 jaar. Tilburg: Tim Nina Oostburg: Lisette en Luciën Koewacht: Sandra Pol Leslie Terneuzen: Piet van Damme Correspondentieadres: Veerhoekpolderweg 6,4501 NM Oostburg Volgens haar wens heeft de uitvaart in besloten kring plaatsgevonden. Waarom ben ik zo bedroefd, waarom zo onrustig van binnen Ik moet op God vertrouwen. Eens zal ik hem weer danken. Hij zal mij redden, hij is mijn God. Psalm 42:12 We voelen ons zó verdrietig en verslagen nu René er niet meer is. Op zoek naar verlossing koos hij ervoor zijn pad op aarde niette vervolgen. 14 februari 1972 2 november 2016 Lieve man en maatje van Zorgzame papa van Lieve zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom van Michiel de Ruijtersingel 24 4535 AX Terneuzen Nancy den Engelsman-Camphens Youri, Kitty Kees en Ineke den Engelsman-van Langevelde Peter en Lianne - Martijn, Evelien, Xander Sandra en Arjan - Giovanni, Quinten Adri en Magda Camphens-Notschaele Jessica en Sidney - Micah Zaterdag 5 november van 19.00 - 20.00 uur kunt u afscheid van René nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 teTerneuzen. Maandag 7 november is ervanaf 12.30 uur gelegenheid tot condoleren in 'De Levensbron', Sloelaan 40 teTerneuzen, waar om 13.30 uur de afscheidsdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Geschokt en verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van René heeft zich als fractievolger en commissielid met overtuiging ingezet voor de Christenunie Terneuzen. Wij zullen zijn positieve en evenwichtige inbreng in onze fractie heel erg missen! Wij wensen Nancy, Youri, Kitty en zijn familie God's nabijheid toe om dit ontzaglijk verlies te dragen. Bestuur en fractie ChristenUnieTerneuzen Geschokt hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van fractievolger René was fractievolger van de Christenunie sinds 2014. Zijn plotseling overlijden heeft ons diep geraakt. Met grote waardering denken wij terug aan zijn warme persoonlijkheid en de betrokken wijze waarop hij zich als fractievolger voor de Christenunie heeft ingezet. De Raad, het College en alle medewerkers van de gemeente Terneuzen wensen zijn vrouw, kinderen en naasten veel sterkte met dit grote verlies. Jan Lonink, burgemeester Francois Lauret, gemeentesecretaris Joost de Jong, griffier J

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 80