reiskatern.nl reiskatern.nl Exclusieve Lezersreis Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Exclusieve Lezersreis Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Data en prijzen Wandeleiland Madeira 3 8- t/m 22-daagse zonvakantie in Canigo Vanaf 3 dagen naar de Moezel 4 dagen naar 't Sauerland 4 dagen naar 't Sauerland SAUERLANDS VAKWERKHUIS ROMANTISCH KASTEELHOTEL NUWEGi Niet inbegrepen: reis-er annuleringsverzekering ruimbagage reserveringskosten 25 en Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht) Lezersprijs 8dgn nü vanaf 199 lldgn nü vanaf 329 Meer reisduren mogelijk. Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 personen. vrijdag 4 november 2016 Als u ergens van natuur en bloemenpracht kunt genieten, is het wel op Madeira! Ontdek deze 'Parel van de Atlantische Oceaan' met schilderachtige vissersdorpjes, ruige rotspartijen, prachtige leva- da's en traditionele gerechten in knusse tavernes. Dé bestemming voor uw winterzonnetje. Op Madeira is het namelijk het hele jaar door genieten van een aangenaam klimaat. Vooral voor wandelliefheb bers is het dé ideale bestemming om te genieten van de natuur en volop wandelplezier langs Madeira's unieke irrigatiesysteem met smalle kanaaltjes tussen het groen: de levada's. Daarom hebben wij speciaal voor u, als lezer van deze krant, een gratis wandeling langs een van de mooiste levada's van het eiland, inclusief transfers geregeld. Zo beleeft u het échte Madeira! Hotel Rocamar**** Dit sfeervolle hotel ligt direct aan de zee, op ca. 1,5 km van het centrum van Canigo met diverse winkeltjes en restaurants. Het hotel beschikt over gratis wifi, een lift, lounge, restaurant, bar, sauna, zoutwaterzwembad, binnen zwembad, fitness en comfortabele kamers. Inbegrepen: retourvlucht Amsterdam-Funchal handbagage luchthavenbelasting brandstoftoeslagen transfers van en naar het hotel verblijf in Hotel Rocamar ontbijtbuffet gratis halve dag levada-wandeling met transfers op een dag naar keuze (ter plaatse te kiezen) Nederlandssprekende hostess Meer informatie en boeken: Ga voor Wandeleiland Madeira naar onze website reiskatern.nl/pzc/LR83162 of bel met Kras 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR83162 Deze aanbieding is geldig t/m 20 november 2016. De wereld is Kras Vertrek van 24 november t/m 30 maart 4-sterrenhotel met ontbijtbuffet Unieke ligging, direct aan zee 3 x per dag shuttlebus naar centrum Kras-klantbeoordeling 8,5 incl. halfpension gelegen bij de Moezel gratis gebruik wellness 8,5 op Zoover V 2 diners inbegrepen nabij de Biggesee 8,5 op Zoover V 2 diners inbegrepen nabij de Biggesee Schloss Hotel Petry in Treis-Karden Schlosshotel Petry is een charmant 4-sterren kasteelhotel en is gelegen in het stadje Karden met de rivier de Moezel op slechts 80 m. Het is een typisch in Moezel-stijl gebouwd hotel en staat bekend om haar excellente keuken en is al sinds 1895 in familiebeheer. In het hoofdgebouw bevinden zich de historische kamers, in het Gastehaus de wat modernere kamers en in Haus Kohlbecher hele ruime kamers. U overnacht in één van deze accommodaties, 's Ochtends staat er een uitgebreid ontbijtbuffet klaar en 's avonds wordt u verwend met specialiteiten uit de regio en het seizoen. Voor de lekkere Moezelwijnen en andere drankjes kunt u terecht in de knusse Weinstube met prachtige glas-inlood-ramen. Als gast mag u gratis gebruik maken van het meer dan 300 m2 grote Wellnesscenter (sauna, fitness, bubbelbad en infraroodcabine). Er is gratis parkeergelegenheid bij het hotel. Langs de Moezel zijn veel typische wijnstadjes en dorpen te vinden met Frankisch vakwerk en witgepleisterde huizen, wat voor een romantisch stadsbeeld zorgt. De wijngaarden van de Moezel gelden als één van de oudste Duitse wijnbouwgebieden en beheersen het landschap. In bijna alle stadjes en dorpen kunt u proeven bij de wijnboer of wijnkelder. Ook staan er langs de Moezel vele kastelen. Vlakbij het hotel ligt het beroemde kasteel Burg Eltz, een typische woonburcht met een bezienswaardig interieur. Arrangement 2 overnachtingen 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 2 x culinair 3-gangendiner per boeking ontvangt u een sieraad van EXOAL cadeau Prijs: €99 per persoon in een tweepersoonskamer. Ook 3 nachten te boeken incl. ontbijt en 3 x diner €144 p.p. Kinderkorting bij 2 volbetalende personen op de kamer: 1 kind t/m 9 jaar gratis, t/m 16 jaar 50% en vanaf 17 jaar 20% korting. Toeslag 1-persoonskamer: €15 per nacht. 1-malige reserveringskosten: €15 per boeking. Hotel Cordial in Lennestadt De familie heet u van harte welkom in deze prachtige historische jugendstil villa. De villa is omstreeks 1900 gebouwd en heeft tot op heden nog steeds vele historische elementen van de Jugendstil periode. Het historische gebouw is zorgvuldig uitgebreid met een nieuwe vleugel, waar de comfortabel ingerichte kamers zijn gevestigd. De 27 hotelkamers zijn voorzien van o.a. gratis wifi, radio, flatscreen-tv, minibar, een haardroger en een badkamer met douche en toilet. Het, door een familie gerunde hotel, doet er alles aan om u een perfecte minivakantie te bezorgen. Het hotel heeft 2 kegelbanen en een sauna (dagelijks tot 21 uur gratis door gasten te gebruiken). Voor de villa zijn voldoende parkeerplaatsen, waar u gratis gebruik van kunt maken. Het restaurant is naast het hotel gelegen en is gevestigd in een vakwerkhuis. De historie hiervan gaat terug tot 1886, De chefkok, Gerhard Holz, bereidt voor u een verscheidenheid aan aantrekkelijke diners. Na een wandeling in de heerlijke buitenlucht is een heerlijke, stevige Duitse maaltijd aan te raden! Elke ochtend staat er in het hotel een heerlijk ontbijt klaar en 's avonds is een bezoek aan de hotelbar een gezellige afsluiting van de dag. Het centrum van Lennestadt, met authentieke vakwerkhuizen, is op 5 minuten van het hotel gelegen. De bosrijke ligging maakt dit hotel uitermate geschikt voor het maken van wandel en fietstochten. Op 30 min. rijden ligt de Biggesee. Naast zeilen, surfen, roeien, vissen en duiken, kunt u hier ook een rondvaart maken. Niet ver weg en ook absoluut een bezoek waard: het opmerkelijke vakwerkdorp Kirchveischede (8 km) en het bekende lucht- en kuuroord Saalhausen (8,5 km). Arrangement 3 overnachtingen in een comfort kamer 3 x uitgebreid ontbijtbuffet 2 x 3-gangendiner •gebruik van de sauna informatiepakket met wandel, fiets- en motortochten sieraad EXOAL cadeau Prijs: 99 p.p. in een 2 persoonskamer. Ook 4 nachten te boeken incl. ontbijt en 3 x diner €132 p.p. Kinderkorting bij 2 volbetalende personen op de kamer: max. 2 kinderen t/m 2 jaar gratis, van 3 t/m 10 jaar betalen €70 p.p. incl. avondeten van de kinderkaart. Toeslag 1-persoonskamer: €15 per nacht. Toeristenbelasting: 2 p.p.p.n. ter plaatse te voldoen. 1-malige reserveringskosten: €15 per boeking. Meer informatie en boeken: Ga voor Romantisch kasteelhotel naar onze website reiskatern.nl/pzc/NUW1620 en voor Sauerlands vakwerkhuis naar reiskatern.nl/pzc/NUW1621. Voor vragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 58