_Y J? Familieberichten Piet de Regt Izaak Reinhoudt X Joost Petrus Paulus Zagers Sjef Zagers 14 vrijdag 4 november 2016 kükookop fllensenlinq.nl ~Sjef~ René den Engelsman René den Engelsman Jan Kusse Ad Wisse Piet de Regt Waarom ben ik zo bedroefd, waarom zo onrustig van binnen? Ik moet op God vertrouwen. Eens zal ik hem weer danken. Hij zal mij redden, hij is mijn God. Psalm 42:12 We voelen ons zó verdrietig en verslagen nu René er niet meer is. Op zoek naar verlossing koos hij ervoor zijn pad op aarde niette vervolgen. 14 februari 1972 2 november 2016 Lieve man en maatje van Zorgzame papa van Lieve zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom van Michiel de Ruijtersingel 24 4535 AX Terneuzen Nancy den Engelsman-Camphens Youri, Kitty Kees en Ineke den Engelsman-van Langevelde Peter en Lianne - Martijn, Evelien, Xander Sandra en Arjan - Giovanni, Quinten Adri en Magda Camphens-Notschaele Jessica en Sidney - Micah Zaterdag 5 november van 19.00 - 20.00 uur kunt u afscheid van René nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 teTerneuzen. Maandag 7 november is er vanaf 12.30 uur gelegenheid tot condoleren in 'De Levensbron', Sloelaan 40 teTerneuzen, waarom 13.30 uur de afscheidsdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Met verbijstering en met heel veel verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van Voor ons was René niet alleen in alle opzichten een onvoorstelbaar goede collega maar allereerst een dierbare vriend. We vinden het een eer om hem gekend te hebben en hij zal altijd deel van ons blijven uitmaken. Er zijn eigenlijk geen woorden om onze gevoelens te omschrijven. Onze innige deelneming gaat uit naar Nancy, Youri en Kitty en de familie. We wensen hen alle moge lijke sterkte toe om dit onvoorstelbare verlies te kunnen dragen. Casey Xavier en Mare Suijkerbuijk Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden ons lid en oud scheidsrechter Wij wensen zijn vrouw en (klein)kinderen veel sterkte toe Bestuur en leden voetbalvereniging Arnemuiden Ik kan gaan slapen zonder zorgen Want slapend kom ik bij U thuis Alleen bij U ben ik geborgen Gij doet mij rusten tot de morgen En wonen in een veilig huis Psalm 4:3 Dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden geven wij u kennis dat, in ons bijzijn, is overleden mijn man, onze vader en opa 's-Heer Arendskerke, 15 september 1936 Goes, 1 november 2016 Kamperland: Truus de Regt-Nieuwenhuijse Heinkenszand: Anja en Norman Sjors en Sophie Frits Goes: Jacqueline en Fred Roosendaal: Petra en Dorothé Heer Janszdorp 23 4493 EA Kamperland De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op zaterdag 5 november om 13.30 uur in De Ark in Kamperland, Veerweg 100. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren in Hoeve Land Et Zeezicht, Sint Felix- weg 3 in Kamperland. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum Ter Weel locatie Abbekindershof in Goes Heden hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ad is jarenlang verzorger geweest, eerst bij Middelburg en later bij FC Dauwendaele. Later was hij lange tijd als vrijwilliger verbonden aan FC Dauwendaele van de z.g. 'klusploeg'. Gedurende vele jaren heeft hij met veel inzet zijn werk als vrijwilliger voor onze vereniging gedaan. Wij hebben zijn humor, medeleven en inzet enorm gewaardeerd. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en overige familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van FC Dauwendaele Middelburg Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze goede vriend Bertus en Koos van Halst John Jobse en Annie d' Hooge Hans en Marianne Visser Piet en Margriet Wisse Ko en Tonia Wisse Kamperland, 1 november 2016 De Heer is mijn herder, mij zal niets ontbreken, psalm 23 Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede, dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve zorgzame vader, trotse opa en overopa overleden 2-11-2016 geboren 9-10-1926 Bergen: (L) Hennie Reinhoudt Anders, Damon Elmer Almere: Marco Reinhoudt en Liesbeth Tangerman Selinde, Loraine Hoofddorp: Johan en Miep Reinhoudt-Huige Fort Meyers, FL (USA): Jurgen en Melanie, Natalie 2 november 2016 Correspondentieadres: Marco Reinhoudt Chamoisstraat 3 1339 GN Almere De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 5 november om 10.00 uur in De Ark, Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er in het Casembroothuis gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Wat diep in je hart zit, kan je door de dood niet verliezen. Wij geven u kennis van het overlijden van mijn lieve man en onze vader echtgenoot van Maria Louise Theodora Desitter Middelburg, 29 juni 1942 t Terneuzen, 1 november 2016 Marja Zagers-Desitter Marcel Peter Correspondentieadres: Weststraat 85, 4527 BS Aardenburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 9 november van 9:15 tot 9:45 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal om 10. 00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het Monuta crematorium, gelegen naast het voornoemde uitvaartcentrum. Na de plechtigheid bent u uitgenodigd in de koffiekamer van het crematorium voor een informeel samenzijn. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Herinneringen verbinden wat het oog niet meer ziet. We hebben afscheid genomen van onze broer, zwager en oom Wij wensen Marja, Marcel en Peter veel sterkte toe. Marjan, Bart, Astrid en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51