M M M 0 mensen inq.nl Familieberichten Overleden Marinus Geert Brasser Maria Jacomina Korshuize Cornelis Aart Filius Lieve opa Kees Filius Je bent niet meer, we zijn je kwijt. Geen wroeging is er, ook geen spijt, meer een gemis, een stille pijn, dat je nooit meer bij ons zult zijn. Het afscheid komt voor iedereen, het noodlot van het leven. Maar nooit zullen wij vergeten, wat jij ons hebt gegeven. De strijd die je aanging was bij voorbaat al verloren. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en mijn overgrootvader -Rien- Oost- en West-Souburg, 22 november 1946 Oost-Souburg, 29 oktober 2016 Jozien Brasser-Wisselink Patrick en Esther Jeffrey en Lilly, Marley Demi en Sigmar Mark en Anne-Meike Isabel Julia Daan Bermweg 57 4388 CB Oost-Souburg In overeenstemming met Rien zijn wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Rien Brasser De brandweerman zijn vlam is gedoofd. Heden bereikte ons het bericht dat onze zwager en broer is overleden Rien Brasser Wij wensen Jozien, kinderen, kleinkinderen en achter kleinkind veel sterkte met dit verlies. Tiny en Wim f Sjaak en Mieke Huug en Riet Nichten, neven, achternichten en -neven "Ome Rien" Marinus Brasser Oost-Souburg 4-11-2016 Op 3 november hebben we afscheid genomen van onze duikvriend Rien Brasser Wij zullen hem blijven herinneren als een vriend die voor een ieder klaar stond.. Voor hem was niets te veel. Je duikmaatjes Libèr Baarends Verdrietig geven wij u kennis dat, voor ons geheel onverwacht, veel te vroeg is overleden mijn dierbare partner, mijn zus en schoonzus - Marie - Kortgene, 15 juni 1956 f Goes, 2 november 2016 Heinkenszand: Goes: J.A. Lokerse Martha en Jan Gilly en Irene J.A. Korshuize M.H. Korshuize-Tran Mr. Dr. Meslaan 49, 4451 AJ Heinkenszand Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 7 november van 12.30 tot 13.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, worden gehouden om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsdienst is er in het 'Heer Hendrikhuis', Te Werfstraat 18,4472 AN tes-Heer Hendrikskinderen gelegenheid tot samenzijn en elkaar een moment te ontmoeten. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid ontvingen wij het bericht dat plotseling is overleden Marie Korshuize In liefde verbonden met Jan Lokerse echtgenoot van onze overleden zus Nellie We zullen haar missen. Vera en Louis t Jos en Magda Nico t en Marja t Peter en Astrid kinderen en kleinkinderen "Het is goed zo" Na 26 jaar geleefd te hebben met de slopende ziekte C.O.P.D. is overleden mijn lieve man, onze lieve vader en trotse opa Kees 5 februari 1946 's-Heer Arendskerke 11 november 2016 Wissenkerke Wissenkerke: Rie Filius - Kouwer Kortgene: Erik en Caroline Filius Daan, Tijs Goes: Jolanda en Bart van den Dongen - Filius Marieke, Janneke Oostvoorstraat 7,4491 EN Wissenkerke Wij zijn dankbaar voor de jarenlange begeleiding van longarts Dr. H. Kuper van het ADRZ en Dr. H. van der Veen en Dr. J. Meerman, huisartsen te Wissenkerke. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 7 november om 13.00 uur in de Opstandingskerk, Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Daarna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in Zaal onder de Toren, Voorstraat 20 te Wissenkerke. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedankt voor de mooie herinneringen. We zijn trots op u, zoals u met uw ziekte bent omgegaan. Marieke Daan Janneke Tijs Na een langdurige ziekte is vredig van ons heen gegaan onze geliefde zwager en oom Hilversum: Pieter en Bep Kouwer Wissenkerke: Rinus en Willy Kouwer Neven en nichten kijk ook op vrijdag 4 november 2016 17 Als broer en als zwager Als oom, maar vooral Als lief en goed persoon Zullen we je altijd herinneren Dammaatje van je broer, ook jij bent te vroeg gegaan Geert t en Marga Sjoerd en Sandra Tjalf en Afke Kinderen Dag lieve buurman van het strand, dag lieve, Bedankt voor alles! Alex en Marjon Deze partij was niet te winnen Damvereniging Souburg Na een paar moeilijke jaren is toch nog onverwachts overleden onze broer, zwager en oom Wij wensen Ria, Miranda, Maud en familie veel sterkte met dit verlies Goes Zetten Middelburg Goes Goes Zevenaar Rien en Francien Baarends - Traas Jan en Marlies Baarends - Weijmans Rob en Tanja Baarends - Oosthoek Niek en Thea Baarends - van Rutten Ank en John Bakker - Baarends Jopie en Adrie Boone - Baarends Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 50