©NDERNEMER Aandacht voor ondernemen AGENDA DEPNEME Dit is een commerciële pagina van de Persgroep Schipper Groep is samen met Driekleur Verzekeringen en Power Wuuf een van de ken nispartners van De Persgroep. Schipper Groep teil 11 vesti gingen in Zuidwest Nederland. Schipper biedt ondernemers diverse diensten vanuit zes labels: Accountants, Fiscaal, Pensioen, Corporate Finance, Financieringsadvies en Perso neel Organisatie. In de stand van de Ondernemer verzorgt Schipper Groep tijdens de Con tacta in Goes elke dag een lezing voor familiebedrijven in het kader van bedrijfsopvolging. FIct doel van de lezing, die vrij toe gankelijk is, is om een bedrijfs overname te begeleiden succesvolle overdracht. Schipper Groep is specialist in bedrijfsopvolging en begeleiden naar een succesvolle bedrijfsoverdracht Werkgelegenheid App Samen groeien l iet boste van deOndernemer.nl De Ondernemer biedt ondernemers tijdens de 30e editie van de Contacta.nl een podium. In de stand ontmoeten verschillende bedrijven elkaar, gaan ze met elkaar in gesprek en delen zij kennis. Uiteindelijk doel: samen werken aan een kwalitatief en groot netwerk. Dinsdag 8 november Woensdag 9 november 16.00-16.45 Schipper Accountants Dinsdag 8 november Opening Contacta.nl Woensdag 9 november Lezing over cybercrime door Peter R. de Vries 8,9 en 10 november Volg de Ondernemer op social media én word lid op deondernemer.nl Jan Rutjes, fiscalist van Schipper groep, is gespecialiseerd in familiebedrijven. Tijdens de Contacta.nl geeft Schipper Groep lezeingen over bedrijfsopvolging. 'Familiebedrijven zijn belangrijk voor Zeeland' Schipper Groep is met al haar kennislabels specialist in de be geleiding van familiebedrijven. "Onze lezingen op de Contacta zijn gericht op het vermijden van zeven valkuilen bij de opvolging in het familiebedrijf", zegt Jan Rutjes, fiscalist en gespecialiseerd in familiebedrijven. "Meer dan 70 procent van de Zeeuwse bedrijven zijn familiebedrijven en daarom is het belangrijk voor de Zeeuwse economie dat de bedrijfsop volging goed geregeld wordt. Wij hebben een eigen methode ontwikkeld waarbij alle facetten van het opvolgingsproces aandacht krijgen. En we houden ondernemers een spiegel voor. Wantje levenswerk overdragen doe je tenslotte niet zomaar." "Het is belangrijk dat de kwaliteit van fami liebedrijven geborgd blijft in Zeeland. Ook tijdens en na een overdrachtsfase. Dit is onder meer belangrijk voor de werkgelegenheid in onze provincie. Vandaar dat we het belangrijk vinden om hier tijdens de Contacta aandacht aan te besteden en de ondernemers een spiegel voor te houden", zegt Erik van tien Dobbel steen, strategisch manager bij Schipper Groep. "Door samen te werken, ontstaan vaak de beste initiatieven. De samenwerking van Schipper Groep met de Persgroep en haar kennisparl- ners is hier een mooi voorbeeld van. We zetten eikaars netwerk in en we bieden eikaars dienst verlening aan om de prestaties van klanten ermee te verbeteren. Dit is goed voor het mid den- en kleinbedrijf in Zeeland en past prima bij de doelstelling van de Contacta." Om netwerken van verschillende kennispart ners met elkaar in contact te brengen heeft de Ondernemer van De Persgroep een stand waar u gericht in contact kunt komen met voor u interessante partijen. Met tafelgesprekken, zeepkistsessies en bijeenkomsten van onze partners, heeft u de ultieme gelegenheid om uw netwerk effectief te vergroten. De Ondernemer heeft ook een app met het programma-over zicht en het laatste nieuws op zakelijk gebied. Bovendien biedt de app een kennismaking met onze partners. Contacta.nl is dé netwerkbeurs voor Zuid- west-Nederland en Vlaanderen. Van 8 tot en met 10 november staat het evenement, dat gehouden wordt in de Zeelandhallen in Goes, in het teken van 'Samen groeien'. Contacta biedt u de kans om uitgebreid te netwerken en uw contacten weer te ontmoeten. Dit alles op een oppervlakte van 15.000m2. Voor meer informatie, het programma en entreekaarten: www.contacta.nl of download de app van De Ondernemer. tekst CONNY DEN HEIJER Download de Ondernemer app in de Google Play Store of de App Store van Apple. Kijk voor meer info op www.deondernemer.nl. Op de website van de Ondernemer vind je ac tualiteiten, kennisdossiers, netwerkinformatie en een uitgebreide agenda. Deze artikelen zijn momenteel populair bij onze leden: VAN MEUBELMAKER NAAR SNOEPVERKOPER Henk Schenkel (52) uit Veere was meubelmaker, werd zelfstandig ondernemer en maakte onlangs de overstap van boekhandel naar snoepwinkel. RIET (86) STAAT AL VIJFTIG JAAR ACHTER DE TOONBANK Riet de Pauw bestiert al meer dan vijftig jaar een sigarenwinkel in Hansweert. Zeg niet tegen haar dat ze al 'op leeftijd' is. „Ik ben nog maar 86, hoor", klinkt het bijna verontwaardigd. U vindt de Ondernemer in stand 1211 in de Oosterscheldehal Blijf op de hoogte via onze app of www.deondernemer.nl/contacta De Ondernemer slaat tijdens Contacta.nl haar handen ineen met vier partners: Schipper Groep, ZSL, Driekleur Verzekeringen en het Powerwuuf event. Samen brengen zij een gevarieerd programma. 16.30 - 17.30 De Ondernemercafé (op uitnodiging) 19.00 - 19.30 Driekleur verzekeringen Cybercrime 20.30 - 21.15 Schipper Accountants 7 valkuilen van familiebedrijven 7 valkuilen van familiebedrijven 17.15 - 18.15 Powerwuuf Award uitreiking 20.30 - 21.00 Driekleur verzekeringen Cybercrime Donderdag 10 november 16.00 - 17.30 De Ondernemercafé (op uitnodiging) 20.00 - 20.45 Schipper Accountants 7 valkuilen van familiebedrijven Opening Contacta door Han Polman en Daan Schalck. Aansluitend een openingsborrel op het Vlaams Pavil joen. 16.00 uur in de Noordzeehal, LMG stand 101. QDe bekendste misdaadverslaggever van Nederland vertelt de bezoekers van Contacta.nl van alles over cy bercrime. 20.00 uur in de Contacta Arena. Contacta.nl Oé jaarlijkse netwerkbeurs van Zuidwest Nederland en Vlaanderen. 350 standhouders, 25.500 bezoekers en een oppervlakte van 15.000 m2. In de Zeelandhallen in Goes lta\ broers in business 'Wij dénken niet vanuit de schappen, maar. vanuit de site' A Het volgende Ondernemer magazine verschijnt zaterdag 19 november bij deze krant.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 27