3 Bon Jovi nummer 14 |B| CD Van Duin doet Sonneveld |p TV Popsterren in Ahoy Box vol vampieren m CD „Ik begeleid inderdaad als het ware mezelf. Als tiener was ik drummer en mijn held was de Amerikaan Lenny White. Ik was dan ook weg van het album Children Of Forever van bassist Stan Clark, omdat White erop drumde. Daarna is Clark mijn grote voorbeeld als bassist geworden. Maar ik hield ook van de slapbass-techniek van Larry Graham en ik hield van Jack Bruce en Carlos Santana." „Dat blijft lastig. Hardcore fans vra gen waarom we Sandstorm of Pursuit Of Accidents niet spelen. Dat kunnen we doen, maar dan moeten we er an dere nummers - lees: hits - voor laten schieten. In een van de vorige tours hebben we Running In The Family la ten vallen. Daarop kregen we veel negatieve reacties. We moeten dus altijd zoeken naar een balans. Als ik naar een van mijn favoriete artiesten ga, Connan Mockasin, en hij speelt Faking Jazz Together en Forever Dol phin Love niet, ben ik teleurgesteld. Dus ik snap dat mensen de hits wil len horen." „Nee. We hebben nu een grote blaas- sectie, waardoor we nummers in een nieuw jasje kunnen steken. Zo krij gen ze nieuwe energie en dan blijft het leuk ze te spelen." „Ruim een jaar geleden moesten we de naam voor de tour bedenken. De nieuwe EP zat eraan te komen, dus Sirens II-tour was top. Maar we heb ben het nieuwe album nog niet af. Dat komt er wel hoor, maar het wordt 2017. We hadden te weinig tijd en het laatste wat ik wil doen is het afraffelen." „We hebben door het reizen niet veel tijd. Maar tussendoor proberen we te relaxen door te kaarten, bowlen en te karten. Ik luister niet veel muziek, wel volg ik het nieuws, zoals de ver kiezingen in de Verenigde Staten. Waarbij ik hoop dat Donald Trump niet de nieuwe president wordt. Dat zou een drama zijn." „Er zijn genoeg mensen die een boodschap hebben en je vertellen wat zij denken. Ik wil mensen met muziek vooral blij maken. Als je het me vraagt, vertel ik wat ik ervan denk. Maar ik hoef dat niet per se in een nummer te stoppen." „Daar ben ik zeker niet blij mee. De Britten maken een grote fout en on derschatten de gevolgen. Het Britse volk schiet niet in zijn voet, het schiet zijn hele voet eraf." donderdag 3 november 2016 Meer dan dertig jaar draait Bon Jovi mee in de wereldtop. In middels is de rock band toe aan zijn veertiende studioal bum. This House Is fiilpirpDieriesl BON'JOVI THIS HOUSE IS NOT FOR SALE Not For Sale kwam tot stand met de hulp van producer John Shanks. Hij werkte in 2005 al eens met Bon Jovi samen voor Have A Nice Day. Bon Jovi - This House Is Not For Sale is vanaf morgen te koop. Voor zijn nieuwste album Van Duin zingt Sonneveld nam André van Duin de vijftien mooiste luis terliedjes uit het re pertoire van Wim Sonneveld op. Met een eigen draai en wat swing. Eric van Tijn en Jochem Fluitsma namen de productie op zich en Claudia de Breij schoof aan voor een duet. André van Duin - Van Duin zingt Sonne veld komt morgen uit. Zondag worden de MTV EMA's uitgereikt in Ahoy Rotterdam. Een internationaal mu ziekspektakel en ster renparade in één. Het prijzenfestijn wordt in heel Europa live uitge zonden. Op het programma staan onder anderen Shawn Mendes (foto), Afrojack, OneRepublic en Bruno Mars. Uitreiking MTV EMA's, zondag vanaf 21.00 uur op MTV. Fans van de tv-serie The Vampire Diaries kunnen hun agenda fJ 31 leegmaken, want alle li! UfV1 zeven seizoenen van de hitserie verschijnen samen in een dvd-box. Dat betekent 35 disks, 155 afleveringen en meer dan 6776 minu ten vampierromances, sexy spanning, dreigend kwaad en zoete wraak. The Vampire Diaries seizoen 1 t/m 7 is vanaf 9 november te koop. de snaren. Door wie ben je geïnspi reerd? Je kunt uit een enorme bak num mers kiezen. Hoe stel je de setlist samen? Is het niet saai om die steeds weer te spelen? De tour heet Sirens II en verwijst naar de opvolger van de EP die Level 42 in 2013 uitbracht. Maar het nieuwe mini-album is er nog niet. Hoe zit dat? Wat doen jullie tussen de concer ten door? Over politiek gesproken, daar zingt Level 42 nauwelijks over. Ok, we nemen de proef op de som. Wat vind je van Brexit? Level 42: Mark King (bas/zang), Mike Lindup (toetsen/zang), Nathan King (gitaar/zang), Sean Freeman (saxofoon/zang), Dan Carpenter (trompet/zang), Nichol Thomson (trombone/zang), Pete Ray Biggin (drum). Vanavond, CCXL Vlissingen, aan vang 20.15 uur. Mark King: „Op een avond stonden we in Paradiso in Amster dam. We konden het niet geloven, maar de mensen wisten wie we waren." FOTO DIRK-JAN GJELTEMA

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 56