Ulensen inq.nl Familieberichten COLOFON Familieberichten Antonis van der Wekken Jannis Salomé Jannis Salomé Want wij hebben hier geen blijvende stad, maar zvij zoeken de toekomende. Hebreeën 1314 Tot onze diepe droefheid is, na een arbeidzaam leven en een periode van afnemende krachten, door de Heere van onze zijde weggenomen mijn geliefde, zorgzame man, onze lieve, zorgzame vader, grootvader en overgrootvader Anton echtgenoot van Klazina Bolle in de leeftijd van 81 jaar. Bruinisse: K. van der Wekken-Bolle Burgh-Haamstede: Ellie van der Wekken Zierikzee: Rien van der Wekken Renesse: Corrie van Klei-van der Wekken Johan van Klei Poortvliet: Peter van der Wekken Mirjam van der Wekken-Ruissen Bruinisse: Janine van der Wekken kleinkinderen en achterkleinkinderen Goes, 1 november 2016 Zorgcentrum "Rehoboth" Correspondentieadres: Hoogerwerf 1 4311 NR Bruinisse De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. zaterdag 5 november om 10.30 uur gehouden worden in de kerk van de Geref onneerde Gemeente in Nederland, Schoolstraat 13 te Bruinisse. Voor de rouwdienst is er vanaf 10.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal omstreeks 11.30 uur plaatsvinden op begraafplaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Geen bloemen Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Allévo "Cornelia", zorgcentrum "Rehoboth" en dokter Knijn voor de liefdevolle zorg en aandacht. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Neven en nichten Goes, 1 november 2016 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Antonis van der Wekken Goes: M.J. Blok Burgh-Haamstede: Joh. van der Wekken Zierikzee: J.C. van der Wekken Wij kunnen hem niet bij ons houden, maar dat hij van ons hield dat houden we bij ons. Verdrietig, maar met mooie herinneringen, laten wij weten dat is overleden mijn lieve man, mijn lieve vader en onze trotse opa Jan in de leeftijd van 92 jaar. Kruiningen: M.P. Salomé - Poley Kruiningen: Anita Michelle en Marco Yarn en Mitchel Esmée en Bram Kruiningen: Wim (in liefdevolle herinnering) 31 oktober 2016 Correspondentieadres: Albert Schweitzerstraat 22, 4416 CX Kruiningen De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 4 november om 14:00 uur in "Ons Dorpshuis", Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in "Ons Dorpshuis" gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager, oom en oudoom in de leeftijd van 92 jaar. Yerseke: Marknesse: Kruiningen: Dordrecht: Hansweert: Apeldoorn: Hansweert: Kapelle: Bep en Jan t Hannes en Tan Piet en Riet Jannie en Rinus Lauw t Nellie en Jan t Huib en Manja Ida en Adrie Neven en nichten kijk ook op donderdag 3 november 2016 15 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 52