Ind. vliegreis KLM transfers en 4* accommodatie y/ All Inclusive v.a. slechts 599 Kunuku Aqua Resort All Inclusive Stuntprijs nu v.a. Stuntprijs nu v.a. Zoover beoordeling Resort met eigen 18-holes golfbaan Met eigen strand Let op er is beperkt plaats Inclusief maaltijden en drankjes Dé hit op Curasao (ma. t/m vr. 09.00-21.00 uur za./zo. 10.00-18.00 uur) reizen en! Newsflash!! Genieten van een heerlijke zonvakantie op het tropische Curasao? Dat kan nu tijdelijk bijna voor niets met deze bizar goedkope aanbiedingen, waarbij u een 4-sterren zonvakantie op dit paradijselijke eiland boekt tegen een stuntprijs. U heeft de keuze uit twee 4-sterren topaccommodaties met diverse faciliteiten! Zo verblijft u bijv. in het All Inclusive Kunuku Aqua Resort vanaf slechts 5991! En in het 4-sterren Blue Bay Curacao Golf Beach Resort vanaf slechts 499!! Alleen vertrek 6/11 t/m 6/12 en zolang de voorraad strekt.Wacht dus niet te lang en boek nu tegen de scherpste prijzen! vertrek 6 november t/m 6 december, vertrek 6 november t/m 6 december, NEWSFLASH!! zie stipreizen.nl/cwkunb zie stipreizen.nl/cwblbb stipreizen.nl Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer exd. Calamiteitenfonds reserveringskosten. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. Voor deze reizen zijn de ANVR voorwaarden van toepassing, zie de website voor meer informatie. Het prachtige All Inclusive Kunuku Aqua Resort biedt tal van mogelijkheden voor een perfecte zonvakantie met familie of vrienden! Zo krijgt het gloednieuwe resort op Zoover een beoordeling van maar liefst 9,1Het verblijf op Kunuku is op basis van All Inclusive, d.w.z. inclusief alle maaltijden en drankjes. Bovendien kunt u ter plaatse ook nog upgra den naar Ultra All Inclusive! U vindt er unieke (kinder)faciliteiten (zoals zwembaden met glijbanen) die u nergens anders op het eiland vindt. Het resort is centraal gelegen in Banda Abou, nabij Willemstad en op ca. 10 minuten rijden van de prachtige stranden Porto Marie en Daaibooi. U verblijft in ruime appartementen of splinternieuwe kamers. Het luxe 4-sterren Blue Bay Curagao Golf Beach Resort is rustig gelegen aan de prachtige Blue Bay, een uniek plekje op Curasao, met één van de mooiste stranden van Curagao. Geniet op deze schitterende locatie van een comfortabel verblijf in een van de ruime en sfeervolle appartementen of bungalows. Het resort biedt onder meer 3 zwembaden, zonneterras, 2 restaurants, bar en diverse sport- en spelactiviteiten, waaronder catamaran zeilen, snorkelen en duiken. Bovendien bevindt zich naast dit luxe resort een fantastische 18-holes golfbaan. Kortom... alles is aanwezig voor een onbezorgde en fantastische vakantie! vanaf Amsterdam of Düsseldorf vanaf Amsterdam of Düsseldorf

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 41