mensen inq.nl Familieberichten Overleden Franciscus Libertus Thomas Baarends Liber Liber Baarends A Piet de Regt COLOFON Familieberichten Maria Johanna Christina Kuijpers-Michielsen Geschokt en bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer F.L.T. (Liber) Baarends De heer Baarends heeft zich vele jaren als raads lid en fractievoorzitter van Dorpsbelangen Toerisme ingezet voor de plaatselijke politiek in onze gemeente. Hij stond midden in de maat schappij en hechtte waarde aan ieders belang. Door deze open houding was het een volks vertegenwoordiger die de lokale democratie extra kleur gaf. Wij hebben hem leren kennen als een bevlogen en emotioneel mens met het politieke hart op de juiste plaats. Als raadslid en fractie voorzitter nam hij deel aan het politieke debat om voor zijn partij 'het verschil te maken'. Wij wensen zijn familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur en medewerkers gemeente Sluis mr. A.M.M. fetten MSc, burgemeester mr. P.T.G. Claeijs, raadsgriffier S.I. de Kievit-Minnaert, gemeentesecretaris Suzanna Maria Louisa Blaakman - van Opdorp -Suus- Petrus Josephus Kuijpers Jean-Paul Willekens kijk ook op donderdag 3 november 2016 19 IN PLAATS VAN KAARTEN Het is goed zo... Voorbereid, maar toch nog vrij plotseling is van ons heengegaan mijn man, vader, schoonvader, opa en onze trotse overgrootvader echtgenoot van Ria Ras Goes, 30 oktober 1944 Oostburg, 1 november 2016 Groede: Ria Baarends - Ras Breskens: Miranda en Jean Maud en Kazim Ceylin Sena Correspondentieadres: Provincialeweg 68 4503 GG Groede De begrafenis vindt volgens Liber zijn wens in besloten kring plaats. Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 7 november van 14.30 uur tot 16.00 uur in de kantine van V. V. Breskens aan de Oude Rijksweg 30 te Breskens. Geen bezoek aan huis. Ons boegbeeld is niet meer.. Mede dankzij hem is D T groot geworden. Liber vocht voor rechtsgelijkheid voor alle inwoners van de gemeente Sluis en was wars van alle ambtelijke haarkloverij. Zijn tomeloze inzet was en is nog altijd een voorbeeld voor ons. Dorpsbelangen Toerisme zal voor altijd met Liber verbonden blijven. Wij wensen Ria, Miranda, Maud en verdere familie veel sterkte. Dorpsbelangen Toerisme Gemeente Sluis Enige en algemene kennisgeving Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat, maar ook de herinnering die je achterlaat. Voorbereid maar toch sneller dan verwacht is, moegestreden en omringd door haar naasten, overleden mijn lieve vrouw, moeder, oma en overgrootmoeder Echtgenote van Johannes Jozias Blaakman IJzendijke, 5 maart 1939 t Breskens, 28 oktober 2016 Wc zullen je heel erg missen. Breskens: J.J. Blaakman Breskens: Marianne en Miel William en Annelies Roy en Simone, Sander en Marissa, Dani, Lynn Zuidzande: Sandra en Marcel Minouk en Koen, Maud, Floor, V Glenn en Wendy, Amy, Yenthe, <7 Jordy, Evy Westlandstraat 4-213, 4511 XX Breskens Geheel naar haar wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Een speciaal woord van dank aan het personeel van Woonzorgcentrum Hooge Platen en Goedertijt voor de goede zorgen. IP Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, super-oma en opoe weduwe van A Hontenisse, 29 oktober 1921 Hulst, 1 november 2016 Heikant: Wim en Marijke Kuijpers-van Mieghem Dave en Karin, Olina Coen en Joyce Hulst: Carla en Johan de Kort-Kuijpers Veronique en Jurgen, Manon, Olaf Jolanda en Niek, Cato, Meike Lamswaarde: Ivo en Matty Kuijpers-Maas Joyce en Joost, Jasmine, Milo Daisy en Jadran, Jente, Ivan Correspondentieadres: Leeghwaterstraat 82, 4561 MB Hulst U kunt afscheid nemen van haar in familiekamer 2 van DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op vrijdag 4 november van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 5 november om 10.30 uur in de kerk van de H. Cornelius te Lamswaarde. Aansluitend zullen we haar naar haar laatste rustplaats begeleiden op de begraafplaats aldaar, waar ze bij haar man te ruste zal worden gelegd. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis kunt u de familie ook persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Ik kan gaan slapen zonder zorgen Want slapend kom ik bij U thuis Alleen bij U ben ik geborgen Gij doet mij rusten tot de morgen En wonen in een veilig huis Psalm 4:3 Dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden geven wij u kennis dat, in ons bijzijn, is overleden mijn man, onze vader en opa 's Heer-Arendskerke, 15 september 1936 Goes, 1 november 2016 Kamperland: Truus de Regt-Nieuwenhuijse Heinkenszand: Anja en Norman Sjors en Sophie Frits Goes: Jacqueline en Fred Roosendaal: Petra en Dorothé Heer Janszdorp 23 4493 EA Kamperland De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op zaterdag 5 november in De Ark in Kamperland, Veerweg 100. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren in Hoeve Land Zeezicht, Sint Felixweg 3 in Kamperland. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum Ter Weel locatie Abbekindershof in Goes voor de goede begeleiding en liefdevolle verzorging. Ons bereikte het bericht van het overlijden van de heer De heer Willekens was werkzaam als buitengewoon opsporingsambtenaar bij het bedrijf Handhaving Support BV. In die hoedanigheid was hij geruime tijd als parkeer wachter BOA actief voor de gemeente Hulst. Wij zijn hem dankbaar voor wat hij voor onze gemeente heeft betekend. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en overige familieleden. Wij wensen hen kracht toe om dit verlies te dragen. College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Hulst Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 108