Familieberichten LWerJadan Sara Catharina Aamoutse-de Meester Jacobus van der Schee 14 woensdag 2 november 2016 kükookop fllensenlinq.nl Margreet Vermeulen Siem en To de Feiter - Kosten Bedroefd delen wij u mede dat de Heere op Zijn tijd van ons heeft weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma sinds 17 januari 1977 weduwe van Aamout Aamoutse Ellewoutsdijk, 29 augustus 1921 Goes, 31 oktober 2016 Aart en Trudie Aamoutse-Boogert Arno en Renata Marinette en Edwin, Amy, Rowdy Kees en Lenie Aarnoutse-Berman Arnout Kees en Liesbeth, Sam, Eva, Luuk Rinus en Esther, Sil, Seth Annelies en Jan Rinus en Riet Aarnoutse-Berman Sandra en Cor, Anne, Bram, Bas, Willem Jeanet en Martijn, Sharon en Herman, Rozemarijn, Vera, Mirthe, Nick, Daphne Marianne en Kees, Jeanine, Ramon, Lauran, Robbin Armand en Helma, Ruben, Jolyn, Jochem Karei en Toos Aarnoutse-Blok Are o Correspondentieadres Zaaidijk 3, 4431 RH 's-Gravenpolder De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt D.V. gehouden op vrijdag 4 november om 13.00 uur in de 'Elimkerk', Langeweg 61 te 's-Gravenpolder Voorafgaand is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar allen die haar liefdevol verzorgd hebben in zorgcentrum 'Rehoboth "Thuisgehaald" In vast vertrouwen op zijn Heer en Heiland is ontslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overopa in leven predikant van de Protestantse kerk in Nederland Barendrecht, f Zierikzee, 2 april 1928 30 oktober 2016 Zierikzee, Geertje van der Schee-Brongers Sprang-Capelle, Janneke en Rob Frido en Jolanda, Christian, Alexander Harmke en Ronald, Mathijs, Michelle Bart-Jan en Chichi Enschede, Inge en Henk-Jan Niels en Doris Lars Lillehammer (NO), Thea en Pim Anne en Trond Evelien en Mark Maaike Lotte en Drew De Brauwstraat 33 4301 ME Zierikzee De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden vrijdag 4 november om 11.30 uur in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. Ingang en parkeren via Hoge Molenstraat. Parkeermogelijkheid: Mosselboomgaard/Gasthuisboomgaard. Voor de dienst is er van 10.30 tot 11.15 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk. De begrafenis zal omstreeks 12.45 uur plaats vinden op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Geen bloemen Alexander ZetH de QueCjoe Alexander Zeth de QueCjoe Greet Vermeulen-Paulusse Tot ons verdriet is onze nicht Greet Vermeulen - Paulusse overleden. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Ria en Jurgen Reininhaus - Gillissen Elly Almekinders - Gillissen Mattie en Jan de Mol - Gillissen Greet Vermeulen-Paulusse Met droefheid hebben we kennis genomen van het bericht dat op 30 oktober 2016 is overleden onze oud-medewerkster en collega Margreet Vermeulen-Paulusse Margreet is 71 jaar geworden. In 1987 kwam Margreet in dienst van de raffinaderij als administrateur van het pensioenfonds. Zij is in juni 2005 zelf met pensioen gegaan. We herinneren ons Margreet als een zeer sociale, betrokken en gewaardeerde collega. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar echtgenoot en verdere familie. Wij wensen hen veel kracht en troost om dit verlies te kunnen dragen. Directie en medewerkers Zeeland Refinery N.V. Vlissingen-Oost Onze ouders en grootouders zijn op 9 november 2016 60 jaar getrouwd. We vieren dit in familiekring. Heinkenszand: Amsterdam: Nijmegen: Ede: Huib en Annemieke Maaike en Evert Sanneke en Nick Jaap en Petra Charlotte en Niels Vincent Mauritsweg 13 4325 AG Renesse Rust zacht lieve Lex (oom,opa) Piet,Anneke Jiri Moarah,Joalyn,Yalena Vito,Janet Jesley,Devano Makin dekat Tuhan (Dichter bij U,mijn God) Met grote bewondering en respect voor de kracht en waardigheid waarmee hij met zijn ziekte omging,is toch nog onverwachts overleden onze broer. Broers en zusters Zwagers en schoonzussen Neven en nichten En kleinkinderen Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante Wij wensen Bram en zijn familie veel sterkte toe met dit grote verlies. W.J. Vermeulen, in liefdevolle herinnering C. J. Vermeulen-Schuurbiers en (klein) kinderen J.K. Dingemanse-Vermeulen J.F. Dingemanse en (klein) kinderen Na een vriendschap van meer dan 60 jaar hebben we afscheid moeten nemen van onze goede vriendin Wij wensen Bram, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Wim en Lea den Engelsman Aad en Gerda Seijner VJ Met verslagenheid hebben we het droevige bericht ontvangen dat op 30 oktober 2016 is overleden onze oud-medewerkster en collega Zij is jarenlang bij ons pensioenbureau werkzaam geweest. Wij herinneren Margreet als een warm persoon met aandacht voor alles en iedereen om haar heen. Ons medeleven gaat uit naar Bram en verdere familie. Namens de Stichting TOTAL Pensioenfonds Nederland Gijs van Dalen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73