t Ji) JVJenioriiini familieberichten Ulensen inq.nl Familieberichten ITIensenlinq.nl familieberichten COLOFON Familieberichten Alina Orphelia Antoina Breijaert Met familieberichtenonline. nl kunt u op een eenvoudi ge, snelle en zekere ma nier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN Siem familieberichtenonline.nl kijk ook op dinsdag 1 november 2016 15 Na een lang leven vol liefde en zorg, en na alle fijne jaren die we met haar mochten delen, is vredig ingeslapen onze dierbare moeder, schoonmoeder, oma, en overgroot oma Weduwe van Cornelis van de Plasse 23 december 1911 t 28 oktober 2016 Voorzien van het Heilige Sacrament der zieken José en Sjef Buysrogge-van de Plasse Niels en An Buysrogge-van Den Heuvel Elin Lode Sven en Lien (Hartje) Buysrogge-de Wever Ties Mare De families Breijaert, van de Plasse, de Bruijne, Kegel, Heijens Correspondentieadres: Beekmanstraat 2 4527 GA Aardenburg De afscheidsviering, waarvoor u wordt uitgenodigd zal plaatshebben op vrijdag 4 november in de parochie kerk van Heilige Maria Hemelvaart Weststraat 80 te Aardenburg om 10.30 uur, waarna de begrafenis in besloten kring zal plaatshebben. Samenkomst om 10.15 uur in de kerk. Enkel schriftelijk condoleren Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. 1-11-2014 1-11-2016 Je bent niet meer daar waar je was, maar overal waar wij zijn. Els Monique en Ronny Danielle en Jan Arjan en Astrid Timon, Jade LailaNikki DaanTessa Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Online urnwinkel Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op Twitter Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 99