P* Zj C 5 €89,- reiskatern.nl f) reiskatern.nl 28 Exclusieve Lezersreis Winter Wellness Special Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Exclusieve Lezersreis Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Vanaf p.p. Winter Wellness Special Amsterdam Data en prijzen Nazomeren op Fuerteventura (§1 8-daagse zonvakantie inclusief huurauto Vanaf dinsdag 1 november 2016 V Twee overnachtingen Uitgebreid Corendon ontbijt 2-gangendiner van de chef op de dag van aankomst 4-uur entree tot Vitality Spa Amsterdam Een stadskaartvan Amsterdam Corendon Vitality Hotel Amsterdam Het moderne, 4-sterren Corendon Vitality Hotel Amsterdam is centraal gelegen in Amsterdam Nieuw-West. Naast de ideale ligging en perfecte verbinding met het openbaar vervoer, beschikt het hotel ook over unieke faciliteiten. Zo is Corendon Vitality Hotel Amsterdam voorzien van een Iuxel000m2 city spa, een prachtig restaurant bar en beschikken alle 263 kamers en suites over het speciale Corendon bed. Een uiterst ontspannen verblijf gegarandeerd! Tijdens de wintermaanden is Amsterdam sfeervoller dan ooit. Schaatsop het Museumplein, bezoek musea of struin door de gezellige winkelstraten. Vanaf Corendon Vitality Hotel Amsterdam staat u al binnen 10 minuten in het centrum. Stap vanaf het hotel op tramlijn 2 en genietvan prachtig Amsterdam! Geniet deze winter van een wel heel voordelige citytrip in bruisend Amsterdam. Met de driedaagse Winter Wellness Special heeft u alle tijd om onze charmante hoofdstad te ontdekken. Na een dag vol gezelligheid, cultuur en winkelen kunt u heerlijk opwarmen in het moderne Corendon Vitality Hotel Amsterdam. Geniet van een overheerlijk 2-gangendiner van de chef en ga de ontspanning tegemoet in de luxe Vitality Spa. Inbegrepen: •Twee overnachtingen Uitgebreid Corendon ontbijt 2-gangendiner van de chef op de dag van aankomst 4-uur entree tot Vitality Spa Amsterdam Een stadskaart van Amsterdam Voorwaarden: Deze aanbieding is boekbaar van 28/10/2016 tot en met 15/12/2016. De reisperiode loopt van 30/10/2016 toten met28/02/2017. De genoemde prijs is inclusief BTW en exclusief 5% stadsbelasting. De prijs is op basis van 2 personen per kamer. De minimale verblijfsduur is 2 nachten. Reserveringen kunnen niet worden geannuleerd of gewijzigd. De kosten van de reservering worden op uw creditcard belast na voltooiing van de reservering. Extra's (inclusief toeristenbelasting) dienen in het hotel te worden afgerekend. Vitality Spa Amsterdam is alleen toegankelijk voor gasten vanaf 18 jaar en is maandag tot en met donderdag tussen 12:00 -17:00 alleen toeganke lijk voor vrouwen en op vrijdagavond van 17:00-21:00 alleen toegankelijk voor mannen. Badkleding is verplicht in Vitality Spa Amsterdam. Meer informatie en boeken: GavoordezeWinterWellnessSpecialnaaronzewebsitereiskatern.nl/pzc/COR1602 of bel met Corendon via 020-820 78 88 w COFC/lOOf) W VITALITY HOTEL AMSTERDAM ff Dobberen op een luchtbed in uw privé- zwembad, dolfijnen spotten vanaf een catamaran, wandelen over de meest indrukwekkende stranden van Europa of oog in oog staan met elegante flamingo's? U zult versteld staan van de veelzijdigheid van het Canarische eiland Fuerteventura, ook wel 'de Caribbean van Europa' genoemd. Bovendien is het klimaat hier het hele jaar door zeer aangenaam. Ideaal om weg te dommelen onder het genot van het winterzonnetje- Niet inbegrepen: reis-en annuleringsverzekering ruimbagage reserveringskosten 25 en Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht) Lezersprijs 8dgn nü vanaf 399 Meer reisduren mogelijk. Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 personen. Villas Mirador de Lobos**** - nabij het strand Dit 4-sterrencomplex ligt in een rustige omgeving in de badplaats Corralejo. Het uitzicht op zee en de zandduinen is adembenemend. Het complex beschikt over gratis wifi, een restaurant en terras. Uw ruime 4-kamervilla heeft o.a. een privézwembad, tuin, barbecue en eigen parkeerplaats. Geniet op het zonnige Fuerteventura, waar altijd een koel briesje waait. Wandel over het 12 km lange witte zandstrand van Corralejo en proef verse vis in de restaurants aan de boulevard. Cadeautje: als lezer van deze krant ontvangt u elke dag ontbijt en 1 x een 3-gangen- diner geheel gratis! Inbegrepen: retourvlucht Amsterdam- Fuerteventura handbagage luchthavenbelasting brandstoftoeslagen verblijf in Villas Mirador de Lobos ontbijtbuffet 1 x3-gangendiner huurauto gedurende uw verblijf Nederlandssprekende reisleiding Meer informatie en boeken: Ga voor Nazomeren op Fuerteventura naar onze website reiskatern.nl/pzc/LR83144 of bel met Kras 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR83144 Deze aanbieding is geldig t/m 13 november 2016. De wereld is Kras Vertrek van 6 november t/m 30 maart Luxueuze villa met privézwembad Gratis ontbijt t.w.v. 77 per week 1 x 3-gangendiner gratis Kras-klantbeoordelingen 8,4

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 84