Familieberichten DvarJailsfJ Corrie Flipse - Baas S1—T 14 dinsdag 1 november 2016 kükookop 0 fllensenlinq.nl Margaretha Sara Vermeulen-Paulusse "V Greet Vermeulen-Paulusse Ik ben het, zegt Gij dan. Kom maar met Mij, mee naar de overkant. Wees maar niet bang, zegt Gij, hier is mijn hand. Lied 917 vers 6 Na een leven dat zich kenmerkte door eenvoud en bescheidenheid is, omringd door haar kinderen en kleinkinderen, rustig ingeslapen, onze innig geliefde moeder en oma sinds 1998 weduwe van Daaf Flipse 11 oktober 1933 f 30 oktober 2016 Met grote dankbaarheid gedenken wij haar goedheid, opgewektheid en liefde voor ons. Ella en Bert Kieboom - Flipse Maurice en Joske, Pip Dagmar en Michiel Coby en Leo Joosse - Flipse Lisa en Erik Sara Iris Anja Flipse Raoul Armando Amy Correspondentieadres: Gouwestraat 4, 4388 RC Oost-Souburg Ma is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 2 november van 16.30 tot 17.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 3 november om 13.00 uur in kerkgebouw "de Open Flaven", Oranjeplein te Oost-Souburg. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Corrie Flipse - Baas Alexander Zeth de Queljoe (Lex) Jc Corrie Flipse - Baas Lex de Queljoe ds. J. van der Schee Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve schoonzus, tante en oudtante Wij zullen haar hartelijkheid en warme belangstelling missen. Han Flipse Leida Flipse - Besuijen (in herinnering) Gerald Flipse Elise en Jan Huijsmans - Flipse Maaike, Annemiek Middelburg, 30 oktober 2016 Het laatste beetje is nu op Veel was er te verduren. Het kaarsje is thans opgebrand Gedoofd zijn alle vuren. Nooit klagen nooit vragend zijn lasten stil dragend. De Heer heeft hem geroepen bij Hem te wonen in Zijn glanzend huis. Intens verdrietig maar ook dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de Heer tot zich heeft genomen mijn lieve man, onze vader en opa 8 april 1950 te Timor t 29 oktober 2016 te Kupan Goes Middelburg: Lies de Queljoe-Salamony Nahésson en Vivian Geronimo, V Utrecht: Néhalennia en Joshua Contactadres: Poelendaeleweg 17 4335 HM Middelburg De vertroostingsdienst zal gehouden worden op donderdag 3 november 2016 om 19.00 uur. De uitvaartdienst is op vrijdag 4 november 2016 om 10.00 uur. Beide diensten vinden plaats in de kerk 'Bethlehem', Rijnstraat 40 te Middelburg. De teraardebestelling zal plaatsvinden om 14.00 uur op de Algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Voor condoleances zijn de volgende gelegenheden: voor en na afloop van de vertroostingsdienst, tussen 9.00 en 9.45 uur voor aanvang van de uitvaartdienst én na de teraardebestelling in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Zij was zo moe. Na een leven vol liefde en vriendschap is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma in de leeftijd van 71 jaar. Wij zijn heel bedroefd maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd. Middelburg: Bram Vermeulen Rotterdam: Annemarieke Vermeulen en Flip Erisman Djouya en Mees Utrecht: Jacco Vermeulen Middelburg, 30 oktober 2016 Correspondentieadres: Lutulistraat 10, 4336 LH Middelburg Margreet is thuis. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Margreet op dinsdag 1 en woensdag 2 november van 19:00 uur tot 20:00 uur op bovengenoemd adres. De crematieplechtigheid zal gehouden worden op vrijdag 4 november om 12:30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in de koffiekamer. Les jeux sontfaits Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Zij was een mooi mens. We zullen haar erg missen. Joke en Jan Kleinepier-Paulusse Paul en Jo-Anne Tom en Faye Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante. Dankbaar zijn wij voor de vele mooie herinneringen aan haar. Wij wensen haar kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind veel sterkte met dit grote verlies. Arnemuiden: Jo Wijkhuijs - Baas Gré Baas - Koppejan Middelburg: Koos Nieuwersteeg - Baas Koudekerke: Marie en Rinus de Groot - Baas Oost-Souburg: Helma Baas Koos Baas - Wisse Ko en Nel Baas - van Belzen Arnemuiden: Carin van der Heide - Baas Neven en Nichten Wij gedenken hen die ons zijn voorgegaan. Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve zwager en oom Lex was onze oudste zwager maar vooral een lieve broer voor ons en een lieve oom voor onze kinderen Wij wensen Lies, Nahésson, Vivian Geronimo en Néhalennia Joshua veel sterkte toe Gersom t en Marie Salamony August Salamony t David Salamony Corry en Menno Eland Vera en Rik Steenaard Naomi en Bram Manuputty Henny en Ruud Bubberman Maria en Hans Walhout Hanna Salamony Eliab en Jacqueline Salamony Julia en Jeroen Louws Esther en Marcel Crucq Neven en nichten Heden overleed onze geliefde, markante oud predikant in de leeftijd van ruim 88 jaar. Ds. Van der Schee was in de periode 1969-1975 predikant van onze gemeente. Na zijn emeritaat vestigden hij en zijn vrouw zich opnieuw in Zierikzee. Ook in die periode heeft hij veel voor onze gemeente betekend, in prediking en pastoraat. Wij gedenken hem met respect en dankbaarheid. Wij bidden om Gods troost en nabijheid voor mevrouw Van der Schee, de kinderen, kleinkinderen en allen die in liefde om hen heen staan. Namens de kerkenraad van de Hervormde Gemeente Zierikzee (gewone wijkgemeente), A. Roks, voorzitter J. Hoff, scriba Zierikzee, 30 oktober 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 75