Familieberichten IDensen inq.nl mr. W. Blanken IflQJSimiriimi familieberichten COLOFON Familieberichten Dennis Christiaan Beije de heer Jan van den Dries Hans Helsland P.C.A. Hozee - van der Hoek Nel Drager van het Verzetsherdenkingskruis Echtgenote van Henk Hozee (overleden 2002) Vlissingen, 10 juni 1918 Vlissingen, 27 oktober 2016 Voor mijn lieve vader Simon Wessels WIM Zorg met hoofd, hart en handen Uitvaartverzorging uit -vaardig Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of week blad naar keuze. familieberichten FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG- EN WEEKBLADEN kijk ook op Het verlies was er al voor het einde, voordat het afscheid kwam. Dat je zou verliezen stond al vast, alleen niet wanneer... Na een moedige, oneerlijke en niet te winnen strijd is overleden 16 september 1976 - 29 oktober 2016 Echtgenoot van Corine van der Veek Magda en Nico Ingrid Nicole en Mark Charlotte, Jasmijn Willeke en Tim Manuel, Simon Erna en Remco Menno Correspondentieadres Familie Andeweg, Tijmhof 8, 2215 VR Voorhout Dennis is in het Mortuarium Voorhout, Herenstraat 51, 2215 KE Voorhout. Alwaar geen bezoek. De dienst vindt plaats op donderdag 3 november om 14.30 uur in het crematorium Duin- en Bollenstreek te Lisse, Achterweg-Zuid 62, 2161 DZ Lisse. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstkamer van het crematorium. Een van Dennis zijn wensen was i.p.v. bloemen een gift mee te nemen voor Stichting Ambulancewens, waarvoor een collectebus aanwezig zal zijn. Het gemeentebestuur van Goes heeft met verdriet kennis genomen van het overlijden van de heer oud-burgemeester van Goes De heer Blanken was burgemeester van onze gemeente in de periode 1981 tot 1988. Goes heeft hem gekend als een kundig bestuurder en een betrokken persoon. Zijn verdiensten voor de Goese samenleving blijven in onze herinnering. We wensen zijn kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Gemeenteraad en Burgemeester en Wethouders van Goes, de secretaris, mr. H.E. Schild. de burgemeester, mr. L.J. Verhulst. de griffier, drs. B.C. van Doornum. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vrijwilliger Jan was sinds november 2008 vrijwilliger bij SVRZ Ter Valcke. Als buschauffeur heeft hij veel bustochtjes gemaakt met de cliënten. Ook haalde hij met de bus cliënten op voor de dagactiviteiten in het Erasmuspark. We zullen hem missen. We wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Namens cliënten, vrijwilligers en medewerkers, Jacqueline van den Hil, locatiemanager SVRZ Ter Valcke Gabrielle Davits, bestuurder SVRZ Heden ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze medewerker Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe. Begeleiding en medewerkers WLB Joannaplantsoen Goes Overleden is onze moeder, schoonmoeder, oma en omi Han Hozee t Heieen Hozee t Wim en Addy Hozee - Cappon Robbert en Veronika, Louisa, Max Corinne en Marco Marleen en Geurt-Jan Els en Michiel Dick en Liesbeth Hozee - Jonkheer Maarten en Meta, Lukas Christine en Jacky Stella en Wim, Brian Correspondentieadres: Veerweg 28A, 4471 BK Wolphaartsdijk De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden te Vlissingen. Zij is bijgezet bij haar man en dochter. Als de avond valt en het is mij te donker mag ik dan bij jou? Als het einde komt en als ik dan alleen ben mag ik dan bij jou? Natuurlijk mag jij bij mij lieve pappa, want ik mocht ook altijd bij jou. Dank je wel daarvoor. Van je dochter Rita In liefdevolle herinnering 1 november 2014 1 november 2016 Het is onmogelijk om iemand te vergeten die zoveel gaf om te HERINNEREN Jeannette (klein)kinderen Janine Schouls, Uitvaartbegeleider SCHOUWEN-DUIVELAND Partner van Monuta T 0111 450 717 uuuuuj.uitvaartsd.nl alexandramar|<Ucce uitvaartverzorging 0113 214291 06 10730321 nfo@uitvaartinzeeland.nl www.uitvaartinzeeland.nl familieberichtenonline.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenbndestem@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl bndestem.nl/familieberichten Op bndestem.nl/familieberichten kunt u overlijdens berichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op bndestem.nl/familieberichten worden alle over lijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via bndestem.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdens berichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. dinsdag 1 november 2016 15 öt I KUUWBAAK EN EENVUUUIG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 44