GELD GELUK Y 'Als een kind belt voor iets extra's, l doe jij nooit 1^. moeilijk' A Jacqueline Busser (59) Jacqueline en Huub wonen met Pien (22) in een koophuis in Huissen. Ze hebben nog twee dochters: Puck (24) en Juul (28) en een zoon: Jort (29). Huub Busser (59) Huub: „We hebben samen één portemonnee. AI voor ons trouwen." Jacqueline: „Huub stu deerde nog, ik werkte al in de apotheek. We kregen op 1 januari 1982 een huurwoning in het centrum van Huissen, drie maanden later trouwden we, in gemeenschap van goe deren." Huub: „Meteen alles samen. Ik had nog niet eens een bankrekening." Jacqueline: „Ik wel. Ik had ook al gespaard. Het huwelijks feest kostte tienduizend gul den." Huub: „Datje dat nog weet!" Jacqueline: „Ik had een spaarbankboekje. Dat heb ben wij voor onze kinderen niet. Zij kregen wat ze nodig hadden." Huub: „Nog steeds. Daar waar het studie en sport betreft." Jacqueline: „Als er eentje belt voor wat extra's, doe jij nooit moeilijk." Huub: „We zijn best zuinig. Ook met energie. We hebben een houtkachel om de boel op tempe ratuur te brengen. Als je het koud hebt, trekje een trui aan." Jacqueline: „Ik ben daar minder mee bezig dan jij." Huub: „Jij zit toch ook altijd met een deken op de bank." Jacqueline: „De tweede auto, een kleintje, gaat er misschien uit, die hebben we aangeschaft voor de kinderen." Huub: „Ik fiets altijd naar mijn werk. Toen de kinderen jonger GROOTSTE MISKOOP BESTE KOOP band. Geluk zit voor mij in dat soort dingen. Huub: „Ik werk voor een goed inkomen dat bijdraagt aan ons geluk." Jacqueline: „Je werkt wel heel veel." Huub: „Vijftig uur per week. Zeker vijftien uur is administratie." Jacqueline: „Voor de praktijk en het huis houden doen we gezamenlijk de ad ministratie. Grote boodschappen doen we meestal in het weekend." Huub: „Brood heb ben we altijd in de vriezer." Jacqueline: „Ik ben kri tisch in boodschappen wat betreft gezondheid, maar shop niet erg prijsbe wust. Huub let al helemaal niet op prijzen." Huub: „Dat heeft ook met de fac tor tijd te maken." Jacqueline: „Kleren kocht ik voor mezelf altijd in de uitverkoop bij de Bijenkorf. Zo jammer dat die weg is uit Arnhem." Huub: „Ik vind 't nooit nodig om nieuwe kleding te kopen. In mijn werk heb ik toch een witte jas aan, en thuis draag ik vaak out door- en sportkleding." Jacqueline: „Vorig jaar had ik een uitspatting: ik kocht een leren jurk van 250 euro!" Huub: „Dan appt ze me of ik dat wel goed vind." Jacqueline: „Ik voel me dan schuldig dat ik zoiets duurs koop. Maar ik vind 't heerlijk om dat aan te hebben als ik uitga. Uit eten gaan we niet zomaar." Huub: „Maar als we gaan, dan ge nieten we echt." Jacqueline: „Een mooi diner, een goed glas wijn, met vrienden, dat is geluk voor mij." waren, hadden we onze Volkswa gen Transport echt nodig." Jacqueline: „Naar hockey bren gen, vriendinnetjes en de hond mee, fietsen achterin." Huub: „We hebben de auto's alle bei nieuw gekocht. Maar er hoe ven geen toeters en bellen bij." Jacqueline: „Vakanties doen we ook simpel. Altijd naar Terschel ling op een kampeerterrein van Staatsbosbeheer. Ook nu de kin deren groot zijn. Heerlijk." Huub: „We wonen nu vijf jaar in ons huidige huis, het is kleiner dan het vorige. Daar hadden alle kinderen een eigen kamer." Jacqueline: „Ze zijn nog altijd welkom om te logeren. Ik word erg blij van de hechte familie- magazine 25 O OOK MEEDOEN? Mail naar geldengeluk@persgroep.nl Tekst: Edith Andriesse Foto: Koen Verheijden Meteen alles samen Apothekersassistente Inkomen: €750 netto per maand Sportfysio- en manueel therapeut Inkomen: twee keer modaal Jacqueline: Vloer van antraciet in woonkamer, niet schoon te houden Huub: Diverse sport/fitness apps Jacqueline: Kampeeruitrusting van De Waard. Kostte twintig jaar geleden drieduizend gulden. Nog steeds volop in gebruik Huub: Labrador Belle, helaas vorig jaar overleden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 95