08 DEZEWEEK Slopend slaaptekort 'Ik ben niet bang voor de dood' In dit nummer Rubrieken Dit weekend Reizen Johnny de Mol gaat niet langer voor bijzaken Verheugt u zich al op het extra uurtje slaap van nacht? Veel mensen kampen met een slaaptekort en klampen zich vast aan al lerlei trucjes en weetjes - ook al blijken het broodjes aap (zie pagina 16). Zelf kan ik mij niet heugen dat ik heerlijk acht uur achter elkaar sliep. Met een baby en peuter had ik vaak maar vier uur slaap per nacht (en dat niet eens achter elkaar). En ook nu de kinderen wat ouder zijn, word ik nog geregeld uit mijn slaap gehouden. Het is slopend, zo'n slaaptekort! Een voordeel: ik maak me er niet meer druk om. Waar ik vroeger nog weieens lag te malen, slaap ik nu zodra ik kan. Als een soldaat in oor logstijd pak ik elke minuut die ik pakken kan. Desnoods in het bed naast mijn dochter (blij dat ze niet meer in een ledikant van 1,50 meter ligt...), of op de bank als mijn zoon weer achterlijk vroeg wakker is (en naar zijn Playmobil wil). Want ook nog wakker liggen omdat ik me druk maak om mijn slaaptekort, dat kan ik er niet bij hebben. magazine 3 08 Interview met Johnny de Mol Voormalig feestbeest gaat op reis met doodzieke mensen 16 Winterslaap Nee hoor, de uren voor 12 uur tellen niet dubbel 28 Heel apart Een winkel met alleen frisdrank of pindakaas 04 Mijn weekend 15 Monica 21 Mijn ma 22 Binnenkijken 25 Geld geluk 34 Den Blijker 54 David Arjan 55 Die van mij 06 Doen 26 Lezen 43 Tv-kijkenen puzzelen 36 Hans Avontuur 37 DirkHartog Island, Australië 41 Vinexwandeling Chef Magazine REAGEREN magazine@persgroep.nl BVolg ons op Facebook Sf Printing. Naturally. Eco Print Center C0VERF0T0 MARCO H0FSTÉ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 75