Escalda scholen lid Raad van Toezicht intermediair dethon Hoofd bedrijfsbureau op elk in je carrière Vacature (m/v) fulltime 36 uur (Oostburg) De Stichting voor Openbaar Primair Onderwijs in de gemeente Sluis, Stichting Escaldascholen, zoekt met ingang van 1 januari 2017 een: Zie voor meer informatie over het profiel en de sollicitatieprocedure: www.escaldascholen.nl Stichting Escaldascholen Advertentie lid Raad van Toezicht gemeentes lu is Wij zoeken leden voor de commissie Bezwaarschriften De commissie Bezwaarschriften is een onafhankelijke commissie die de gemeentelijke organen adviseert ten aanzien van bezwaarschriften, die zijn ingediend tegen hun besluiten. Wij zijn op zoek naar 2 leden voor de commissie Bezwaarschriften. Lees meer over de functie en de procedure op www.gemeentesluis.nl. intermediair.nl Je werkt in de ICT. Aanbiedingen afwijzen is routine geworden. De vraag is: wat wil jij eigenlijk? Intermediair brengt je direct in contact met ambitieuze topwerkgevers, die jouw ICT-talent graag alle ruimte geven. Upload vandaag nog je cv naar intermediair.nl. Dethon is het sociaal werkbedrijf van de drie Zeeuws-Vlaamse gemeenten (Hulst, Terneuzen en Sluis) en heeft 1000 gemotiveerde medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon is het begeleiden van mensen naar werk en het bieden van werk aan mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Dethon kent verschillende bedrijfsonderdelen: Dethon Customized, Dethon Groen, Dethon Cleaning, Dethon Elektronica, Dethon Industrie. Dethon Customized is de ver zamelnaam van onze 3 bedrijven: Interieurbouw, Kunststof en Metaal. Meer informatie over ons bedrijf vind je op www.dethon.nl. Mnr metaal customized kunststof interieurbouw Wat ga je doen Als hoofd bedrijfsbureau geef je leiding op het derde echelon aan circa 6 medewerkers /fte van het bedrijfsbureau en draagt zorg voor het operationeel management van de betreffende businessunit. De werkvoorbereiding en acquisitie beslaat een groot deel van je takenpakket. Je hebt de integrale verantwoordelijkheid over het in stand houden en eventueel uitbreiden van het kwaliteitssysteem en de calculaties. Tevens onderhoud je contacten met leveranciers, klanten, collega's en het tweede echelon. Wat breng je mee Je beschikt over HBO werk- en denkniveau, bij voorkeur HBO-CE, aangevuld met ervaring of anders op zijn minst aantoonbare affiniteit met het (technische) vakgebied; Klantgerichtheid als tweede natuur; Bij voorkeur ervaring met displaybouw; Bij voorkeur werkzaam (geweest) in een technische omgeving; Administratieve vaardigheden en kennis van Office, Excel en Word; Goede contactuele en leidinggevende vaardigheden; Persoonlijkheid en vaardigheid om de medewerkers van de afdeling op de juiste wijze te instrueren en te begeleiden; Kennis van de Engelse taal. Wij bieden De functie valt onder de bedrijfseigen CAO Viaflex B.V. en het ABP pensioenfonds. Zo kun je solliciteren Nadere inlichtingen kun je inwinnen bij Clen de Kraker, bereikbaar op 0117-456307. Eveneens kan je een kijkje nemen op de website www.dethon-customized.nl. Je e-mail met brief en CV, onder vermelding van vacaturenummer 9, kun je mailen naar solliciteren@dethon.nl t.a.v. de heer J. Bouterse. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Heb je de juiste plug-in voor je carrière

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 64