O mensen inq.nl Overleden Familieberichten Catharina Elisabeth Adelaar - Van Keulen Catharina Elisabeth van Keulen En nu, wat verwacht ik, o Heere! Mijn hoop, die is op U. Psalm 398 Enige jaren leefde zij moedig met haar ernstige ziekte, maar op Zijn tijd heeft de Heere, tot onze diepe droefheid, uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve en zorgzame moeder en oma in de leeftijd van 53 jaar. Terneuzen: Kees Adelaar Leiden: Gerard Paula Adelaar - Van Vugt Hugo Terneuzen: Lies Elie Mukuna - Adelaar Noa (in liefdevolle herinnering) Anayah Chaella Ne'ema Yigal Terneuzen: Simon (in liefdevolle herinnering) Terneuzen: Nelleke (in liefdevolle herinnering) 27 oktober 2016 Jan Steenstraat 1 4532 HD Terneuzen U kunt ons condoleren op maandag 31 oktober van 19.30 tot 20.30 uur in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4, in Terneuzen. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. dinsdag 1 november om 13.15 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Frans Halslaan 1 te Terneuzen. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28 te Terneuzen. Geen bloemen Carina Adelaar - van Keulen Carina Adelaar - van Keulen Diep bedroefd zijn wij dat is overleden mijn geliefde schoondochter en onze lieve schoonzus en tante echtgenote van Cornelis Willem Adelaar Sterke de Heere Kees en de kinderen in dit grote verlies. Meliskerke: N. Adelaar-Verhage Borssele: Aukje en Leen Boone - Adelaar Kampen: Lenie en Kees Kodde - Adelaar Böbikon: Wim en Christine Adelaar - Brastoch Apeldoorn: Marlies en Henk Boogaard - Adelaar Neven en nichten Terneuzen, 27 oktober 2016 Pim Blanken Johanna Helena Elve-van Aalst Terneuzen, 27 oktober 2016 Irma Maria Amelia van den Bunder-van Pamelen kijk ook op Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve, altijd meelevende (schoon)zus en tante Sterke de Heere Kees, Gerard Paula, Lies Elie en de kleinkinderen in dit grote verlies. Rita en Adrie Minderhoud - van Keulen Rudy en Annie van Keulen - Wisse Arjan en Marianne van Keulen - Wondergem neven en nichten "Stil maar, wacht maar, alles wordt nieuw, de hemel en de aarde" Met veel verdriet hebben wij afscheid genomen van onze lieve (schoon)zus en tante We zullen de liefde, belangstelling en medeleven voor ons gezin missen. Adrie en Rita Minderhoud - van Keulen Kornelis (in liefdevolle herinnering) Elisabeth en Marcel Lucas en Jula "De grote zomer heeft zijn tijd gehad de herfst begint, het vallen van het blad. Het is voor het eerst, als het begint te dagen, dat het palet des hemels zwart bevat." Ida Gerhardt Soms veroorzaken zelfs de meest logische en voorspelbare dingen een intens verdriet. Op 25 oktober 2016 is op 76-jarige leeftijd overleden Onze vrolijke en lieve papa en oop, weduwnaar van z'n grote liefde Rietje en trotse oud-burgemeester van Lopik, Goes en Ede. Hilversum, Willem en Monique Lisa, Pim en Tom Curasao, Wouter en Margret f Britt Correspondentieadres: Neuweg 162-a 1214 HA Hilversum willem.blanken@yardmen.nl We nemen afscheid van Pim op dinsdag 1 november om 15.00 uur in de aula van Begraafplaats Zuiderhof in Hilversum (Kolhornseweg 13). Aansluitend is er gelegenheid om elkaar te begroeten. Pim ligt opgebaard in Afscheidscentrum Van Vuure in Hilversum (Melkpad 23). Desgewenst kunt u op zondag 30 oktober tussen 15.00 en 16.00 uur persoonlijk afscheid van hem nemen. Toch nog onverwachts is rustig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds3januari 1984 weduwe van Reinier Cornelis Elve in de gezegende leeftijd van 91 jaar. Loes Ria en Benny Angelo Henk en Margot Willy en Karei Jessica en Michel Cindy René en Dagmar Britt Mats Correspondentieadres: Hunzelaan 23, 4535 GE Terneuzen Volgens haar uitdrukkelijke wens zal de begrafenis in familiekring plaatsvinden. zaterdag 29 oktober 2016 25 Om haar heengaan hebben wij verdriet. Om wat zij was zijn we dankbaar. Moeders, oma's en overgrootmoeders sterven niet, zij leven verder in ons. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Joseph van den Bunder Biervliet, Oostburg, 17 februari 1926 26 oktober 2016 IJzendijke: Marjan en Etienne Boussen-van den Bunder Jolanda en Luciano Alissia, Angelina, Alessandra Valkenburg: Antoine en Carla van den Bunder-Lootens Roger en Anita Milan, Senna Léon en Sandra Verona, Lorena Biervliet: Nella en Jos du Puy-van den Bunder Kim en Andres Finne, Wende Leonie en Meivin Tobias, Feline, Amelie Tom en Lotte Bent IJzendijke: Walter van den Bunder Correspondentieadres: Rozemarijnstraat 8 4515 BN IJzendijke Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van de Stelle voor de liefdevolle verzorging. Ook danken we de medebewoners van afdeling Klaverblad voor hun vriendschap. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 1 november om 11.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Aansluitend is de crematie in besloten kring. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren van 10.30 tot 10.55 uur in het Mauritshof. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 166