f* Familieberichten O IHensenlinq.nl Lijna Pieternella Quist-Kloet 26 zaterdag 29 oktober 2016 Machiel Johannes Cornelis Moens V "N C.A.M. Nelissen-Janssen Simon Wessels V Lijntje iaü Susan Smit - van Meeteren Op 22 oktober 2016 is op 92-jarige leeftijd overleden Tijdens haar werkzame leven onderwijzeres te Vlissingen. In dankbare herinnering, Fam. Nelissen-Janssen De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden op 26 oktober 2016 Correspondentieadres: Monuta De Voorzorg Industrieweg 20 4382 NA Vlissingen Simon Wessels Je hebt ons abrupt verlaten, wij zijn als verdoofd. Leeg van binnen, maar gevuld met lieve herinneringen. Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat zij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame en unieke moeder en oma echtgenote van Marinus Quist f 14 april 1998 in de leeftijd van 92 jaar. Han en Bep Jan f Joke en Fokko Rien en Marjo Els en Wim Martin en Hannie kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, 28 oktober 2016 Ravesteinhof 13 Correspondentieadres: Familie Quist Wethouder den Boerstraat 2 4318 EN Brouwershaven Moeder is thuis, waar zondag 30 oktober van 14.30 tot 16.30 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De herdenkingsdienst zal gehouden worden dinsdag 1 november om 13.30 uur in het kerk centrum van de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. Ingang en parkeren via Hoge Molenstraat. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum. V, Lief, attent, begaan, tevreden een oma om trots op te zijn Oma Quist We zullen u missen Jeroen en Jet, Fiene, Hidde, Mijntje Marieke en John, Sophie, Eefje, Lieve Erik kijk ook op Rijk is de mens die zijn leven stelt in de hand van de Heer. Bevorderd tot heerlijkheid Na een lang ziekbed is in de volle zekerheid van zijn geloof in zijn Heer en Heiland ons voorgegaan, onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootopa. weduwnaar van Jacoba Catharina Kribbe sinds 13 augustus 1992 Goes, 2 juli 1923 Goes, 27 oktober 2016 We zijn dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft. Lewedorp: Ad en Ellen Paul en Sylvia Johan en Sharella, Isis, Jesse Stefan (in herinnering) Goes: Peter en Nelleke Edwin en Joyce, Doug, Flenn, Meg Sharon en Bas, Tijmen, Hessel Michel en Gabriela Goes: Mieke en Jan Patrick en Arianne, Gwen, Iris Winnifred, Merel, Max, Aaron Johnny en Mariska, Lynn, Jill Rob en Catja, Daan Willona en Peter, Yoran, Wessel, Elin Sjoerd en Milou, Marly Correspondentieadres: Sluisplaat 5, 4465 BA Goes Er is gelegenheid om afscheid te nemen op maandag 31 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcentrum Geldeloozepad 20 te Goes. We gedenken hem in een afscheidsdienst op woensdag 2 november om 13.00 uur in het korpsgebouw van het Leger des Heils, Ravelijn de Groene Jager 72 te Goes. De begrafenis zal aansluitend om plm. 15.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Goes. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. Wij bedanken de medewerk(st)ers van zorgcentrum 'Randhof' voor de betrokkenheid en liefdevolle verzorging van onze (schoon)vader, opa en overgroot opa. De vogels fluiten gewoon door En ik, ik snap het allemaal wel. Mijn verstand zegt: het is goed zo Maar wat ik voel is anders, m wat er was en nooit meer terugkomt.... Verdrietig maar erg dankbaar dat zij zolang bij ons was en wat ze voor ons betekende, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder 12-05-1923 26-10-2016 Amsterdam Oostkapelle weduwe van Rien Smit 11988 Oostkapelle: Nicolien en Kees Oostkapelle: Henk en Edith Frank en Rosanne Lilly, Felice Maikel en Eveline Simone en Merijn Correspondentieadres: Joh. de Pourckstraat 23, 4356 BD Oostkapelle Op maandag 31 oktober zullen we haar in besloten kring begraven. Na de begrafenis is er om 15.00 uur gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in Hotel Restaurant "Anno Nu", Dorpstraat 39-41 te Oostkapelle. Als ik de dingen niet meer weet Als ik de namen niet meer ken En wat ik zeg meteen vergeet Zodat ik onherkenbaar ben Begin dan aan een heel oud lied Dan zing ik mee En aarzel niet Het is goed zo, het was op Overleden op woensdag 26 oktober 2016 itM AvVtrtflD We hebben onze pa en opa gisteren in alle rust begraven Rita Tom en Anniek Benjamin en Michel Rinus en Marja Willy en Rob Berend Wouter Ronic en Willem Petra, Derek en Day Suzanne, Bas en Noud Tom en Miranda 29 oktober 2016 Veerweg 42 4471 NC Wolphaartsdijk Uit mijn poëzie-album (12 december 1967): Lieve Rita Wees bevriend met kleine dingen met een kleine bloem die bloeit met de vogeltjes die zingen en het vlindertje dat stoeit met de heldere regendruppels en de blijde zonneschijn Wees bevriend met kleine dingen en je zult gelukkig zijn! Van je vader, Veel dank aan allen die onze vader en opa zorg, liefde en vriendschap hebben gegeven, met name na het overlijden van onze moeder en oma. Hij waardeerde dit enorm. Goes: Rita Wessels P.S. Onze moeder en oma droeg geen parels... zij was er zelf één... Goes, 26 oktober 2016 hutfA

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 143