Familieberichten 24 zaterdag 29 oktober 2016 kükookop fllensenlinq.nl Catharina Elisabeth Adelaar - Van Keulen Catharina Elisabeth van Keulen Johanna Geertruida Bleuel-de Waard Marga de Braijn-Gastelaars En nu, wat verwacht ik, o Heere/ Mijn hoop, die is op U. Psalm 398 Enige jaren leefde zij moedig met haar ernstige ziekte, maar op Zijn tijd heeft de Heere, tot onze diepe droefheid, uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve en zorgzame moeder en oma in de leeftijd van 53 jaar. Terneuzen: Kees Adelaar Leiden: Gerard Paula Adelaar - Van Vugt Hugo Terneuzen: Lies Elie Mukuna - Adelaar Noa (in liefdevolle herinnering) Anayah Chaella Ne'ema Yigal Terneuzen: Simon (in liefdevolle herinnering) Terneuzen: Nelleke (in liefdevolle herinnering) 27 oktober 2016 Jan Steenstraat 1 4532 HD Terneuzen U kunt ons condoleren op maandag 31 oktober van 19.30 tot 20.30 uur in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4, in Terneuzen. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. dinsdag 1 november om 13.15 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Frans Halslaan 1 te Terneuzen. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28 te Terneuzen. Geen bloemen Carina Adelaar - van Keulen Carina Adelaar - van Keulen Diep bedroefd zijn wij dat is overleden mijn geliefde schoondochter en onze lieve schoonzus en tante echtgenote van Cornelis Willem Adelaar Sterke de Heere Kees en de kinderen in dit grote verlies. Meliskerke: N. Adelaar-Verhage Borssele: Aukje en Leen Boone - Adelaar Kampen: Lenie en Kees Kodde - Adelaar Böbikon: Wim en Christine Adelaar - Brastoch Apeldoorn: Marlies en Henk Boogaard - Adelaar Neven en nichten Terneuzen, 27 oktober 2016 Han Machielse Pim Blanken Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd en dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan onze lieve moeder en tante Annie sinds 1989 weduwe van Paul Bleuel Vlissingen, Vlissingen, 22 februari 1927 27 oktober 2016 Na 88 jaar komt er een einde aan "Crocuslaan 8 Theo Bleuel Ciska Bleuel-van Uxem -in liefdevolle herinnering- Dokus "21' Ria Weug Femke Harry en Christa van Beers Crocuslaan 8 4382 VA Vlissingen De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 3 november om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er omstreeks 15.15 uur gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Dankbaarheid, respect en waardering gaan uit naar dr. R. Mookram en team Bloemenbuurt van Zorgstroom voor de liefdevolle verzorging. De wereld en de mensen om je heen hadden jouw interesse. In de loop van de tijd verloor je de tijd. Het verleden werd steeds vaker heden. Totdat je het verschil niet meer wist. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, laten we u weten dat wij afscheid van moeder hebben moeten nemen. Door onze liefde voor haar konden we haar loslaten. weduwe van Willem de Bruijn in de leeftijd van 88 jaar. Breda: Pim de Bruijn Bea de Bruijn-de Weert Aruba: Paula Wools-de Bruijn Kapelle: Anja van Riet-de Bruijn Jan van Riet Mede namens klein- en achterkleinkinderen "Onze dank gaat uit naar het team van de Unit van Cederhof in Kapelle, voor de liefdevolle verzorging en betrokkenheid die onze moeder daar heeft ontvangen. Kapelle, 24 oktober 2016 Correspondentieadres: Goudreinettestraat 5, 4421 LA Kapelle De afscheidsdienst en crematie heeft in besloten kring plaatgevonden. "Stil maar, wacht maar, alles wordt nieuw, de hemel en de aarde" Met veel verdriet hebben wij afscheid genomen van onze lieve (schoon)zus en tante We zullen de liefde, belangstelling en medeleven voor ons gezin missen. Adrie en Rita Minderhoud - van Keulen Kornelis (in liefdevolle herinnering) Elisabeth en Marcel Lucas en Jula Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve, altijd meelevende (schoon)zus en tante Sterke de Heere Kees, Gerard Paula, Lies Elie en de kleinkinderen in dit grote verlies. Rita en Adrie Minderhoud - van Keulen Rudy en Annie van Keulen - Wisse Arjan en Marianne van Keulen - Wondergem neven en nichten Verdrietig om hem te moeten missen, maar ook dankbaar voor de vele mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Wij wensen Nel, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen heel veel sterkte toe. A. Barentsen t en R. Barentsen-de Koning E. van Dooren t en S. van Dooren-Barentsen M. Vis Neven en Nichten "De grote zomer heeft zijn tijd gehad de herfst begint, het vallen van het blad. Het is voor het eerst, als het begint te dagen, dat het palet des hemels zwart bevat." Ida Gerhardt Soms veroorzaken zelfs de meest logische en voorspelbare dingen een intens verdriet. Op 25 oktober 2016 is op 76-jarige leeftijd overleden Onze vrolijke en lieve papa en oop, weduwnaar van z'n grote liefde Rietje en trotse oud-burgemeester van Lopik, Goes en Ede. Hilversum, Willem en Monique Lisa, Pim en Tom Curapao, Wouter en Margret f Britt Correspondentieadres: Neuweg 162-a 1214 HA Hilversum willem.blanken@yardmen.nl We nemen afscheid van Pim op dinsdag 1 november om 15.00 uur in de aula van Begraafplaats Zuiderhof in Hilversum (Kolhornseweg 13). Aansluitend is er gelegenheid om elkaar te begroeten. Pim ligt opgebaard in Afscheidscentrum Van Vuure in Hilversum (Melkpad 23). Desgewenst kunt u op zondag 30 oktober tussen 15.00 en 16.00 uur persoonlijk afscheid van hem nemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 141