F C? Familieberichten üailkbïiuigirlL Z8 innemen Magda Peeters-Rijk Peter Korstanje Marina Maria van der Moere - de Vos Leini de Nood - Goedhart Izaak Quinten kükookop fllensenlinq.nl Pieternella Boei - Huissen Sien Vleugel-van der Burght Voor betaalbare kwaliteit Uitvaartverzorging Het laatste beetje is nu op veel was er te verduren. Het kaarsje is thans opgebrand gedoofd zijn alle vuren. Nooit klagen nooit vragend haar lasten stil dragend. Verdrietig maar dankbaar voor alle goede zorgen die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en oude oma sinds 17 februari 2007 weduwe van Piet Peeters in de leeftijd van 95 jaar. Matty en Dies Manon en Richard, Teun, Roos Denise en Danny, Jesse Wim en Annette Jeroen en Linda Stephan en Ellen, Tess Tamara en Stefan Bert en Marion Nikki, Naomi A Elmar Djairo Een speciaal woord van dank gaat uit naar het verzorgend personeel en vrijwilligers van "De Kraayert" te Lewedorp voor de goede en liefdevolle verzorging. Lewedorp, "De Kraayert", 27 oktober 2016 Correspondentieadres: Burgemeesterlewestraat 51, 4456 CD Lewedorp. De afscheidsdienst waarvoor u wordt uitgenodigd zal worden gehouden op dinsdag 1 november om 14.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de koffiekamer. Wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belangstelling en uw medeleven tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van mijn man, onze (schoon)vader en opa Het is voor ons een grote troost te weten dat Peter voor zoveel mensen iets heeft betekend. Annie, kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, 29 oktober 2016 Voor de vele blijken van warm medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze moeder, schoon moeder, oma en over-oma zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Goes, oktober 2016 Ik wil iedereen die met mij heeft meegeleefd, in welke vorm dan ook, na het plotseling overlijden van mijn innig geliefde man heel hartelijk dankzeggen. Een bijzonder woord van dank aan de buren en medebewoners van de Vanderbijlparkstraat. M.S.J. Quinten-Schog Oudelande, oktober 2016 In plaats van kaarten Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen wil ik ieder een bedanken voor alle steun en medeleven die wij moch ten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, opa en overopa Jan Sinke Tanny Sinke-Reijngoudt Yerseke, oktober 2016 De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. DE VLIEGER Uitvaart Informatie Hulplijn L 0800 - 4444 000 COLOFON Familieberichten 'Ik maak van een afscheid graag een mooie herinnering.' zaterdag 29 oktober 2016 27 Voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma willen wij onze oprechte dank betuigen. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, Ter Valcke, oktober 2016 Wij willen een ieder bedanken die met ons meeleefde tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lievevrouw, onze lieve moeder en oma De overweldigende belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten waren ons tot steun. Het doet ons goed te weten hoe geliefd en gewaardeerd Leini bij zovelen is geweest. Bram de Nood Kinderen en kleinkinderen De warme blijken van medeleven ondervonden na het overlijden van zijn ons tot een grote steun geweest. Wij danken u hiervoor hartelijk. Namens de familie, Rinus, Jan en Dija Kapelle/Wemeldinge, oktober 2016 re- Verrijn Stuartweg28, Goes '0113-216815www.uitvaart.vg UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) Hoe regel ik mijn uitvaart? Welke instanties moet ik inlichten? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Voor informatie en antwoorden kijkt u op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week f E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl Jolanda de Visser uitvaartverzorger

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 132