Familieberichten Jacobus Jacob Deij Jenny Geraldina Heemskerk-Wriede kükookop fllensenlinq.nl Comelis Marinus van den Dries Johannes Adrianus van den Dries Jan van den Dries Leven is als sneeuw Je kunt het niet bewaren Troost is dat jij er was Uren, Maanden, Jaren Herman van Veen Met respect geven wij u kennis van het overlijden van mijn levensmaatje, allerliefste moeder,schoonmoeder en superoma Gerda Butz-de Ridder Vlissingen, I januari 1949 Bram Butz Jacqueline Jean-Pierre Mike Mitch Thyrza Danny lngrid Mika en Mara De Beaufortstraat 19 4384 CM Vlissingen De crematie zal plaatsvinden op woensdag 2 november om 16.00 uur in de aula van het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3 Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren Onze dank gaat uit naar het team van Zorgstroom voor hun inzet en goede zorg. Gerda hield van bloemen. Gerda Butz - de Ridder Iedere dag werd de wereld kleiner De mogelijkheden minder De levenswil bleef Het leven niet Verdrietig omdat we hem moeten missen, maar ook dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader en opa - Cees - 10 april 1938 - 28 oktober 2016 M. van den Dries-Verbrugge Jill en Riet Niels en Sigourney Janet en Lorenz Justin Fleur Ad (in liefdevolle herinnering) Addie Frangois en Lisette Murielle Thérèse Smitsweg 25,4438 AG Driewegen. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. - Ko - Wilhelmina Boone Rudi Heemskerk Jos Markusse Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vriend, mijn jeugdvriend en grote jachtvriend Jos Markusse We wensen Lenie, kinderen, kleinkinderen en familie veel steun toe met dit verlies Lein en Lenie Polderdijk-van Liere Corrie Kloet-Eversdijk Lau Kloet t Jan Lenie van den Dries-Jobse 1996 zaterdag 29 oktober 2016 25 t Vlissingen, 27oktober 2016 Melissa Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Echtgenote van Bram Butz Wij wensen Bram, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe Middelburg: Bram de Ridder Heieen de Ridder - Verhage Leiden: Jeannette en Félix Middelburg: Martijn Vlissingen, 27 oktober 2016 Wij hebben afscheid moeten nemen van onze opa,schoonvader en overgrootvader Sinds 1994 weduwnaar van Vader van Kees Deij (+1981) en Jan Willem Deij 1977) Axel, +Oost-Souburg, 10 juli 1921 27 oktober 2016 Koudekerke: Inge Deij en Johnny Christiaanse Boven-Leeuwen: Tanja en Michiel Koopman - Deij Best: Jim en Anja Deij - Provoost Westkapel Ie: Michiel Deij Westkapelle: Ankie Wisse en Rick van IJzendoorn en achterkleinkinderen 27 oktober 2016 Dongestraat 1, Oost-Souburg Correspondentieadres: J.C. de Jonge Anna Blamanlaan 130, 4385 KK Vlissingen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 2 november om 15.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren. En als ik dood ben, treur dan niet ik ben niet echt dood, moetje weten. Het is mijn lichaam dat ik achterliet. Dood ben ik pas, als jij mij bent vergeten In liefde losgelaten.... Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve maatje, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Jenny werd 72 jaar. Rudi Edwin Ilonka en Gian Franco Emanuela en Francesco, Gioele Natasha en Dennis Myrthe, Yasmijn, Sem Vlissingen, 27 oktober 2016 Antoni Gaudipark 9 4382 KD Vlissingen De dienst waarin we afscheid van haar nemen wordt gehouden op dinsdag 1 november om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de aula. Op woensdag 2 november begeleiden we Jenny naar Nijverdal. Na een korte ceremonie om 14.00 uur bij uitvaartverzorging Nijverdal, Duivecatelaan 1 te Nijverdal, leggen we haar te rusten op de oude gemeentelijke begraafplaats aan de Ninaberlaan 34 te Hellendoorn. We zouden het fijn vinden als u allemaal één bloem voor Jenny mee zou willen nemen. Na een periode van ziekte is overleden onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Leny Markusse-van de Sluis in de leeftijd van 83 jaar Farm. van de Sluis Vlissingen, 26 oktober 2016 Met groot verdriet, maar ook in diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, laten wij u weten dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve vader en opa echtgenoot van Lenie van den Dries-Jobse 1996 In de leeftijd van 71 jaar. Erik en Janine van den Dries Mitch Rudi van den Dries Goes, 27 oktober 2016 Correspondentieadres: Bernhardstraat 4 4484 AN Kortgene Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 31 oktober van 17.00 tot 18.00 uur in rouwcentrum De Bevelanden, Geldeloozepad 20 te Goes. Wij nodigen u uit om samen met ons Jan te gedenken op dinsdag 1 november om 16.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst willen we graag met u samenzijn in de ontvangkamer daar. Wij willen het team van hospice Het Clarahofje hartelijk danken voor de liefdevolle verzorging. Na een dappere strijd, zo moedig ondergaan, is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze broer, zwager en oom echtgenoot van In de leeftijd van 71 jaar. Hansweert: Adrie en Nelly van den Dries Schijndel: Margriet en Rien Stoffels Wemeldinge: Peter en Francien van den Dries Goes: Harrie en Coby van den Dries Neven en nichten Goes, 27 oktober 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 130