r Familieberichten «nj [Um, J üilD'ütöiuiijifijJ. Jn MöfUüriaii] Mensenlinq.nl 0 Mensen inq.nl Elisabeth Bakker-Suurmond Han Machielse Eddy de Jonge COLOFON Familieberichten Izaak Janse Ad Zandijk ook mijn oude dorp biedt slechts tijdelijk verblijf - de vogels trekken Haiku: Makai Kyorai 1651 -1703 Bedroefd delen wij u mee, dat onze moeder is overleden *28 juni 1921 24 oktober 2016 Corien Bakker en Gonda Biemolt Frank Bakker en Olaf Priebe Correspondentieadres: Kalenberg Noord 51, 8377 HB Kalenberg. De dankdienst voor haar leven zal plaatsvinden op maandag 31 oktober om 13.30 uur in de Protestantse Kerk op het Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. In De Ark kunt u van 13.00 tot 13.20 uur afscheid van mamma nemen. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Ook zal u daar koffie en een broodje worden aangeboden. Misschien komt u van ver. Op een later moment zal mamma begraven worden op de Algemene Begraafplaats Soestbergen te Utrecht, in het graf van de familie Bakker-Luca, waar ook de moeder van onze vader Coenraad Bakker begraven ligt. Ook Coen zal daar worden bijgezet. Dit zal in besloten kring plaatsvinden. Met leedwezen maken wij u bekend, dat mijn lieve zus, onze tante en oud-tante Dingena Maria Goedbloed-Dekker echtgenote van Piet Goedbloed is overleden. Uit aller naam: C. J. Dekker P. Dekker-Poppe t Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen 26 oktober 2016 Kloetingseweg 43,4462 AV Goes Er zijn in ieders leven momenten van geluk een zeepbel vol met kleuren, maar opeens spat die stuk. uiteen in duizend druppels die glanzen als de dauw dan verbleken al die kleuren wat overblijft zijn onze herinneringen aan jou Een goed mens, een levensgenieter, mijn allerliefste maatje door dik en dun, onze lieve zorgzame vader, trotse opa en opa opa heeft ons veel te vroeg verlaten 29-07-1942 f 25-10-2016 Nel Angela Stefan Samantha en Jeroen, Dimitrey, Tess en V Jeffrey Piróne en Hans Naomi Glenn Helmelinde en Marinus Jurgen Robin Dr. Schutterstraat 11 4307 BP Oosterland Maandag 31 oktober is er om 14.00 uur een samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Wij willen alle medewerkenden van "Cornelia" en "Borrendamme" dankzeggen voor de goede zorg en aandacht. Intens verdrietig zijn wij na het overlijden van onze broer, zwager en oom Han Machielse Je blijft in onze herinnering als een lieve zachte broer, altijd in voor een spelletje. Lauw Joop en Lenie Wim en Paula ]an en Ankie Betsie t Joke en Bert Neven en Nichten Lkol. M.A. dl Voor de vele blijken van medeleven tijdens zijn ziek zijn en na het overlijden van mijn man en onze vader willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons heel goed gedaan en zal altijd een dankbare herinnering blijven. Carin de Jonge-Begthel Sandra de Jonge en Mauri de Waal Robbie de Jonge Kamperland, oktober 2016. My lovely Diane Fax 088-0139 990 kijk ook op vrijdag 28 oktober 2016 19 Het is goed zo... Verdrietig geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten, van ons is heengegaan onze lieve vader en schoonvader - weduwnaar van Catharina de Hamer - Oost-West Souburg, 24 juni 1924 Colijnsplaat, 26 oktober 2016 Wolphaartsdijk: Corrie van der Schraaf - Janse Piet van der Schraaf Sellingen: Anneke Janse Dick Goede Een speciaal woord van dank voor dr. Van Delft en het personeel en vrijwilligers van zorgcentrum 'Cleijenborch' voor de liefdevolle zorg en aandacht aan hem besteed. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op zaterdag 29 oktober om 10.30 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De begrafenis zal omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oud-Sabbinge. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in dorpshuis 'De Griffioen', Oostkerkestraat 24 te Wolphaartsdijk. Correspondentieadres: Vliedbergstraat 38, 4471 CG Wolphaartsdijk En als ik dood ben, huil maar niet. Ik ben niet echt weg moet je weten. Het is maar een lichaam dat ik achterliet. Dood ben ik pas als jij me bent vergeten. Bram Vermeulen Voor ons onverwacht is overleden mijn man, onze (schoon-)vader Den Helder, 01-03-1928 f Koudekerke, 25-10-2016 Onze speciale dank gaat uit naar unit 6 van SVRZ 'De Brouwerij' in Koudekerke voor de laatste maanden van Ad zijn leven. Froukje Zandijk-Veenemans Mik en Koen Mariëtte en John Europalaan 28 4333 EC Middelburg De afscheidsbijeenkomst waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op 1 november om 13:00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. 28-10-2014 28-10-2016 Ik mis je, omdat "altijd samen" uit mijn leven is weggenomen Ik besef nu, dat altijd ook echt altijd is. Daarom, ik mis je altijd. Liefs, Bert 0 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone volg ons op V] like ons op Twitter U Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenbndestem@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl bndestem.nl/familieberichten Op bndestem.nl/familieberichten kunt u overlijdens berichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op bndestem.nl/familieberichten worden alle over lijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via bndestem.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdens berichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 75