Familieberichten CU IHensenlinq.nl Overleden Liv Jos Markusse Jos Markusse Jos Markusse c Opa Dina Adriana 't Gilde 18 vrijdag 28 oktober 2016 Achter je ligt een leven van werk en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw eigen gezicht. Flink was jij je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je nu dat we zullen zijn maar afstand nemen doet ons zo 'n pijn. Met grote bewondering en respect voor de kracht en waardigheid waarmee hij met zijn ziekte omging, is in ons bijzijn overleden mijn innig geliefde en zorgzame man, onze innig geliefde en zorgzame vader en opa Janis Jan Middelburg, 31 maart 1933 Vlissingen, 26 oktober 2016 L. Markusse-van de Sluis Marian en Wil Sander en Demi Denis e en Pi eter Wim Inge Justin Nikita Paul Krugerstraat 2-27 4381 WB Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 29 oktober van 15.30 tot 16.00 uur in Uitvaartcentrum H.Jobse aan de Bachweg 2 (achter de Torentijdwegte Middelburg. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 1 november om 11.30 uur in bovengenoemd uitvaart centrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden te Nieuw en Sint Joosland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Uitvaartcentrum H. Jobse. Sterk zijn betekent soms dat je op moet geven. Het betekent soms een traan. Sterk zijn betekent soms dat je niet naar meer moet streven. Het betekent soms dat je het moet laten gaan. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom We zullen je humor missen. Nieuw en Sint Joosland Jan en Neel Markusse-Wisse Oost-Souburg Ina Pouwer-Markusse en Cees Schout Bram Pouwer Nieuw en Sint Joosland Rinus en Bep Markusse-de Nood Neven en nichten Bedroefd maar met onuitwisbare herinnering is mijn altijd behulpzame vader en maatje overleden Veel hebben we samen gedaan. Rust zacht lieve trouwe pa. Wim Het is over en uit. Het eind is aangekomen. Opa's dromen zijn uitgekomen. Hij was dapper en sterk vooral in zijn hart. Hij heeft veel doorstaan, hij heeft doorgevochten tot het eind. je was een echte strijder Rust zacht Liefs, Sander, Denise, Justin, Nikita v Enige en algemene kennisgeving Opgewekt en zorgzaam, Nimmer klagend, altijd stil dragend Moedig ging je door, steeds weer Tot op het laatste moment, het wilde niet meer..... Op 27 oktober is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Amemuiden, Middelburg, 18 april 1923 27 oktober 2016 Tonnie en Adrie 't Gilde August Souisa f Adrie Souisa f Rinus en Loes Souisa Menno Souisa Peter en Anita Souisa Loek en Marja Souisa Kleinkinderen en achterkleinkinderen Juist nu je er niet meer bent zal je altijd bij ons zijn. Correspondentieadres Generaal Eisenhouwerlaan 42 4333 BR Middelburg Wij nodigen u uit voor de afscheidsbijeenkomst op dinsdag 1 november om 11.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal hier dc begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er een informeel samenzijn in de ontvangkamer van de begraafplaats. Liv Liv kijk ook op V Lieve, mooie Liv, Negen maanden lang droeg mama je vol trots onder haar hart Zo vol belofte van leven Je schopte en trappelde fijn Opeens was alles stil en mocht je er niet meer zijn Een prachtige baby, helemaal voldragen met mooie zwarte krulletjes een lief neusje en oortjes zo klein je schattige dunne lipjes wat doet dit ongelofelijk veel pijn Op 19 oktober zijn wij de trotse ouders geworden van onze prachtige dochter Met veel pijn in ons hart hebben we je moeten laten gaan. Papa en mama zullen je nooit vergeten. Je hoort er altijd bij. Sander Koole en Melanie Jansen Beatrixstraat 74, 4361 EG Westkapelle De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden Waar vreugde had moeten komen Daar kwam verdriet Je werd geboren, maar overleven kon je niet Zo lief, zo mooi, zo bijzonder Wij begrijpen het niet Een sterretje zal er altijd zijn En dat ben jij, ons klein meisje Je hoort er voor ons voor altijd bij Met liefde hebben wij afscheid genomen van onze kleindochter en ons nichtje 19 oktober 2016 Wij wensen Melanie en Sander veel sterkte. Terneuzen: Oma Jolanda Jansen Giovanni en Kimberley Opa Bidjay Ganpat en Marianne van Dijk Denise Romano Als sterren konden spreken, als sterren konden zien. Zou je dan vanavond heel even willen zwaaien en twinkelen als een groet? Zodat wij hier beneden weten, hoe het zonder jou verder moet. Lieve Sander en Melanie, Onbegrijpelijk wat jullie moeten meemaken. Wij leven met jullie mee. Veel sterkte, moed en kracht om het verlies van te dragen. Léon en Mathilde Louis en Esther Riaan en Angela Pieter en Ramona

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 45