22 LUISTERT RADIO André Hazes jr. en zijn vriendin Monique zijn de hemel te rijk met de komst van hun zoon André. Wie weet kan hij de familie Hazes na twee jaar weer bijeenbrengen. Vincent fe&il! Woensdagochtend kreeg de hufterig- heid in Nederland op Radio 538 een stem en een naam. Rob de Groot. Hij heeft een lijzige stem. Een stem van: Aaaaaah man, wie maakt me wat hee joh hee! Edwin Evers belde hem in zijn ochtend show, ivm een Facebookfïlmpje. „Hey Rob, jij reed te hard. Hoeveel te hard?" „Nououou ik reed dus 110 op een weg waar je 80 mag. Jaa, ik was effe een Duitser aan het in halen die 75 reed. En toen zie ik in ene die flits ik denk kut, shit. Dus ik keer om en ik zie dat in die auto waarvandaan die snelheidscontrole was de agente ligt te slapen." De Groot had vervolgens zijn camera aange zet, die had hij al in de aanslag om de discussie te filmen. Hij had namelijk in discussie willen gaan over het feit dat hij 30 km te hard reed, want hij dacht al: shit dan ben ik straks mijn rij bewijs kwijt en dat moeten we niet hebben. Hij filmde de slapende agente, die ondertus sen wakker werd en dacht toen: weet je wat ik doe, ik flikker een milkshake over haar achter ruit, dan wordt de camera vies, kan ze niet meer controleren. Evers: „En vind je dat normaal?" De Groot: „Jaaa, ik vond het wel een goeje aiguluk, huhu." Evers: „Wat mankeert jou man! Jij staat totaal niet in je recht. Pleegt het ene vergrijp na het andere! Als iedereen die te hard rijdt milksha kes over auto's gaat flikkeren, waar gaan we dan naar toe? En je vindt het normaal om dat op internet te zetten?" De Groot: „Jaaa, doodnormaal, zij lag toch te slapen." Evers: „Maar weet jij waarom? Misschien had ze wel pauze, of iets heftigs meegemaakt!" De Groot: „Iedereen in Nederland mag dat zien. Knight Rider verfilmd Carey trouwt niet met miljardair De geboorte van een kind is voor velen het meest bijzonde re dat er is. André Hazes junior (22), die dinsdagavond laat voor het eerst vader werd, laat daar geen twijfel over bestaan. Hij was tot tranen toe geroerd door de ge boorte van de kleine André, die vernoemd is naar zijn legendari sche opa. Hij deelde zijn liefde al snel met de hele wereld via Insta- gram, maar vermoedelijk niet met de vrouw die hem op de we reld zette. De zanger en zijn moe der hebben al tijden geen contact meer met elkaar. De kersverse vader schreef op Instagram: „Het moment dat je dat kleine ventje voor het eerst vast hebt, weet je dat je je eigen leven zou geven voor hem. Hoe kan zo'n klein jochie mij zoveel kippenvel geven. Mij laten huilen hoe ik nog nooit gehuild hebt. Jij bent mijn wonder, mijn leven." Foto's en filmpjes van je klein zoon voorbij zien komen op inter net, zonder dat jij ze uit eerste hand krijgt, moet voor oma Ra chel pijn doen, zegt psycholoog Bram Bakker. „Alleen als je geen moedergevoelens hebt, vind je dit niet vervelend." Het contact met moeder Ra chel en zus Roxeanne verslechter de toen André twee jaar geleden een relatie kreeg met de zestien jaar oudere Monique. Hij besloot weg te gaan bij het bedrijf van zijn moeder en zijn muziekcar- rière eigenhandig op te bouwen. Rachel en Roxeanne moesten zelfs via de media vernemen dat Het moment dat je dat kleine ventje vast hebt, weet je dat je je leven voor hem zou geven ze oma en tante zouden worden. Kan de geboorte van de kleine André de boel weer lijmen? Dat is absoluut mogelijk, weet fami lietherapeut Else-Marie van den Eerenbeemt. Maar: in haar prak tijk merkt ze dat een breuk tus sen ouder en kind een van de meest complexe familieproble men is. Eerder zei ze in deze krant: „Het is een existentiële band. Je ouders blijven je ouders, zelfs na de dood. Wie dat ont kent, maakt ook iets in zichzelf stuk. Als je zelf kinderen hebt, welk voorbeeld geef je dan? Het kan jou later ook overkomen. Bo vendien: opa's en oma's zijn heel belangrijk voor kinderen. Die mag je hun niet afnemen." Ook Bakker ziet kans op een hereniging door de geboorte van de baby. „Natuurlijk, graag zelfs! Nieuw leven en overlijden bie den kansen in dit soort conflic ten. Het is niet zelden dat zo'n ru zie hierdoor wordt bijgelegd. Je hebt te maken met twee partijen en er is er maar een die zijn trots overboord moet zetten", zegt Bak ker. „Als zelfs de geboorte van een baby nog niet leidt tot een verzoening, dan is de relatie wel heel erg verziekt." Roxeanne, die gisteren niet wil de reageren, twijfelde een half jaar geleden nog aan haar broers hoop op verzoening door de ba by. In een interview vertelde ze: „Dus omdat er een baby komt, is straks alles weer goed? Daar zal meer voor moeten gebeuren. Ik weet niet wat." Aan De Groots stem veranderde, ondanks de terechte woede van Evers, helemaal niets. Hij bleef de zakkerige lompe onverschilligheid zel ve. Evers hing op en foeterde door. „Wat een mafketel. Hij maakt zijn eigen ver haal compleet belachelijk. Naar om die agente zo te kakken te zetten, dat kan toch wel met iets van nuance? Het is ongelofelijk hoe wij met elkaar omgaan in dit land, stuitend. Uitge luid?" Ja, uitgeluid. Goed zo Evers. Maar één ding luisteraars, nu niet Rob de Groot met de dood gaan bedreigen. Quote van de dag 'Ik dacht: dit wordt hartstikke leuk. Zo kan ik mensen inspireren om te gaan stemmen' vrijdag 28 oktober 2016 f S~4h\ Milkshake FILM De tv-serie Knight Rider (ja ren 80) over een pratende auto krijgt een filmver sie. In de origine le serie vertolkte David Hassel- hoff de hoofdrol van Michael Knight, die met zijn auto KITT misdaad be strijdt. Regis seur Justin Lin gaat de produc tie maken. SHOW Het huwelijk tus sen zangeres Mariah Carey (47) en de Au stralische miljar dair James Packer (49) is van de baan. Packer zou de zangeres aan de kant hebben ge zet omdat zij te veel geld uitgaf. Zorgt baby André voor verzoening? Marlies van Leeuwen 44 André Hazes jr. met zijn pasgeboren zoon André, genoemd naar zijn legendarische opa. Reageren: vincent@persgroep.nl —Justin Timberlake maakte een selfie in een stemhokje, maar wist niet dat dit verboden is.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 18