De adviseu naast de ondernemer OOK OP CONTACTA.NL! reiskatern.nl Malta Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc App Store 6 dagen (jaarwisseling) Vier de Jaarwisseling op MALTA DE ZEEUWSE SCHATTEN VAN DICHTBIJ vrijdag 28 oktober 2016 Vind het laatste nieuws over Contacta.nl en onze partners van de Ondernemer Raak in contact met experts en gebruikers van de app Blijf op de hoogte van ons programma tijdens Contacta.nl softdrinks, water, koffie en thee Gratis gebruik van binnenzwembad, sauna, jacuzzi en fitnessruimte Excursie3 Oude Steden pano ramatour" o.l.v. lokale Nederlands sprekende gids Alle excursies, transfers in comforta bele touringcar Toeristenbelasting Nederlandse reisbegeleiding gedu rende de hele reis Datum prijs p.p. 29.12.2016-03.01.2017 €895,- Prijs op basis van tweepersoonskamer. Toeslag éénpersoonskamer 95,00. Niet inbegrepen in de reissom maar eventueel facultatief bij te boeken diverse excursies (zie reisprogramma). Vertrek: 29 december 2016 6-daagse vliegreis Viersterren hotel Op basis van halfpension Incl. galadiner/-buffet Incl. één excursie De Maltezer archipel staat bekend om haar grote culturele rijkdom en archeologische schatten. Met een geschiedenis die meer dan 7000 jaar terug gaat en sterke invloeden heeft ondergaan van o.a. Feniciërs, Romeinen, Arabieren, Johannieter Ridders en Engelsen, is het niet gek dat Malta een culturele smeltkroes pur sang is geworden. Feesten, eten en drinken zijn factoren die een belangrijke rol spelen tijdens het traditionele Maltezer Oud en Nieuw. Tijdens oudejaarsavond, "New Years's Eve", zult u dan ook het beste van de Maltezer keuken te zien en te proeven krijgen. Malta is zelfs uitgeroepen tot de "gekste" feestbestemming van Europa tijdens deze feestdag. Uw verblijf U verblijft in het viersterren hotel Seashells Resort Suncrest in St. Pauls Bay op basis van halfpension. Wijn, bier, softdrinks water en koffie en thee zijn inbegrepen bij het diner. U kunt gratis gebruik maken van het binnenzwem bad, de sauna, jacuzzi en fitnessruimte. Inbegrepen: Vlucht Amsterdam- Malta v.v. met gerenommeerde luchtvaartmaat schappij Alle luchthavenbelastingen en veilig heidstoeslagen Transfer vliegveld-hotel v.v. 5 overnachtingen in een tweeper soonskamer met bad/douche/toilet in hotel Seashells Resort Suncrest St. Pauls Bay Informatiebijeenkomst 5 x ontbijt 4 x diner incl. wijn, bier, softdrinks, water, koffie en thee 1 x Silvester Gala Diner incl. wijn, bier, Meer informatie en boeken: Ga voor Malta naar onze website reiskatern.nL/pzc/MT1608 j of bel met Mondial Tours (053)484 25 26, maandag t/m vrijdag tussen 09.00-15.00 uur of per e-mail: lezersreizen@mondial-tours.com IYIOIICIIQI 101 Meer informatie en tickets via: PZC.nl/club —JE, Speciaal voor abonnees organiseert PZC Club een rondleiding door het Boijmans van Beuningen museum in Rotterdam. Allereerst zal een rondleiding door de Zeeuwse kunst plaats vinden. Gebruiksvoorwerpen en dagelijkse attributen uit verdronken Zeeuwse dorpen komen aan bod. Verslaggever Jan van Damme zal u langs deze kunstverzameling leiden en de mooiste Zeeuwse schatten laten zien. Hierna wordt u meegenomen in een reis door de geschiedenis van de kunst door een gids van het museum. 5 november 2016 Opstappen: -Vlissingen: 8.00 uur -Middelburg: 8.15 uur - Goes: 8.45 uur - Rilland: 9.05 uur Voor maar 39,50,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 12