K Jifcltenioriimi 59, familieberichten Familieberichten UiSïlp Öaritiiiiefi 0 Mensen inq.nl v COLOFON Familieberichten Antonia Geertruida (Tonny) Huyssen - Jorna On^e ifrile aandacht familieberichten Maaike Cornelisse - de Haan Dammis van der Poel Henk de Wee #7 1 BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl kijk ook op donderdag 27 oktober 2016 ^5 Ik weet, aan wie ik mij vertrouwe, al wisselen ook dag en nacht. Ik ken de rots waarop ik bouwe: hij feilt niet, die uw heil verwacht. Eens aan de avond van mijn leven breng ik, van zorgen strijden moe, voor elke dag, mij hier gegeven, U hoger, reiner loflied toe. Enkele dagen voor haar negentigste verjaardag is, na een lang en zorgzaam leven, thuisgekomen bij haar Heer en Heiland, onze lieve zus, schoonzus en tante Map sinds 19 februari 2012 weduwe van Ko Cornelisse Barendrecht, 31 oktober 1926 t Middelburg, 25 oktober 2016 G. Hardenbol - de Haan C. de Haan - Herweijer nichten en neven Correspondentieadres Adagio Uitvaartzorg Buitenhovelaan 1 4337 HJ Middelburg Maandag 31 oktober van 10.15 uur tot 10.45 uur kunt u afscheid nemen in kerkgebouw "De Hoeksteen", Roozen- burglaan 22,4337 JH Middelburg, waarna aansluitend om 11.00 uur de dankdienst zal plaatsvinden. De begrafenis zal om 12.00 uur zijn op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Na de begrafenis kunnen we elkaar ontmoeten in de koffiekamer van de begraafplaats. Geschokt en verdrietig zijn wij na het plotseling overlijden van onze geliefde zwager en oom Echtgenoot van Paula van der Poel-Steenbergen Maasdam, Corrie en Jaap Burgh-Haamstede, Marijke en Jan (in herinnering) Strijen, Kees (in herinnering) en Jannie Strijen, Ineke en Jan neven en nichten 't is goed zo.. Toch nog onverwacht is rustig en kalm ingeslapen, onze lieve moeder, trotse oma en over- oma echtgenote van Daan Huyssen 8 juli 1995 In de leeftijd van 91 jaar Wemeldinge Adrie en Hanny Huyssen - Dieleman Utrecht Lydia Huyssen Kapelle Cathrien en Co Eversdijk - Huyssen Amersfoort Frans en Kaja Huyssen - Peterson klein- en achterkleinkinderen Wemeldinge, 25 oktober 2016 Correspondentieadres: Mauritstraat 21 4421 CJ Kapelle De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 31 oktober om 13.00 uur in dorpshuis 'de Wemel' Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Wemeldinge. Hierna ontmoeten we elkaar in 'de Wemel'. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. 27-10-1976 27-10-2016 Eindewege, de treinramp werd je einde maar we zijn je nooit vergeten. De vriendengroep WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN De mensen van Overtoom Croen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. Jfe. SP 'UZZD Overtoom Groen .Ar-'\ k telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl Nettle +hdle-ma.-ti£ UITVAARTVERZORGSTER Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(5)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 82