*1 Familieberichten 0 IHensenlinq.nl Ovs/JadHi) Johanna Cornelia Korstanje Coby de Jong-Meijnderts Cornelia Margaretha Mol 14 donderdag 27 oktober 2016 Lily Minnaert-Verstraete \f Omêr Minnaert Henk de Jong \f Cornelia Margaretha Mol kijk ook op 'Iets beters dan de dood vind je overal'. Na een periode van afnemende gezondheid is toch nog onverwachts overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder (Metje) weduwe van Eede, 11 november 1931 t Middelburg, 24 oktober 2016 Renny en Gré Etiënne en Marlies Sharissa, Florian, Anne-Lot Prospêr en Betiana Dominique, Allistair, Yaelynn Elian en Rita Karolien en Jelle Manou, Mats Stijn en Tatjana Correspondentieadres: Voorborch 25, 4335 AT Middelburg U kunt afscheid nemen van Ma in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op vrijdag 28 oktober van 19.00 tot 19.30 uur en maandag 31 oktober van 12.00 tot 12.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 31 oktober om 14.00 uur in de Wandelkerk, ingang Nieuwe Kerk, Onder den Toren 1 te Middelburg. Hierna bent u van harte welkom om de familie persoonlijk te condoleren in Desafinado, Koorkerkstraat 1, Middelburg. Ma hield van rode rozen. Met dank aan het personeel van het Gasthuis Middelburg voor de goede zorgen. Ik ben zo moe Aan het einde van een prachtige, zonnige dag is rustig ingeslapen onze lieve moeder, trotse oma en oude oma sinds 2008 weduwe van Willem Johannes Segboer in de leeftijd van 94 jaar. Wij zijn dankbaar dat wij haar zo lang bij ons mochten hebben en zullen haar heel erg missen. Vlissingen: Hanni en Ger Roose Ka tja en Rolf Kapelle: Hans en Bep Segboer Serge, Daniel, Milou, Eejje, Pim en Tom Tim en Marieke, Lucas, Sophie, Xanthe Rick en Marieke, Jules, Qiünt, Max Tom en Ingeborg, Alex, Thomas Ritthem: Roelfien en Ton de Klerk José en Niels, Naomi Lewedorp: Wim en Willy Segboer Michael en Chava Middelburg: Wil Segboer Marcel en Leonie Roel, Mees, Jip Christian Vlissingen: Liesbeth en Steve Hughes Nick Andra en Jeroen, Aylin Vlissingen, 24 oktober 2016 Correspondentieadres: Kroonwerkgracht 9, 4383 BE Vlissingen Naar haar wens nemen wij in familiekring afscheid. Dankbaar voor alle liefde en humor die zij ons tot het eind heeft gegeven, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds 2000 weduwe van v-V S ;->% in de leeftijd van 80 jaar. Lex de Jong Astrid en Gert-Jan van Belzen-de Jong Jessica en Anton Charissa Vlissingen, 24 oktober 2016 Correspondentieadres: Spoorstraat 4, 4341 AN Arnemuiden Wij nodigen u uit om samen met ons haar leven te gedenken op maandag 31 oktober om 10.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot een informeel samenzijn aldaar. Coby hield van bloemen. Dankbaarheid, respect en waardering gaat uit naar Team Blauw van Zorgstroom en medewerkers van het ADRZ Goes, afd. E, voor de liefdevolle verzorging. "Geloofdzij God met diepst ontzag" Psalm 68 vers 10 (oude berijming) Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, vol vertrouwend op haar Heer en Heiland is op de zeer hoge leeftijd van 101 jaar overleden Nisse, 7 augustus 1915 - Heinkenszand, 26 oktober 2016 Maja en Rens Janse Een speciaal woord van dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van de SVRZ locatie Hof Rietzanger te Heinkenszand, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Paul Krügerstraat 1,4443 AK Nisse. De dankdienst voor haar leven, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 31 oktober om 11.00 uur in de Barbesteinkerk, Clara's Pad 6 te Heinkenszand. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Paul Krügerstraat te Nisse. Na de begrafenis wordt u van harte uitgenodigd voor ontmoeting in de Barbesteinkerk. Psalm 68 Met een mooi leven achter zich, in dankbaarheid en in geloof tot God overleed onze lieve zorgzame zus en tante *Nisse 7 augustus 1915 +Heinkenszand 26 oktober 2016 N. Gideonse-Mol Correspondentie adres: Paul Krügerstraat 1 4443 AK Nisse Corrie en Rien de Jonge Ina en Jeroen Slagboom Koos en Kees Meulenberg achter- neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72