mensen inq.nl üyarJsjJsrj Agnes Savooij-Danckaert Familieberichten COLOFON Familieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Gerda Willy van der Vliet-Ovaa Jacoba Cornelia van Schaik-Straub Het adres voor een respectvoCafscheid. Twitter B_3 Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande kijk ook op Je was groot in je eenvoud en gelukkig met kleine dingen. We zullen je missen Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve ma en oma weduwe van Roger Savooij Zij overleed in de leeftijd van 84 jaar. St. Jansteen: Emmy en Mare Marijn en Femke Gieljan 23 oktober 2016 Badhuisweg 6, 4564 AH St. Jansteen De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 29 oktober om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Waarde: Korrie Straub-Dijl Goes: Adrie Straub-Jobsen Neven en Nichten Gerda is rustig en gerust ingeslapen In de verte klanken van haar mondharmonica Haar gedichten als teken voor altijd echtgenote van Cornelis Izaak van der Vliet f 2015 Oost en West Souburg, Vlissingen, 14 maart 1926 19 oktober 2016 Ingrid en Rien van Egmond-van der Vliet Peter van der Vliet en Bibi Witteveen Rinke en Joël Jamie, Milan Sanne en Nathan Piet en Lida de Waal-Ovaa Mieke en Kees Kotvis Correspondentieadres: Sinoutskerkseweg 4 4472 AJ 's-Heer Hendrikskinderen Wij hebben in familiekring afscheid van haar genomen. woensdag 26 oktober 2016 15 Zorg Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonhijhe uitvaart begeleiding Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. mensenlinq.nl volg ons op like ons op Naam Zoeken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 97