Mkoopjedeal.nl) 10 NI Hij stemde op Obama en is hem intens dankbaar voor de zorgwet. „Het maakt zon verschil in mijn leven. Dankzij mijn dokter kan ik nog steeds werken." Toch overweegt Steven Reid nu voor Trump te kiezen. Om dingen te veranderen heb je misschien wel een keer een gek nodig cafcifc 11 ff» f Fusie n PROG i Nu slechts 12,95 Nu slechts 23,95 Nu slechts €14,95 Vanaf slechts 9,95 Nu slechts 39,95 Vanaf slechts 8,95 Nieuw: Achteraf betalen! flPberPay (VfKE R Bij IHOP in het plaats je Muncie eet je zo'n Amerikaans ontbijt dat eigenlijk meer een toetje is. Pannen koeken met aard beien of chocola, of wafels met banaan en slagroom. Zeven dagen per week, 24 uur per dag, mogelijk gemaakt door mensen als Steven Reid (52). Een paar uur per week bakt hij Rooty Tooty Fresh 'N Fruity Pancakes, maar als een lamp je in het restaurantplafond kapot is, lost hij dat ook op. Hij heeft name lijk nóg drie baantjes, waarvan één als onderhoudsman en conciërge. Verder maakt hij een sportschool en een wegrestaurant schoon. Zoveel werken, daar krijg je nek pijn van, als je lijf al vijf decennia meegaat. Tintelingen in je elleboog, een drukkend gevoel in je arm. „Ik dacht wel eens: als het maar geen hartaanval is." Maar naar de dokter ging Reid nooit. Hij klaagde tegen zijn vrouw, hij klaagde tegen zijn kinderen van 9 en 16, maar hij buffel de gewoon door. Want een dokter stuurt een dikke rekening, en een zorgverzekering had hij niet. Te duur, te ingewikkeld. „Ik had een keer een motoronge luk, pfoe! Alles wat ze met me deden kostte iets. De band om m'n nek, het verband. Als je weggaat bij het zie kenhuis zeggen ze: meneer, loopt u even langs die balie voor de factuur. Dan zei ik: goh, ik moet eerst even naar het toilet. En daarna glipte ik snel naar buiten." Een schaterlach. „Maar de rekening kwam gewoon per post." Inmiddels weet hij waar de pijn vandaan komt: zijn nekwervels druk ken op elkaar en raken een zenuw die doorloopt naar zijn arm. Steven 'Fish' Reid ('omdat ik zo van vis houd') kon naar de dokter dankzij de omstreden zorgwet van Barack Oba ma. Dwang en drang van de presi dent leverden hem een jaar of drie geleden een verplichte, maar voor hem bijna gratis zorgverzekering op. „Het maakt zo'n verschil in m'n le ven. Mijn dokter, ik hou van haar tot de dag dat ik sterf. Ze heeft zo goed voor me gezorgd. Mijn klachten zijn niet erger geworden, ik kan nog steeds werken. En toen ik medicij nen nodig had zei de apotheker: nee hoor, u bent ons niets verschuldigd. Wow! Ik herinner me dat ik van een oogarts eens druppels voor glau coom moest halen. Was 152 dollar. Kan ik niet de helft krijgen, vroeg ik? Dat kon niet, dus toen heb ik het maar helemaal niet genomen." Perfect is het nog niet: soms wor den alleen de diensten van een dok ter op een uur rijden vergoed. Maar al met al maakt de verzekering dat Reid zegt: „Obama heeft het prima gedaan. Over wereldpolitiek weet ik woensdag 26 oktober 2016 korting korting korting Gillette Fusie n PROGLIDE korting Solar LED Buitenlamp met Bewegingssensor Brandt continu als sfeerverlichting en schijnt fel als beweging is gedetecteerd Werkt volledig op zonne-energie; zeer energiezuinig Eenvoudig te plaatsen; geen kabels en schakelaars nodig Adviesprijs 39,95 Korting 63% U bespaart: 25.- Multifunctionele Slijpmachine voor o.a. boren en messen Nauwkeurig slijpen onder de correcte hoek Geschikt voor alle boren, messen, scharen etc. Verlengt de levensduur van materialen Van vertrouwde Duitse Hofftech kwali teit Adviesprijs 99,95 Korting 60% U bespaart: 60,- 16-pack Opzetborstels voor Oral-B/Braun en Philips Geschikt voor Oral-B en Philips elektrische tandenborstels Slechts €0,50 per stuk-poetsen wordt weer leuk! Groot ingekocht dus FLINKE korting Adviesprijs 39,95 Korting 78% U bespaart: 31,- Adviesprijs 39,95 Korting 68% U bespaart: 27,- Adviesprijs €39,95 Korting 40% U bespaart: 16,- Adviesprijs 39,95 Korting 75% U bespaart: 30,- Boren slijper ■I Mes en scharen slijper Nachtzichtbril met polariserende glazen Beter zicht in het donker en bij slecht weer Reduceert schitteringen van tegenliggers en reclameborden Versterkt de witte lijnen op de weg Veiliger en zelfverzekerder achter het stuur! Originele Gillette Proglide 8-pack Scheermesjes Gillette's dunste mesjes (1 e 4 mesjes) Precisietrimmer aan de achterzijde voor een nauwkeurige afwerking Verbeterde Lubrastrip (t.o.v. Mach3) voor soepel glijden Let op: past ook op de Gillette Fusion houder Energiezuinige LED TL-Buizen van 60,120 of 150 cm Ideaal voor kantoren, bedrijfsruimtes, de zolder, schuur of garage Past gewoon in je huidige armatuur; je hoeft er niets voor aan te passen Bespaar fors op je energiekosten door LED-technologie Beitel en algemene slijper BESTELLEN DOE JE VEILIG SNEL VIA WWW.KOOPJEDEAL.NL NIET TEVREDEN? 6EL0 TERUG! jPDLETOWN kiest Correspondent Karlijn van Houwelingen reist door Muncie, Indiana. Correspondent Karlijn van Houwelingen reist door Muncie, Indiana. Ook wel Middletown genoemd - de stad geldt als nationale thermometer. Wat leeft in Middletown, leeft tijdens de verkiezingen. Hier wordt altijd de uiteindelijke winaar gekozen. VANDAAG: Steven Reid (52) over doktersrekeningen. Dankzij Obama naar de dokter

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 8