Jf Familieberichten Ü7srJsi)üf) J? V Jan Adriaan Cok Jan Cok A Jan Cok Jozina Maria van den Berge-van 't Hoff O lllensenlinq.nl Johannes Thomas Petrus Nuijten Jan Nuijten 14 woensdag 26 oktober 2016 Plotseling uit ons leven weg genomen, mijn man, vader, schoonvader en onze opa Tn de leeftijd van 76 jaar Mariëtte Cok-Dobbelaar Johan Erynne Samuel Noah Vlissingen, 22 oktober 2016 Talmalaan 4 4384 KG Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Jan te nemen op woensdag 26 oktober van 19.00 uur tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen. "Onze lieve opa's wens was om in besloten familiekring gecremeerd te worden. Wij zijn geschokt door het onverwachte overlijden van mijn geliefde broer, zwager en oom Koos en Anton Jaqueline en Eric Anita en Martin en kinderen Vlissingen, oktober 2016 Vrij onverwacht is van ons heen gegaan onze zwager en oom Frans Krombeen en Jenny Krombeen-Dobbelaar Jurgen en Lydia Adinda en Iwe Wij wensen Mariëtte, Johan, Erynne Samuel en Noah veel sterkte. We hebben afscheid moeten nemen van mijn broer, zwager en oom Martinus Schipper 's-H.H kinderen: Ria Wisse - Schipper Piet Wisse kinderen en kleinkinderen We bedanken Anneke voor de jarenlange goede verzorging. Het laatste beetje is nu op veel was er te verduren. Het kaarsje is thans opgebrand gedoofd zijn alle vuren. Nooit klagend, nooit vragend, haar lasten stil dragend. Na een moeizame levensavond is overleden onze lieve, zorgzame moeder en oma Sien echtgenote van Adriaan van den Berge f 12 november 2007 in de leeftijd van 85 jaar. Jan van den Berge Annelies van den Berge-van Druningen Jordi Mariëlle André van den Berge Bruinisse, 22 oktober 2016 Allévo "In 't Opper" Correspondentieadres: Lage Rampertseweg 6 4307 NN Oosterland De herdenkingsdienst zal gehouden worden vrijdag 28 oktober om 13.30 uur in de kerk van de Hervormde gemeente aan het Torenplein te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "Voorkerk". Onze dank gaat uit naar de medewerkenden van zorgcentrum "In 't Opper" voor de liefdevolle zorg. Tot ons groot verdriet, delen wij u mede, dat onze dochter is overleden Marianne Franse Wolphaartsdijk, 9-07-1963 Aruba, 22-10-2016 L.F. den Engelsman J.M. den Engelsman-Bakker Wittedam 8,4434AN Kwadendamme Hans van Dalen Hans van Dalen opa Jan Goes, 10 mei 1949 JAN NUIJTEN kijk ook op Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit onze familie heeft weggenomen onze geliefde neef Wij wensen de familie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Terneuzen M.A. de Jonge met kinderen en kleinkinderen Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurman Wij wensen Christina, Indy en Joey Gods nabijheid toe in de komende tijd. Namens de buurtvrienden: Peter en Liesbet van Dixhoorn, Goof en Patricia Tromp, Eric en Carla Wisse, Johan en Leanne Neels, Ad en Corine van Strien, Adriaan en Anke van de Plasse, Marie en Els Korstanje, Daan en Jeanine Ras, Leo en Marjon van Dommele en kinderen Yerseke, 23 oktober 2016 Een ongelijke strijd tegen een ziekte waar niemand tegen kan blijven vechten Ondanks het verdriet en de pijn is het ons met z'n allen gelukt om op een goede manier afscheid van elkaar te nemen Na bijna 45 mooie jaren waarin we lief en leed hebben gedeeld heb ik met pijn in mijn hart afscheid moeten nemen van Mijn lieve vrouw Coby Mijn fantastische dochters Mariska, Claudia en Jeannette en hun partners Leon, Richard en Buddy Mijn geweldige kleinkinderen Jort en Seb, Babs en Shanaira en Sebastiaan en Amber t Heinkenszand, 24 oktober 2016 U wordt allen uitgenodigd op de afscheids bijeenkomst die zal plaats vinden op zaterdag 29 oktober om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Van 13.30 tot 14.00 uur is er de mogelijkheid om nog persoonlijk afscheid te nemen in de aula van het crematorium. Na afloop van de afscheidsdienst bent u van harte welkom om de familie te condoleren in De Meulschure van molen De 5 Gebroeders aan de Slaakweg in Heinkenszand. Liever geen bloemen maar een donatie voor het Familiehuis van de Daniel den Hoed kliniek in Rotterdam. Hiervoor zullen collectebussen aanwezig zijn. Mijn dank gaat uit naar dokter Heukels en Buurtzorg. Geen bezoek aan huis. Correspondentieadres: Oeverloperstraat 22, 4451 EL Heinkenszand Op reis Vol bewondering Bedankt allerliefste broer dat jij er altijd voor mij was Anny Koole en Fred Veel te vroeg en met veel verdriet nemen wij afscheid van onze zwager Wij wensen Coby, kinderen en kleinkinderen veel kracht om verder te gaan zonder Jan. Nico en Ina Ria Ko en Nelly Conny en Jan Kinderen en kleinkinderen Heinkenszand 24-10-2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 66