V Familieberichten Joannes van den Bunder Maria de Groene 0 IHensenlinq.nl Ko van der Veen Anna van Overmeeren-Boer 14 dinsdag 25 oktober 2016 Gerard Sturm Jannigje de Bliek - Wentzel Geert Sturm Geert Sturm Jacoba Cornelia van Schaik-Straub Johan Rochus Franciscus de Rijcke Charles Joseph Verschueren Albert van Overmeeren Ik zal de halmen niet meer zien Noch binden ooit de volle schoven, Maar doe mij in den oogst geloven Waarvoor ik dien... "De ploeger" A. Roland Holst Tot het einde zelfstandig, het leven in eigen hand houdend is na een kortstondig ziekbed rustig ingeslapen onze lieve zorgzame vader, opa en broer in de leeftijd van 85 jaar. Anja en Henk Jan Yuri Danitsja Petra Reinier Frans Marinus Sturm Goes, 22 oktober 2016 Correspondentieadres: Landbouwweg 3 4389 VL Ritthem Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Geert en de familie te condoleren op donderdag 27 oktober van 19.30 tot 21.00 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse aan de Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 28 oktober om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. wij betreuren het overlijden van onze behulpzame oom neven en nichten Oost-Souburg 22 oktober 2016 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het over lijden van ons lid Geert was ruim 63 jaar lid van onze vereniging, vele jaren hiervan als actief ringrijder en ringoppasser. Wij zullen hem missen. Wij wensen de familie sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van de Souburgse Ringlijders Vereniging Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Waarde: Korrie Straub-Dijl Goes: Adrie Straub-Jobsen Neven en Nichten Bedroefd geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader weduwnaar van Emelie Robesin Sluis, 1 juni 1929 Aardenburg, 23 oktober 2016 Breskens: Emmie en Cor Lensen-van den Bunder Dennis en Judith, Sanne Roy Axel: Elly en Ronald Daansen-van den Bunder Priscilla en Timothy Maldegem (B): Angela en Jean-Pierre van de Voorde-van den Bunder Sabrina en Steven, Mathieu Samantha en Sven Daphne en Stijn Brian Correspondentieadres: Ghistelkerke 512, 4511JM Breskens Wij zijn dankbaar voor de goede zorgen van de medewerkers van Coensdike, afdeling de Zeeschelp. U bent in de gelegenheid om afscheid te nemen van Johan op donderdag 27 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antonius- ziekenhuis te Oostburg. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 28 oktober om 15.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Op zondag 23 oktober 2016 overleed zacht en kalm onze lieve moeder en oma weduwe van eerder weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Haar kinderen: Julma Louis en Ellen Tilly t Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achterachterkleinkinderen Correspondentieadres: Notendijk 35, 4583 SV Terhole U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op donderdag 27 oktober van 18.45 tot 19.15 uur. We nemen afscheid van Maria op de parochie begraafplaats van de H. Johannes de Doper, aan de Hoofdstraat te St. Jansteen op vrijdag 28 oktober om 13.30 uur. Aansluitend is er een samenzijn in Café De Kroon, Wilhelminastraat 2 te St. Jansteen, waar u de familie persoonlijk kunt condoleren. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een woord van dank aan het personeel van 'de Lange Akkers', met name de Korenbloem, in Koewacht voor de goede en liefdevolle verzorging. kijk ook op "Omdat Gij het zijt, groter dan ons hart" Wij hebben afscheid genomen van onze lieve moeder en oma weduwe van J.H. de Bliek moeder van Magdaleen t en Saskia t Oldebroek, 21 mei 1927 t Middelburg, 24 oktober 2016 Marike en Wop Hubrecht en Annemarie Bert en Joke Jacqueline en Bram Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Het Heem 10, 4511 PL Breskens De afscheidsdienst vindt plaats op donderdag 27 oktober om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Vrije Evangelische Gemeente, Provincialeweg 2 in Nieuwvliet. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren van 12.45 tot 13.15 uur in het kerkgebouw. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Oude Rijksweg in Breskens. I did it my way Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte is overleden onze lieve pa, onvergetelijke opa en vriend Z'n kleinkinderen waren z'n lust en z'n leven, z'n drijfveer om te genieten van het leven. Terneuzen, Terneuzen, 7 juni 1946 23 oktober 2016 Frans, Wei-Lai Tonny en Kim, Zoë Marie-Louise Correspondentieadres: Jacobschelp 14, 4533 DP Terneuzen Wij nodigen u uit voor de afscheidsdienst op vrijdag 28 oktober om 10.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28 c. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid afscheid van hem te nemen in het uitvaartcentrum naast het crematorium van 09.30 tot 10.00 uur. Na een kortstondige ziekte is, tot ons groot verdriet, toch nog onverwacht, in de leeftijd van 92 jaar, van ons heengegaan onze tante weduwe van Antwerpen: Nicole en Gérard Terneuzen: Annette en Wim Terneuzen: Renée en Ferko Terneuzen, 19 oktober 2016 Volgens de wens van tante Anna hebben wij in besloten kring afscheid van haar genomen op 24 oktober 2016 in de Emmaüskerk in Terneuzen en haar aansluitend begeleid naar het graf van haar man.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 83