(H ITIensen inq.nl Familieberichten =si Gerard Sturm Johanna Hendrika van der Loo - Valk A ft Marina van Stel - Minnaar Jacoba Cornelia van Schaik - Straub Maatje Simonse - Paree Lieve Omi Wat een geweldig mens was je voor ons! We gaan je missen. Rust zacht Miranda, Marcel, Nina en Chiel Chantal, Rienk en Chrisje Harry, Natascha, Roos en Davey Rina van Stel-Minnaar Ik zal de halmen niet meer zien Noch binden ooit de volle schoven, Maar doe mij in den oogst geloven Waarvoor ik dien. "De ploeger" A. Roland Holst Tot het einde zelfstandig, het leven in eigen hand houdend is na een kortstondig ziekbed rustig ingeslapen onze lieve zorgzame vader, opa en broer in de leeftijd van 85 jaar. Anja en Henk Jan Yuri Danitsja Petra Reinier Frans Marinus Sturm Goes, 22 oktober 2016 Correspondentieadres: Landbouwweg 3 4389 VL Ritthem Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Geert en de familie te condoleren op donderdag 27 oktober van 19.30 tot 21.00 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse aan de Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 28 oktober om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Geert Sturm Ons bereikte het droevige bericht, dat geheel onverwachts onze collega en medewerker: JULIAN WALHOUT Op 17-jarige leeftijd is overleden. Wij wensen zijn ouders, zus en naaste familie, heel veel sterkte om dit enorme verlies een plaatsje te geven. Adrie-Cees-Ko-Jan-Leon-Joost-Wim-Ineke de Jager bedrijfsauto's bv Met droefheid hebben wij kennis genomen van het over lijden van ons lid Geert Sturm Geert was ruim 63 jaar lid van onze vereniging, vele jaren hiervan als actief ringrijder en ringoppasser. Wij zullen hem missen. Wij wensen de familie sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van de Souburgse Ringlijders Vereniging Ons bereikte het droeve bericht, dat is overleden, Johannes v.d. Velde Als enthousiaste bolusbakker en suppoost was hij zeer gewaardeerd. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Bestuur en medewerkers Brusea Bruinisse Bezige handen, nu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo was je wil Nu heb je rust, met lichaam en geest Vaak zullen we denken aan wat is geweest Beetje bij beetje moesten wij je verlaten We konden niet zo goed meer met je praten Die blik, die stilte deed vaak zeer De moeder en oma van vroeger was je niet meer Maar nu je voorgoed van ons bent heengegaan Zeggen we: "Dank je" voor al wat je hebt gedaan. Na een periode van afnemende gezondheid is op 96-jarige leeftijd overleden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder sinds 1987 weduwe van Gerard van derLoo Goes, 12 oktober 1920 t Goes, 23 oktober 2016 Goes: Laura en Jan Minnaar - van der Loo Robbie en Ellen, Djoy, Cheyenne, Daley Michel en Willie, Vince Evelien en Michel, Lindsey, Ashley William Colijnsplaat: Sylvia en Rinus Proos - van der Loo Stefan en Sandra, Isa Jessica en Arjan, Gijs, Ben, Jip Ronnie en Leonie, Bo, Inèz, Daniël Vlisingen: Fien van der Loo en Ap Hage Natasja, Nikki Geordi en Monica, liana, Quinten Onze speciale dank gaat uit naar ma's verzorgers. Zoveel liefde en toewijding die ze hebben besteed aan "Jopie" is onvergetelijk. Zorgcentrum Ter Valcke, Goes Correspondentieadres: Laura Minnaar - van der Loo Oude Singel 73, 4461 RS Goes De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatsvinden. kijk ook op Enige en algemene Kennisgeving 22 oktober j.l. is op een rustige manier overleden onze (schoon) moeder, oma en omi Op de leeftijd van 86 jaar. Hans en Rita van Stel - Scherbeijn Margriet en Piet Wisse - van Stel Heieen en Bram de Waard - van Stel Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Prinses Beatrixweg 21 4424 AB Wemeldinge De crematie zal in besloten kring plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren woensdag 26 oktober 2016 vanaf 15.00 uur op bovengenoemd adres. Ons bereikte het droevige bericht dat onze schoonzuster is overleden. Rinus de Witte Corrie van Stel-Schouten Leny en Jaap Bras-van Stel Geprezen zij de Heer, dag aan dag psalm 6820 Na een voltooid leven is op 90-jarige leeftijd overleden, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot moeder echtgenote van A. H. van Schaik 6-4-2005 Kloetinge, Kapelle, 27-2-1926 23-10-2016 Vlissingen Ria van Schaik en Jan van Wallenburg Eldat en Deea, Naël Inger, Aude, Sétune Kampen Tineke van Schaik Irene en Jan, Thomas, Lars Jelte en Annemieke Maarten en Sandra Papekop Anneke en Ad de Regt - van Schaik Guldo Iris Aron Correspondentieadres: Grote Markt 16 b 4381JB Vlissingen De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op vrijdag 28 oktober om 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. Er is aldaar vanaf 12.30 uur gelegenheid tot afscheid- nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Kitskinderscheweg te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. wij betreuren het overlijden van onze behulpzame oom neven en nichten Oost-Souburg 22 oktober 2016 dinsdag 25 oktober 2016 15 Het ratelen van haar naaimachine Is weg geëbd.. Na een liefdevolle verzorging in verzorgingshuis 'Ter Valcke' is overleden onze lieve moeder en oma echtgenote van Bastiaan Simonse 119-3-2014 's-Heerenhoek t Goes 17-4-1926 23-10-2016 Middelburg: BasenHenny kinderen en kleinkinderen GoesMarleen Heinkenszand Hugo en Yolanda Amber GoesGert-Jan Correspondentieadres: Prinses Beatrixstraat 51 4332 XJ Middelburg rg Er is gelegenheid om van Maatje afscheid te nemen op donderdag 27 oktober van 19.00 tot 19.45 uur in het mortuarium naast de R.K. kerk. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 29 oktober om 10.00 uur in de H. Wilibrorduskerkte 's-Heerenhoek. Aansluitend kunt u de familie condoleren in 'de Jeugdhoeve'. Maatje zal in besloten kring worden gecremeerd. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 59