J? J? Familieberichten O IHensenlinq.nl Irene Kok Jan Adriaan Cok Jan Cok Jan Cok Martinus Schipper Cornelia Pieternella van Hal-van der Peijl Renske Filius-van Dijk 14 dinsdag 25 oktober 2016 "Moeke" Plotseling uit ons leven weg genomen, mijn man, vader, schoonvader en onze opa In de leeftijd van 76 jaar Mariëtte Cok-Dobbelaar Johan Erynne Samuel Noah Vlissingen, 22 oktober 2016 Talmalaan 4 4384 KG Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Jan te nemen op woensdag 26 oktober van 19.00 uur tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen. "Onze lieve opa's wens was om in besloten familiekring gecremeerd te worden. Frans Krombeen en Jenny Krombeen-Dobbelaar Jurgen en Lydia Adinda en Iwe Vrij onverwacht is van ons heen gegaan onze zwager en oom Wij wensen Mariëtte, Johan, Erynne Samuel en Noah veel sterkte. Vrij onverwacht is van ons heen gegaan onze zwager en oom Frans Krombeen en Jenny Krombeen-Dobbelaar Jurgen en Lydia Adinda en Iwe Wij wensen Mariette, johan, erynne samuel en noah veel sterkte. Ik heb de goede strijd gestreden Ik heb het geloof behouden Dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, maar bedroefd omdat we hem moeten missen, delen wij u mede dat is overleden, onze lieve zorgzame vader en opa echtgenoot van A. J. Schipper - Zegers 15-9-2014 5-3-1926 124-10-2016 Anneke Marco Jessica, Lizanne Bruëlisstraat 84 4421 CS Kapelle De dankdienst voor zijn leven, wordt gehouden op zaterdag 29 oktober om 13.00 uur in rouw- centrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Aansluitend begeleiden we hem naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van thuiszorg 'Cederhof' voor de liefdevolle verzorging. Lang hebben we mogen genieten van je positieve kijk op het leven, je bezorgdheid en je creativiteit, maar in de nacht van 23 oktober 2016 overleed je toch nog plotseling op een leeftijd van 95 jaar onze lieve moeder, oma, overgrootmoeder en betovergrootmoeder Echtgenote van H.F.A van Hal We zullen je missen. Mieke van de Velde-van Hal Wim van de Veldejin liefdevolle herinnering) Hans van Hal Ria van Hal-Böneker Theo van Hal Alice Lord Kitty van Overbeeke-van Hal Jos van Overbeeke Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres Oosterbaan 43 4386 CP Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 27 oktober van 19.00 uur tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 28 oktober om 10.00 uur in eerder vernoemd uitvaartcentrum. Aldaar is er de mogelijkheid nog afscheid van Moeke te nemen. Na de bijeenkomst zullen we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Noorder begraafplaats in Vlissingen. Daarna willen wij graag met u herinneringen ophalen in het uitvaartcentrum van Monuta. Zij die geen kaart hebben ontvangen, hopen wij op deze wijze te bereiken. Zeer verdrietig delen wij u mede dat is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame (schoon)moeder en oma Echtgenote van Bram Filius Ermelo, 11 april 1938 Oostkapelle, 22 oktober 2016 Oostkapelle: Bram Filius Huizen: Okko en Désiree Filius-Merkx Bas, Jeroen, Isabelle Arnhem: Margreet Filius en Rob Aarnoutse Joep, Roos, Stijn Veldzigt 28 4356 NH Oostkapelle De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 27 oktober 2016 om 13.00 uur in de Zionskerk, Duinweg 36a in Oostkapelle. Aansluitend leggen we haar te ruste op de Begraafplaats in Oostkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Zionskerk. U kunt voorafgaand aan de dienst van 12.15 tot 12.45 uur afscheid nemen van Renske in de Zionskerk. Veel dank zijn wij verschuldigd aan de medewerkers van Buurtzorg Veere en van verzorgingshuis De Egelantier. Renske Filius-van Dijk kijk ook op Na een periode van afnemende gezondheid is onverwacht overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en moeder van mijn kinderen Ze was er altijd voor ons Hoensbroek, 5 oktober 1939 t Vlissingen, 21-10-2016 Richard en Jacques Daphne en Raijmond Quinten, Yoran Teunis Correspondentieadres: Martin Luther Kingstraat 6, 4384 HT Vlissingen De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 28 oktober om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. U kunt afscheid nemen van Irene in uitvaart centrum De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen, op vrijdag 28 oktober van 11.30 tot 12.00 uur. Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Wij wensen Bram, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. 's-Gravenpolder: Rinus en Sannyt Filius Bergen op Zoom: Nelly en Piet Jille Dordrecht: Lies en Jaapt Bakker 's-Gravenpolder: Jan en Ans Filius Kamperland: Ko en Hendriek Filius Serooskerke(W): Piet en Marret Filius Nichten en neven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 39