0 IJl mensen inq.nl Familieberichten üi/sflsilsfi Jan de Lignie Jan de Lignie Jan de Lignie Jan de Lignie A V Niemand weet wat leven is, alleen dat het gegeven is, en dat van dit geheimenis, God het begin en einde is. Diep bedroefd, maar tevens vervuld van mooie herinne ringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa en trotse opa In de leeftijd van 84 jaar D.P. de Lignie-Baaijens Ria en Martin Koen en Roos Femke en Rick Jacco en Marga 22 oktober 2016 Bakkersland 33 4364 BL Grijpskerke De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op donderdag 27 oktober om 14:00 uur in de Opstandings- kerk, Jacob Catsstraat 7, Grijpskerke. Er is daar gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen van 13:15 tot 13:45 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatsvinden om 15:00 uur op de algemene begraafplaats, aan de Loodholseweg te Grijps kerke. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de Opstandingskerk. Geen bezoek aan huis Na een periode van afnemende gezondheid is toch nog onverwachts overleden onze geliefde en altijd mee levende broer, zwager en oom Echtgenoot van Dora Pieternella Baaijens Wij wensen Dora, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Doornspijk: W. de Wolf-de Lignie f C. de Wolf Middelburg: L. de Lignie J. de Lignie-Cornelisse Goes: C. de Lignie C.P. de Lignie-Wijkhuijs CH-Affoltern a.A.: M. de Lignie H. de Lignie-Zürcher Middelburg: M. de Lignie Neven en nichten 22 oktober 2016 Voor ons onverwacht, maar op zijn tijd is overleden onze geliefde oom We wensen Dora en de (klein-) kinderen veel sterkte bij dit zware verlies Nieuw en St. Joosland. Jaap en Thea Baaijens-Lodiers Arnemuiden, Tiny en Wim Bartels-Baaijens Goes, Cor en Corrie Baaijens-Kole Arnemuiden, Peter en Jacqueline Baaijens-van Beek 23 oktober 2016 Verdrietig, maar met goede herinneringen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vroegere buurman en vriend We wensen Dora, kinderen en kleinkinderen sterkte met dit grote verlies Saar Dekker-Caljouw Piet en Jolanda Dekker Jan de Groot Carli en Jeanette van den Heuvel Teun en Lies Hollebrandse Amer en Valentina Kawash Adrie en Matty Louws Tot in eeuwigheid, geeft mijn hele hart alle glorie aan Uw Naam. Lieve Opa, we zullen je missen. Koen en Femke In het huis van mijn Vader zijn vele verblijven; maar als het niet zo was, zou ik u dan zeggen 'ik ga vooruit om u een plaats te bereiden Johannes 14:2 Rustig en voor ons onverwacht is onze liefdevolle tante en oma overleden. Haar gevoel voor humor zullen wij missen. Antje Blom-Jongejan Ans 's-Gravenhage, 8 juli 1925 Yerseke, 23oktober 2016 Sinds 15 juli 2001 weduwe van Jan Willem Blom Namens de familie Ada Jongejan Leendert Jongejan Miranda Van Heek De afscheidsdienst, geleid door de heer P.C. Morée, zal donderdag 27 oktober om 13.30 uur worden gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Tussen 12.00 en 13.00 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen van Ans en een broodje te nuttigen in "De Haven". Correspondentie: Ada Jongejan, Nic. Maesstraat 119-2, 1071 PW Amsterdam Op Gods Tijd is van ons weggenomen onze lieve buur vrouw Ans Blom-Jongejan in de leeftijd van 91 jaar. Fam. Krijger-van den Berge D.J. Kosten Jan en Shirley SjaakenEls Dennis en Karin Yerseke, 23 oktober 2016 Gerda de Ridder 22-10-1937 23-10-2016 Die, na kortstondig ongeneugt, mij eindeloos verheugt. Psalm 43 3 berijmd Intens verdrietig zijn wij na het overlijden van mijn lieve man en onze papa Hans van Dalen Johannis lacobus - in de leeftijd van 38 jaar. Christina van Dalen-Melis Indy Joey 23 oktober 2016 Ferdinand Bollaan 44 4401 CS Yerseke De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 28 oktober om 10.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen. Heden heeft de Heere na een ernstige ziekte van ons weggenomen onze geliefde jongste zoon, broer, zwager en oom Johannis Jacobus van Dalen - Hans echtgenoot van Christina van Dalen-Melis papa van lndy en Joey in de leeftijd van 38 jaar. Borssele: J.C. van Dalen C. A. van Dalen-de Jonge Nieuwdorp: Jolien en Gert Harthoorn Carly en Gerard Rosanne Ingmar Jasper Yerseke: Jacco en Elma van Dalen Corwin Marilyn enAdriaan Comely Willemiek Esther Luuk Sterke de Heere Christina, Indy, Joey en ons in dit zeer zware verlies. Yerseke, 23 oktober 2016 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze zeer gewaardeerde schoonzoon, zwager en oom Hans van Dalen echtgenoot van Christina Melis Borssele: P. Melis A. Melis-de Vrieze Hilversum: Gerrit Melis Borssele: Jan-Pieter Melis Christine Melis-Moerdijk Adinda Pauletta Borssele: Gertrude Kot-Melis Marius Kot Jelmer Anne-Sofie Julian 'Zend Uw licht en Uw waarheid; laten die mij leiden. Intens verdrietig zijn wij na het overlijden van onze goede vriend Hans van Dalen Christina, lndy en Joey, we wensen jullie veel sterkte. We zijn er voor jullie. Henk en Jolanda Smal - van Damme Sem, Isa kijk ook op dinsdag 25 oktober 2016 13 li Net nu ze een nieuwe levensfase was begonnen in Scheldehof, hebben we onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Vlissingen Mien Kole-de Ridder Janny Sanderse-de Ridder Joke en Leen Kodde-de Ridder Leen Hoogendoorn Leo, Jeanneke en kinderen verdere neven en nichten Op donderdag 27 oktober om 11.00 uur zullen we Gerda met woorden en muziek herdenken in de aula van het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zullen we haar naar haar laatste rustplaats brengen op de Algemene Begraafplaats aan de Pres. Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum. Correspondentieadres: Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20, 4382 NA Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 38