COLOFON Familieberichten Familieberichten Johannes Pieter van de Velde Johannes van de Velde Johannes van de Velde kükookop (Ilensenlinq.nl Maatje Adriana van Sluijs-Ova omjojoh- tante Ma maandag 24 oktober 2016 25 Nooit klagend, nooit vragend haar lasten in stilte dragend. haar handen hebben voor ons gewerkt, haar hart heeft voor ons geklopt, haar ogen hebben ons tot het laatst toe gezocht. Bedroefd, maar dankbaar voor alle goede zorgen die wij van haar mochten ontvangen, geven wij kennis van het onverwachte overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overgrootoma in de leeftijd van 86 jaar. C. van Sluijs Ria en Jo Prina Annemarie Wim en Joke Bianca en Peter Fay, F os, Flo Deborah en Robin Coco 21 oktober 2016 Anthonissenstraat 20, 4371 BZ Koudekerke Ma is thuis in haar vertrouwde omgeving alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op maandag 24 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst zal op dinsdag 25 oktober om 13.15 uur worden gehouden in de Klimop, Kerkstraat 2 te Koudekerke. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.30 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats Koudekerke aan de Biggekerksestraat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Klimop. "Veilig in Jezus' armen" Bedroefd, maar dankbaar voor de manier waarop hij in het leven stond, geven wij u kennis dat, kort na het overlijden van onze lieve moeder, toch nog onverwachts van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en overopa echtgenoot van Rika van de Velde-de Keijser f 20 augustus 2016 3 juni 1932 121 oktober 2016 Drager van de Eremedaille in zilver verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau "Zijn aandacht en zorg voor ons allen zijn een waardevolle herinnering" Jan en Greta Hjalmar en Esther Jeanine en Marijn Marit Boaz Petra en Jan Wesley en Laila Bruinisse, Deestraat 23 Correspondentieadres: Zuidweg 2 4311 RG Bruinisse De afscheidsdienst zal gehouden worden woensdag 26 oktober om 13.15 uur in de kerk van de Hervormde gemeente, Kerkplein 1 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse. Na de begrafenis is in kerkelijk centrum "Ichtus" gelegenheid tot condoleren. Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en oom W. Kik C. van de Velde-Timmerman neven en nichten Bruinisse, 21 oktober 2016 t Zo kort na het verlies van onze zus en tante Rika hebben we nu ook met heel veel verdriet afscheid moeten nemen van onze hartelijke en onvergetelijke zwager en oom "was altijd opgewekt en vol verhalen" Nico de Keijser Nelly de Keijser-van der Werf in herinnering Kees en Lia de Keijser-Slager Tessa en Marieke Rowan Sandra en Emiel Dorst-de Keijser Yarick Mila Bruinisse, 21 oktober 2016 Met verdriet in ons hart geven wij u kennis dat kort na het overlijden van haar broer en schoonzus, onze lieve en belangstellende op 21 oktober 2016 is overleden. Onze gedachten zijn bij ome Kees, de kinderen en (achterkleinkinderen. Bram Ovaa (in liefdevolle herinnering) Jo Ovaa-Breel (in liefdevolle herinnering) Addie Andre en Angela Wim en Petra en kinderen Ritthem 21 oktober 2016 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 60