Kamer blijft praten over cookiewet Veilig en stijlvol douchen molenaar^ 6 NI NYNKE DE JONG Afspraak of brochure? Bel 0341 - 27 40 40 of kijk op www.molenaar.nl Column Regeringspartij PvdA wil de coo kiewet niet aanpassen, ondanks de oproep van het Adviescollege toetsing regeldruk (Actal) zater dag in deze krant. Volgens het ad viescollege werkt de wet niet, om dat veel mensen de meldingen zonder te lezen wegklikken. Daar naast zou het bedrijven op kosten jagen. Volgens het adviescollege beschermt de wet de privacy niet en kost deze tot een maximumbe drag van zo'n 1,6 miljard euro per jaar. Maar de PvdA vindt dat de poli tiek de bedrijven al voldoende te gemoet is gekomen met de huidi ge aangepaste wet. „We hebben de wet al naar beneden bijgesteld, dat is genoeg. Als bedrijven je IP-adres opslaan is dat net zoiets als je huisadres, daar moeten we heel voorzichtig mee zijn", zegt fractiespecialist Astrid Oosen- brug. D66 wil de privacy ook niet te grabbel gooien, maar Kamerlid Kees Verhoeven wil wel dat het ka binet de cookiewet aanpast. „De wet heeft mensen ervan bewust gemaakt dat ze worden gevolgd, maar die irritante meldingen wer ken niet. We willen dat het via de browser wordt geregeld. Zodat je zelf kunt instellen of je wel of niet gevolgd wilt worden, ook per si te." Daarvoor zijn internetters wel afhankelijk van de computerindus- De wet heeft mensen ervan bewust gemaakt dat ze worden gevolgd trie, erkent Verhoeven. Die zal slimme browsers moeten maken, waar je gedetailleerd kunt aange ven welke data je prijsgeeft. Regeringspartij WD beraadt zich nog over een aanpassing van de cookiewet. De Tweede Kamer debatteert morgen met minister Henk Kamp over de begroting van Economische Zaken. Dan zal het ook over de cookiewet gaan. zin meer hebben om thuis te blij ven bij hun zieke kinderen. Dat had een arts gezegd. Hoe heette die arts? Dokter Bib ber? Het is onderzocht: er is geen verband tussen vaccinaties en autisme. En polio is in Neder land verdwenen door die vaccina ties, niet door douchegel. En aan mazelen kun je doodgaan. Ik kan dit allemaal zeggen, maar die antivaccinatiebrigade zal schamper mijn feiten terzijde leggen. Want ze hebben zelf heel iets anders gehoord van de zus van een vriendin die iets op Face- book had gelezen. En dat zou alle maal prima zijn, als het om hun eigen gezondheid zou gaan. Maar het gaat hier om de gezondheid van baby's. Er is geen stronk prei die hen beschermt zoals vaccina ties dat doen. We kenden al de ouders die dat niet doen omdat hun geloof het niet toe staat. Maar daarnaast heb Het klinkt kazig, maar het is wel zo: je wilt als ouder het beste voor je kind. Maar wat is dat? Moeten ze zelf de wereld ont dekken? Maar wat doe je dan als je peuter nieuwsgierig wil ont dekken wat er gebeurt wanneer je Lego opeet? Je probeert de schijf van vijf er in te proppen, je doet ze warme jasjes aan en verder is het een kwestie van kusje opletten met oversteken en 'nee dit is geen wor tel, dit is oranje friet'. Maar er zijn er steeds meer bij wie de be zorgdheid over de ge zondheid van de kinde ren nogal opmerkelijke vormen begint aan te ne men. Ouders die hun vraagtekens zetten bij vaccineren. je steeds meer hoogopgeleide ouders die een rondje hebben ge- googeld en ineens argwanend richting het consultatiebureau be nen omdat ze denken dat een kind autisme oploopt door die prikken. Dit weekend publiceerde Hap- pinez een blog over dit onder werp. Daarin werd gesteld dat en ge ziektes zoals polio in Neder land niet meer voorkwamen door verbeterde voeding en hygiëne. En dat mazelen helemaal niet zo erg was. En dat ziek zijn sowieso niet zo erg was. Ge woon goed uitzieken en gezond eten. Er werd zelfs gesteld dat vacci naties vooral be dacht waren omdat ouders geen tijd en Polio is verdwenen door die vaccinaties, niet door douchegel NVEILIG Voelt u zich minder veilig in uw badkamer? Wij vervangen uw bad of douche in slechts 1 dag. Molenaar biedt veilige douches in verschillende uitvoeringen en kleuren aan. Desgewenst aangevuld met bijvoorbeeld een badkamermeubel of comforttoilet. Samengesteld naar uw wensen en precies op maat gemaakt. Maak nu een afspraak voor een bezoek aan huis. maandag 24 oktober 2016 @Nynke Vaccineren De Tweede Kamer is huiverig om de cookiewet aan te passen, uit angst om de privacy van in ternetters te schaden. Maar die irritante cookiemeldingen wer ken ook niet, erkent D66. Deborah Jongejan Den Haag Kees Verhoeven, D66 Want wat spuiten ze ei genlijk in je baby? Jarenlange ervaring Meer dan 6.000 klanten gingen u voor Eigen montagedienst 40 plaatsingen perweek Alles keurig opgeruimd Ook afvoer van het oude bad Onderhoudsarm Materialen zijn behandeld met EasyClean LANGERTHUIS WONEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 5